2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

İnsanbul mağduru bi tek sen değilsin. Kandırıkçı o, harf oyununa hepimiz kandık önceleri

hatunların gözleri zayıf suçu bana atıyolar
avukatımı istiyorum
senin yavruda büyüdü annesi... cinsiyeti sen benden önce öğrenceksin ne heyecanlı yağğğ

allah razı olsun eşim yapıyor.10-15 güne de annem gelir inşallah.rabbim sanada yeniden bebiş versin hayırlısıyla inşallah

bool bol su iç, dinlen geçmiş olsun.

maşallah şu eşine her yerde söyleme nazar değer
benim ki oturduğu yerden, yapma etme dikkat et diyo

ahaha bayağı kaçak takıldım ama yakalandım

radar kimin karıyım yakalarım

% 100 sonuç vermesini bi kenara bırak hata çok fazla çevremde örneklerdn geçilmiyor ,hmilelik byunca yavrum engelli olucakmış diye üzldüğünde ve çocuğunu anne karnına etkilediğinle kalıyosun.

kesinlikle katılıyorum cnm.. ben yaptırmıcam dediğimde dr.um bana kızdı ama sonucuna güvenmediğim bi şeyi neden yaptırayım ki

ama çok gülmüştüm lafına , şuanda sexilik kimde kaldıki kendi halimize düştük ,ama doğumdan snrada eski sexiliğimize dönmeliyiz.krem kullanrken benide bilgilendir ne kullanalım ,en faydalısı hangisi

:)) tmm canım araştıralım kremi bende daha önce kullanmadığım için bilmiyorum ama arkadaşlara falan sorayım kuzenim çok ilgilidir
söylerim sana da :))

Sağol canım. Tabiki de kopamam burdan :)) önemli gelişmelerde yazarım :))

bende dr.uma aynı şeyi söledim ama sakat olduğunu duyunca fikri değişiyor insanların genelde dedi bana
o daha korkunç ya .. o sıkıntıyla aldırcan sonra ömür boyu vicdan azabı
RABBİM herkese sağlıklı evlatlar versin inşş

ya ben 10+3 günlük hamileyim ancak su içmem gerekiyor biliyorum dr.um günde 8 bardak su iç dedi ancak ben 1 bardak bile içsem midem bulanıyor benim gibi problem yaşayan varmı? ve ne yapmam gerekiyor yardımcı olun lütfen.

hatunların gözleri zayıf suçu bana atıyolar
avukatımı istiyorum
senin yavruda büyüdü annesi... cinsiyeti sen benden önce öğrenceksin ne heyecanlı yağğğ

Kandırıkçısın gızım sen, dettt

Büyüdü de azcık bana insaf etse artık. Geldiğinde midemi çıkarıp kendisine takdim edicem. Al artık benim işime yaramaz mındar ettin yepisyeni mideyi dicem

Cinsiyet için ben de heyecanlıyım haa ikili teste gitcem haftaya belki o zaman belli olur Seninki de büyümüş maşallah annesi tomurcuklarına gurban.

Valla ben de içemiyorum zorluyorum ama iki litre kesinlikle olmuyor. Ancak bikaç bardak. Almıyor midem.

günydın tatlı hamişler ve pıtırcıklar.... boğazım acıyo kızlaarrrr yutkunamıyorumm Allahım hastalanmam inşallahhh

teşekkür ederim canım
içimi rahatlattın sağol
ikimizin de sağlıklı hayırlı eli ayağı düzgün akıllı yavruları olur inşallah

yudum yudum içsen canım çay gibi düşünüp
belki daha rahat olur
bir de ne kadar mümkün bilmiyorum ara öğün yap
meyve veya ceviz atıştır
açsam benim de midem bulanıyor sudan

Günaydın hamişler ve minik fasülyeler,mercimekler,mısırlar,tomurcuklular,tomurcuksuzlar hepimize hayırlı bir gün olsun aramıza bir sürü anne adayı katılmış ne ka güzel kokulu öpücükler benden herkeseeee

hmmm hmmmm acıktım ecmelcim vallaaa yakın olsa da kopsam gelsemmm :)
ahhh keske benımde arkadasa ıhtıyacım var
daha ben yapmadım ne yiyorsun iştahımı kabart biraz ?
valla klasık kahvaltı ama yazayım hayatım bır kıbrıt kutusu peynır sıyah zeytın yesıl zeytın kaymak bal nutella vee sofranın kralıı bebeklerımızın en gusel proteın kaynagı haslanmıs yumurta ve mor meyveler cayı

Bnm ilkk bebegimde sikinti yasamistim bnde. 1 lt iciyodum anca korkudan dr 3.5 -4 lt iciceksin dedi ilk basta kusack gibiydim ama sonra slistim 4 lt iciyodum simdide baslsmm lazim az az arttirmaya cok sukur bulantim fln olmuyo bndede lekelenme uluyo hamileligin basinda kusmak daha iyidr emin olun

daha ne olsun hayatımda kbrit kutusu felan diyince diyet kahvaltıya döndümor myveler çayıda ne bitki çayı içmiyosun değilmi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…