2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benım oglumda ıcım dısıma cıktı kız bunda bısı yok sence bu ne olcak???:26:

kız diyorum ya miden bulanmazsa benim fikrim tabiki erkek duyuyorum hep ama midesi bulanıpta oğlu kızı olanı çok duydum hani kıza hamile olupta hiç midesi bulanmayanı duymadım belkide vardır tabikide ama tahmin benimkisi şekerim :)[/QUOTE]
belkıde daha sımdı bulanmıyo mıdem bulanacak yada oglum olcak yada mıdesı bulanmayıpta ılk kız doguran ben olcam
hadı bakalım hayırlsıı ne cıkarsa bahtıma rabbım saglıklı sıhhatlı nasıp etsın gerısı muhım degıl

çin takvimine göre benim oğlan , rus takvimine göre de kız.. bakalım hangisi tutacak.. benim oğlanda taaaa 18.haftada kesin erkek demişti doktor.. sıpa saklamıştı kendini.. bakalım bu nasıl olacak..

İstanbul çoğunlukta sanırım. bende İstanbul Beykozluyum ama antalyada yaşıyorum.. yok mu hiç antalyadan kimse???

canım, benim ilki normal oldu ama ikincisini allah nasip ederse sezeryan olacağım, doktorunda onayını aldım. büyük ihtimalle benimde erken doğacak.

Kızlar ya ben herkese söyledim hamile olduğumu kalp atışını bile duymadan eşim söyleme dese de dayanamadım söyledim olan var olmayan var diyor siz söylediniz mi

biz de kalp atışını duyduktan sonra ailelere söyledik. iş arkadaşlarımız ve yakın çevremiz de öğrendi. zaten birine söyledikten sonraki yayılma hızına şaşırıyor insan :)

Ben de öyle test yaptım aradım herkesi iş yerindekilere de kan tahlilinde çıkınca söyledim ama çok güzel ya herkes farklı davranıyor ben de keyfini çıkartıyorum

Ben çok keyfini çıkartamıyorum düşük tehlikesi var maalesef yatıyorum evde ve çok sıkıcı maalesef (

çin takvimine göre benim oğlan , rus takvimine göre de kız.. bakalım hangisi tutacak.. benim oğlanda taaaa 18.haftada kesin erkek demişti doktor.. sıpa saklamıştı kendini.. bakalım bu nasıl olacak..
hımm vay yakusuklu ole yaptı hee hadı bakalım kardesı ne olcak hayırlı evlat olsun
benım oglandada 12 haftalık ogrenmıstım cınsıyetı bunda gec olcak hıssedıyorum

hımm vay yakusuklu ole yaptı hee hadı bakalım kardesı ne olcak hayırlı evlat olsun
benım oglandada 12 haftalık ogrenmıstım cınsıyetı bunda gec olcak hıssedıyorum

sorma dr.da biraz garantici olunca beklemiştik baya.. senin de ikinci sanırım.. ilkinde heyecan daha çoktu sanki.. bunda yine heyecan var ama öyle aşırı değil yani..daha sakinim..

sorma dr.da biraz garantici olunca beklemiştik baya.. Senin de ikinci sanırım.. Ilkinde heyecan daha çoktu sanki.. Bunda yine heyecan var ama öyle aşırı değil yani..daha sakinim..
aynen ilk bebegı ısteyerek bekleyerek haber aldım acaba ondan mı dıyorum bunda
şokla aldım haberı hıc hazır olmadıgım bı anda o sebeple hala şaka gıbı gelıyo

tatlim bende 8+6 dayim 23 unde de 2 li test icin gidicem dr bana 15-16. haftada ancak belli olur cinsiyeti dedi, sen 16 ocakta nasil ogreneceksin ki? dr mu soyledi o sekilde?:44:

benimde heran bulantım var ve bu bulantıda insanın içine sıkıntı veriyor.göğüslerimde patlayacak dereceye geldi.birşeyler yiyince biraz hafifler gibi oluyor çok kısa bir süre sonra eski haline dönüyor.benim oğlumda 7 ay bulantım sürmüştü hayırlısı inşallah...

benim de cin takvimine gore kiz gozukuyor, bakalim tutacak mi sy meshur takvim...

18 ocakta bizim sonraki randevumuz da, 11+3 olacağız o gün kısmetse, doktorum umarım tahminde bulunur cinsiyet için ama bizim ki aşırı garantici, o yüzden bi şeyler söylemesi zor gibi geliyor bana.

Çin ve rus takvimine göre erkek çıkıyor bu arada ama nedense bana kız olacak gibi geliyor :)

Son düzenleme:
hoşgeldin balım allah kucagına almayı nasip etsin inşallah
hb canım teşekkür ederim amin cümlemize nasip etsin Rabbim inşallah
hoşgeldin
o ne demek canım
kabul etmeyeni fururum Eki Görüntüle 910349
teşekkür ederim canım bu kadarını beklemiyordum doğrusu
nerden bakıyorsunuz bu çin takvimine merak ettim benim ki ne olacak acaba:44::44:

benim de cin takvimine gore kiz gozukuyor, bakalim tutacak mi sy meshur takvim...
bakalım cnm

ecmel1987:Kız
Atazan:Kız
İlkem5534:Erkek
hazan86: Erkek
la_nina:Erkek
sosyolog_35:Erkek
Ozgok85:Erkek
sercem89:Kız
ece90ya:Kız
nutez:Kız
jolyjoker:kız
eylül166:erkek
hazan86:erkek
kuzeynep:kız
hukukcu_:erkek
foreveryour:kız
İstanbul:kız
hüsnam:erkek
KARAY07:erkek
anqelface:kız
halozzy:erkek

ayy yok ben dayanamam zaten eşim de sıkılıyor onlara gidince bile 2. hafta gitsekmi demeye başlıyor eee tabi evi gibi rahat degiliz ondan işine gelmiyor bende zorluyorum biraz çabuk gidelim diye

merhabalar,

bende yeni hamile olduğu öğrendim, kadınlak klubüne üye oldum ama ağustos 2014'e nasıl dahil oluyorum, yönlendirebilir misiniz?

burada yazıyorsun yaa artık sende bi agustos annesisin hoşgeldin aramıza hayırlı olsun gebeligin saglıkla geçsin inşallah

ayyy valla aynı sanki benim kayınvalidem iki kere gözünün önunde attım yere degdirdigi bezi gördü de bozuluyor birde ne bozuluyorsun benim annem de sorunludur onu da istemem asla başımda ama hep bana bekarken derdi birazcık şartın şurtun olsun diye çok temizlik delisi biri degilim ama bende begenmiyorum temizligini benim elektrikli süpürgem uzay gemisi gibi komplike onu kullanamayacak bozacak diye aklım çıktıydı allahtan onlar balıkesirde bizde vandayız her e2stiginde gelemiyorlar hele yemekleri salçasız tuzsuz salça bitecek diye koymaz eşimde herşeyde bol bol olcak malzemesi ayyy inşallah çabuk giderler dogumu nasıl yapacagımdan çok onlarla ne yapacagımı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…