2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bakalım cnm

ecmel1987:Kız
Atazan:Kız
İlkem5534:Erkek
hazan86: Erkek
la_nina:Erkek
sosyolog_35:Erkek
Ozgok85:Erkek
sercem89:Kız
ece90ya:Kız
nutez:Kız
jolyjoker:kız
eylül166:erkek
hazan86:erkek
kuzeynep:kız
hukukcu_:erkek
foreveryour:kız
İstanbul:kız
hüsnam:erkek
KARAY07:erkek
anqelface:kız
halozzy:erkek

ecmelcim çok sağol çok hızlısın benide eklemişin şaşırdım hızına :):KK48:

ilk gebeliğinde cinsiyeti neydi merak ettim hamilelikte midesi bulanıpta kızı oğlu olanı duydum ama hiç miden bulanmıyosa bence senin oğlun olacak hadi hayırlısı :)
benım oglumda ıcım dısıma cıktı kız bunda bısı yok sence bu ne olcak???:26:[/QUOTE]

oğlumda hiç bulantım olmadı kızımda devamlı bulantım oldu. şimdide çok bulantım var 2 gün ara verdi artık bulanmayacak sandım akşamdan beri yemek yiyemiyorum safra çıkarıyorum.bakalım bulantıya göre ise buda kız olacak

benım oglumda ıcım dısıma cıktı kız bunda bısı yok sence bu ne olcak???:26:

kız diyorum ya miden bulanmazsa benim fikrim tabiki erkek duyuyorum hep ama midesi bulanıpta oğlu kızı olanı çok duydum hani kıza hamile olupta hiç midesi bulanmayanı duymadım belkide vardır tabikide ama tahmin benimkisi şekerim :)[/QUOTE]

benim oğlumda hiç bulanmadı başımda dnmedi aşermedimde canım hatta özenirdim bulansa diye bende hamileler gb hissetsem die :) çok istemişim kızımda ve şimdiki hamileliğimde hepsi var

dikkat ediyorum biliyorsun hergün eşim portakal suyu sıkıyor bana sagolsun badem kuru üzüm ceviz koyuyor yiyor iciyorum
daha agır gecirirdim aslında ben bu biraz daha hafif geciyor C vitamini günlük düzenli aldıgımdan daha iyim bu gün
süt mide bulantısı yapıyor icemiyorum oonun yerine salep iciyorum tarcınlı ara sıra
ben sana demiştim tatlım 2 hafta beklemiş olsan topdan görücekdin benim gibi ama siz sabredemiyorsunuz
birde başka bir sıkıntı olur korkusu sarıyor sanırım şafak 10 gün az canım cok degil beni 1 ay sonra gel dedi yine testler yapılacak
gittigimde kan testti falan hayırlısıyla bi atlatsak şu 9 ayı bi kavuşsak miniklerimize

canım ben gitmeyecektim ama kan değerlerime gün aşırı bakılmadı
o yüzden doktor keseye direk bakmak istedi bi sorun varsa ben nasıl anlayacam neden kan vermedin dedi
o yüzden baktırdım, sağlık olsun
test sonuçların yenilendiğinde sonuçlar iyi çıkarsı iğneden kurtulma ihtimalin var mı canım
merak etme çabuk geçecek o 9 ay :KK16:

bakalım cnm

İstanbul:kız
hüsnam:erkek
KARAY07:erkek
anqelface:kız
halozzy:erkek
tişikkirler :KK19:
ama benim nickim insanbul :KK1:
hamiş olunca gözler zayıflıyo muydu gııı :KK31:

Kızlar bebişim büyümüş ama hafta olarak küçük çıktı 5+3 çıktı kesemiz yolk sacımız belirginleşmiş ama bebğin kalbi duyulmadı doğal olarak 1 hafta daha bekleyeceğiz neyse bu sefer her şeyi daha net gördüm ve içim rhatladı doktorda söyledi bekleyeceksin başka çaren yok zaten bu bebek sağlıklıysa sen atlasanda zıplasanda hiçbir şey olmaz ama genleri bızuksa sağlıksızsa gider buna ne sen bir şey yapabilirsin nede ben dedi artık içimi ferah tutucam çok :)
Aynen oyle canim icini ferah tut allaha emanet et.
yaww hani bisiler diycektin dr aaa:KK52: demedinmi kizz.
Kizlar telefondan giriyorum bugun doktora gittik hersey yolunda keseyi ve bebegi gorduk vajinal bakti doktor ama kalp atisi icin haftaya gidicez :)) cok rhtladim bnm butun testlerim ve hepatit b tetanoz asilarim agustosta yapmislardi o yuzden sadece vitamin verdi :KK66: buarada cok onemli dedi cig et ellemekte yok dedi parazit gecebilir dedi sasirdim ilk defa bole bisi duydum :KK66:) sizinlede paylasmak istedim canlarrrr :KK66:))
Gozun aydin guzelim cok sevindim..
aynen soyledigi dogrudur cig et kiyma ellemiycez aslinda elinde bir kesik varsadir o ama ben her ihtimale karsi ellemiyorum zaten sizde ellemeyin.

