2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ahahahh kız bende terazıyımdır fakat pek kararlıyımdır hayatım boyunca cızgılerım vardır hep...
senın yukselenın ne? benım yukselen yay

benim yükselen yengeç ama ben ciddi bir kararsızım ya.. evlenmeden önce eşim sorardı hala da soruyor, bende karar kıldın dimi diye

çizgilerim benim de var o ayrı, ben tercih konusunda sıkıntı yaşıyorum. bi yerde yemek alırken bile menüye bakar bakar son anda garson gelince ağzımdan ne çıkarsa onu sipariş ederim, karar veremem bi türlü :44:

Evet evet ben de izledim o videoyu basta her 2 cinsiyette de cinsel organ ayni sekilde gorunuyomus daha sonra farklilasmaya basliyormus yalniz ben 16 degil de 12 hafta diye hatirliyorum bu arada pat diye atladim konuya kislaarrr kusura bakmayin

aa süper olur izlerim :)

Evet evet ben de izledim o videoyu basta her 2 cinsiyette de cinsel organ ayni sekilde gorunuyomus daha sonra farklilasmaya basliyormus yalniz ben 16 degil de 12 hafta diye hatirliyorum bu arada pat diye atladim konuya kislaarrr kusura bakmayin

ya o linki bana da atar mısınız? oğluma erkek kardeş olur olmazsa eşim kız istiyor ama benim canım acı istiyo hacı mı olcak bu nedir

ya o linki bana da atar mısınız? oğluma erkek kardeş olur olmazsa eşim kız istiyor ama benim canım acı istiyo hacı mı olcak bu nedir

Ehe ehe bebim de baslarda canim aci istiyodu tatli hakki eksi ayse ya bu aci ne diyodum o da haciymis canim su an telden giriyorum yemekyen sonra pcden gircem o zamana kadar kimse atmazsa atarim insallah ben bi video sitesinde izlemistim

Son düzenleme:

Ehe ehe bebim de baslarda canim aci istiyodu tatli hakki eksi ayse ya bu aci ne diyodum o da haciymis canim su an telden giriyorum yemekyen sonra pcden gircem o zamana kadar kimse atmazsa atarim insallah ben bi video sitesinde izlemistim

ben hıc kusmadım bole cok yemekten oturu mıdem bulantı oda abartı boyutta degıl 2 kereyı gecmedı daha sukur
ben nar ve tatlı aşerıyorum sutlu tatlı agırlıkta dun gece ayıptır solemesı ruyamda ızmırdeymısım esımle beraber calıstıgımız tatlıcıdaymısım kendıme kazandıbı kesıyodum ruyamda uzerıne dılım dılım dondurma dosedım amanınn nı kalktım utanmasam gece 4 te bolulu hasanı arayıp lenn tatlı kap getır ordan ıkı dane dıyecektım ama kapalı :26:hep yemek ıstıyom abur cubur pıs bogazlılıgım tuttu bu gebelıgımde gece 11 waffle yaptım gecen aksam manyak ben
ılgınc sanrıım o senınle alakalı burc ozellıgı degıldır dıe bılıyorum... ben her zaman ılk baktıgımı begendıgımı alırım alısverıslerım 30 dk yı gecmez tez canlıyım cabuk sıkılırım bısı hemen olsun ısterım bayan telasee
esınde cok hosmus benıma annem derdı bana hep sen evlılık yurutemessın daldan dala konmaya bayılıyosun ayran gonullusun dıyodu bekarlıgımdaymıs o erkek olsaymısım fena olurmusum yanı kızın capkınıydım o ozellıgım yuzumden sıkıntıya gelemem ....
dedıgım olsun ısterım ve hep askım dırı kalsın ısterım

Ay canım hayırlı olsun bakalım güzel haberler...

bence senin yükseleninle alakalı çünkü terazinin en kötü huyu kararsızlıktır. benim eşim de yay, o da hemen olsun ister bir şeyler. biraz yaydan almışsın sen özelliklerini :) yengeç de duygusaldır ya, benim kararsızlığımı yükselenim arttırıyor sanırım :44:

hım bılmem olabılır belkı 2 kuzenım bıde amcam terazı ben gıbıler o yuzden tuhaf geldı belkıde
yay ozellıgını daha cok tasıyorum gercektende

canım şimdi tekrar bakınca 9+4 lük bi ultrason kağıdımız vardı ona baktım da bizimki de yukarı doğru çin takvimi de rus takvimi de erkek diodu bu da erkek diyo oğluş mu geliyo şimdi :)

Benimki de bildiğin 30 derece açıyla yukarı bakıyor :)))

Benimki de bildiğin 30 derece açıyla yukarı bakıyor :)))

canım şimdi tekrar bakınca 9+4 lük bi ultrason kağıdımız vardı ona baktım da bizimki de yukarı doğru çin takvimi de rus takvimi de erkek diodu bu da erkek diyo oğluş mu geliyo şimdi :)

ay ay ayyyy masallahhh okadarlıkken ultrasonda o cıkıntı gozukuyosa harika doktordan tam gozuken fotoyu isterim bu cumartesi randevum var :))

ay ay ayyyy masallahhh okadarlıkken ultrasonda o cıkıntı gozukuyosa harika doktordan tam gozuken fotoyu isterim bu cumartesi randevum var :))

bende merak ettim ama benim bebeğim tahiminimizden geriden geliyo belki ağustos annesi bile olamayacağım bende kız olsun istiyorum eşim erkek çin takvimine göre erkek rus takvimi varmış ona görede kız çıktı çok sabırsızlanıyorum çabuk geçsin zaman

canımm haklısın, saçma şeyler için kalp kırmaya gerek yok
hamileliğin verdiği gerginlik var sanırım.
kimse alaycı olmazsa olgun insanlar gibi devam ederiz sohbete inşallah
çünkü ''öğretmenin yakalası'' muhabbetleri ilkokulda kaldı sanıyordum ben
hassasiyetin için sevgimi sunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…