2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Aynen yaa hiç iştahım yok resmen aç geziyorum

gunaydın ballar ve kızanlar?

mide bulantılarıyla uyananalar ve hıcbır belırtısı oolmayanlar dınlemeyın kendınızı bea oluruna bırakın ben
ne kadar genıs oldum bole hıc dusunmuyorum kafama takmıyorum sızde takmayın lutfen gereksız strese sogukuyosunuz bebeklerı

Aynen bende çalışıyorum ve çok zorlanıyorum

evet ya bende öle hiçbişi yapasım olmadığı gibi birde üzerine midem kötüüü neyse sağlıklı olan buymuş sözde...
işyerinde idare etmek daha da zor evde yatar azcık uyursun falan çoğu zaman çalışamıyorum, konsantrasyon yerlerde yanii..

keşke takmamakla olsa canım ya..çok farklı bişey bu ama geçecek biliyorum inşallah..kızımda ben hastanede yatmıştım bulantılar yüzünden ilk 5 ay çok kötüydü..inş bu gebeliğimde okadar sürmez..senin nasıl geçiyor hamileliğin..

bide açlıktan midem bulanıyor benim..ne yapacağım hiç bilmiyorum bide çalışıyorum ben iştede leyla gbi geziyorum ne oldu sana diyolar yaramadı hiç hamilelik diyolar

sevdum sabah kalkar kalkmaz tuzlu kreker ye ben öyle yapmıştım iyi gelmişti.hala bulantım olunca atıştırıyorum.sende bi dene derim.Zaten ilk 3 ay vucut depolarından beslendiği için bebeğim bizim yediklerimize ihtiyacı yokmuş.sen yinede kendini iyi hissetiğinde meyve sebze sağlıklı şeyler ye.

yiyorum canım leblebi kreker ama geçmiyor bulantılar..sadece meyve yiyebiliyorum zaten geçecek biliyorum sabırla bekliyorum çalışınca herşey çok zor oluyor birtanade kızım var onlada ilgilenemiyorum anne neden mutsuzsun diyor bana neden moralin bozuk diyor daha 4 yaşında guzucuğum

Sağlıklı olsun tek derdim o dayanıcaz anayız biz anaaaaa

sende tecrubelısın bak ne gusel bende acaba ılk degılım dıyemı ble dıye kendımı sorguluyorum sızın paylaşımlarınızı gorunce kendımı hamıle kaldıgım gunden berı hıc dınlemedım belkıde ondan bu kadar huzurluyum hamılelıgın hıcbır belırtısı yok gıbı bol uyku dısında ben bu halımden memnunum tek sıkıntı cok yemek yemem bunu durdurmam gerek yıyorum ve sonrasında mıde spazmı gecırıyorum resmen
benım hamılelıgım bole ıste onun dısında ne gun sayıyorum ne doktora gıdıcem zamanı dusunuyorum oluruna bıraktım herseyı sanırım bu bebekte fazla relaxım ınsallah huzurlu ve sakın bır bebek olur bu defakı yoksa kafamda hunıyle dolasabılırım

Kızlar bu hamilelik takvimi bugün bebeğinizin hareketlerini hissetmeye başlamış olmalısınız diyor o mu manyak yoksa ben mi hissetmiyorum cücüğümü

Son düzenleme:
Günaydın annecikler ve kuzucukları

Dün hamileliğimin ilk kusma çabalarını gösterdim. dün zaten sabahtan beri ağır bir bulantım vardı. 3 kere filan öğürme geldi. Akşam serviste trafiğin dur kalk yapmasından iyice fena oldu midem. bir de çok şiddetli başım ağrıyordu. sanırım baş ağrımın da etkisiyle eve gelir gelmez tuvalete attım kendimi. birkaç kere öğürdüm ama çıkmadı bir şey, çıksa rahatlardım belki Baş ağrısıyla yattım, çok şükür bu sabah iyi uyandım ama çok uykum var

Bu zamana kadar kusmadığın için ne kadar şanslısın Ben neredeyse her gün kusuyorum son iki- üç haftadır

Geçen akşam yemek borum zedelendi artık ağrıdan uyuyamadım

Kızlar bu hamilelik takvimi bugün bebeğinizin hareketlerini hissetmeye başlamış olmalısınız diyor o mu manyak yoksa ben mi hissetmiyorum cücüğümü
kız dıkkatlı oku hıssetmemelısınız dıyo
sende bır garıplık yok gozlerın daha uyanamamıs
gecen bır kıpırtı hıssettım gıbı ben ama gazmıydı yoksa kuzum muydu cozemedım
oglumu 12+3 de hssetmıstım ılk bunda ne zaman olcak bakalım

ne güzel canım inşallah hep böyle güzel geçer..herkesin hamileliği farklı geçiyor demekki.. sabırla bekliyecem artık yapacak bişey yok..

Evet manyak olan benmişim anlaşıldı
13. Haftada başlayabilir yani yehuuuuuu.
Karnım şişiyor gaz mı kabızlıktan mı ben de onu çözemiyorum. Geçsin artık zamann

Merhaba kızlar;

Bende Ağustos 2014 Annesiyim Allah kısmet ederse... Anlasılan butun annişler kaynasmıs bile. umarım geç gelişimden ötürü açığı hemen kapatabilirim. Kısaca kendimden bahsedeyim. 30 yaşındayım, çalışıyorum. İstanbul'dayım. 2 Bucuk yasında dunyalar tatlısı bir oğluşum var. bu ikinci bebişim olacak inşallah. Sat 2 Kasım, beklenen doğum tarihi 9 Ağustos.
Şunu belirtmeden edemeyeceğıim. Şuan hayatımdaki en yakın dostlarım,sırdaşlarım, kardeşlerim bu platformda tanıdığım, Türkiye'nin ve Dünya'nın dört bir yanına dağılmış ama geçen sürede bir çoguyla yüzyüze de görüşme fırsatı yakaladığım 2011 eylül anneleri(başka bir nickname ile girmiştim o aralar, başka bir platformdan söz ettiğimden iptal edildi o nickname im:))... umarım sizlerlede boyle dostluklarımız olur. Burdaki dayanışma, yardımlaşma ve paylaşımların bebeğimi büyütürken bana okadar çok faydası oldu ki... Umarım 2. bebişimide sizlerle birlikte büyütebilirim...

oy kıyamam yavrumm =((( nasıda üzülüyo annesine =((

bendede vardı önceki haftalar zorladım baya çalışırken zor oluyo işde malesef bende yaşadım.hergün yeni bi çare buldum kendime .

ilk başlarda sabah kalkar kalkmaz oluyordu.krekere başladım yataktan ağır ağır kalktım,bulantım geçene kadar oturdum işe geçde kaldığım oldu =))

sonraları folik asidi içtikten sonra kusmalarım oldu (sabah kahvaltıyla alıyordum) baktım olmuyo öğle yemeği arasında içmeye başladım.
ha öyle ha böyle derken atlattım sanırım bikaç gündür iyiyim.

Bu zamana kadar kusmadığın için ne kadar şanslısın Ben neredeyse her gün kusuyorum son iki- üç haftadır

Geçen akşam yemek borum zedelendi artık ağrıdan uyuyamadım

evet şükürler olsun şanslıyım, ve dün bir daha şükrettim böyle ağır bir hamilelik geçirmediğim için. Bulantı ve kusma yaşayanları çok iyi anladım, o kadar kötü bir durum ki, Allah hepinizin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…