Biz geldik
cok mutluyuz cunki bebegimi gorduk kalbi atiyor dedi hersey yolunda sukurler olsun 6haftalik bebegim 7ye az kalmis
resminide verdi cok sevindim
ama birseye bozuldum kalb atislarini bize isitdirmedi dr kalbi atiyor dedi
simdik duymak zaralidir bebege daha kucuk dedi bu aletler zararli bebege dedi birazda buyusun sesini de duyucaksiz simdi cok kucuk daha zararli dedi atiyor kalbi dedi korkmmayin dedi ilk benim heralde boyle duruda olan

Bu arada bugun guzel haberler alan canlarim gozunuz aydin olsun
heerkes adina kendim adima cok mutluyum sukurler olsun

teşekkür ederim be doktorumda istedi idrar tahlilleri kan tahlilleri zaten elimde daima mevcut oluyo troidden dolayı... bizde malum fiyattan dolayı yaptırmadık hastanede doktorumda acele etmene gerek yok demişti şimdi devlete gidip yaptırmayı düşünüyorum ama doktora da başka yerde yaptıramadım burda yaptırmak istiorum demeye utanırım sanki ilk defa gidiyormuş gibi gitcem herhalde aynı testleri ister......

Canım onlar alışmış merak etme, herkes aynı yöntemi uyguluyor, sıkılmadan isteyebilirsin doktordan

Biz geldik
cok mutluyuz cunki bebegimi gorduk kalbi atiyor dedi hersey yolunda sukurler olsun 6haftalik bebegim 7ye az kalmis
simdik duymak zaralidir bebege daha kucuk dedi bu aletler zararli bebege dedi birazda buyusun sesini de duyucaksiz simdi cok kucuk daha zararli dedi atiyor kalbi dedi korkmmayin dedi ilk benim heralde boyle duruda olan

Serçem gözün Aydın tatllım
Ne demiştim herşey yolunda:nazar:
Kaldı 33 hafta sıra cinsiyette :KK1:
İçimden prenses geçiyor:KK9:moralini
Bozma tatlım herşey yolunda :KK17:

evet bende duydum onu birde onlar kademeliymiş sanırım 6. aydan sonra aşagıya indiriyormuşşun benim çocuk için odam var aslında ama gecen fark ettik orası çok ısınmıyor ben kendi odamıza almayı duşunuyorum gerçi buda çok dogru degil ama hiç degilse 9. aya kadar yanımda kalacak sanırım o yüzden mobılya takımı unutmam gerekıyor park yatak daha sonraları oyun alanı da oluyormuş sanırım hem uygun da fiyatları tayinciyiz sonuçta alınan herşey yazık oluyor[/QUOTE

Biz geldik

kizlar buraya yazmayi sizlerle dertlesmeyi cok ozledim ama pc zaralari aklima takildi :18::18::18: cok girmemeye calisiyorum ama aksamlari okuyorum hepimiz saglikli gebelikler gecirelim insallah İnsallahhh.....ben simdiden 1kilo aldim :KK53: Allah sonumuzu hayirli etsin İnsallah.bazi arkadaslar aramizdan ayrilmis İnsallah Allahim cok bekletmez onlari da yeniden kavusurlar meleklerine:KK16::KK16::KK16:
hepinizi opuyorum canlarrrrrr :KK54::KK54::KK54::KK54:

Ecmel1987:Kız

bakalım kımlerın kı tutcak cınlerın tahmını ne kadar dogru:KK1:

ayyyyy ecmel1987 nolur benimkine de bak bende çok merak ediyorum.. yaşım 28, kasım 17 son adet tarihim!!!!

çin takvimini guncelledım kızlar :))

çin ve rus takvimine göre kız benim de bakalım :KK49:

kızlar bi soru m olcak inş cevap veren çıkar... doktorunz çeşitli idrar tahlilleri istedi mi ? istedi ise nerede yaptırdınz ve ne kadar ödedinz? saolun...

Benim doktorum istedi canım. Çeşitli kan ve idrar tahlilleri. Açlık kan şekeri, TSH hormonu gibi. Şimdi adını hatırlayamadığım daha pek çok test. Dr umun oldugu tıp merkezinde yaptırdım ben. 260 tl ödedik.

Kizlar telefondan giriyorum bugun doktora gittik hersey yolunda keseyi ve bebegi gorduk vajinal bakti doktor ama kalp atisi icin haftaya gidicez :)) cok rhtladim bnm butun testlerim ve hepatit b tetanoz asilarim agustosta yapmislardi o yuzden sadece vitamin verdi :KK66: buarada cok onemli dedi cig et ellemekte yok dedi parazit gecebilir dedi sasirdim ilk defa bole bisi duydum :KK66:) sizinlede paylasmak istedim canlarrrr :KK66:))

Oh hadi bakalım hayırlısı. Keseyi görünce insan bir rahatlıyor. İnşallah kalp atışlarınıda duyarsın en kısa zamanda :)))

Biz geldik

Banada dinletmedi ben sadece gördüm kalbinin attığını. Hem algılaması zor bağırsak sesleri ile karışıyor hemde çok iyi değil sonuçta daha çok küçük bırakalım dinlensin dedi :))) Başka zaman duyarız önce 3 ayı dolsun dedi peki dedim bende :))

Bu arada biz iki kardeşiz ve ikimizde kızız annemin ikimizdede midesi bulanmamış. Iki arkadaşım doğum yaptı onlarda mide bulantısı hiç yaşamadı ve ikisininde kızı var :)))

Son düzenleme:
tişikkirler :KK19:
ama benim nickim insanbul :KK1:
hamiş olunca gözler zayıflıyo muydu gııı :KK31:
basından berı ıstanbul goruyorum ya kızz :)
sanırım gozlerde zayıflıyo suurda :KK1:

Ecmel1987:Kız