2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Benimki de oğlan canım , benim geceliği öyle bi koydum ki jilet gibi kalakaldı orda kız bişiicik olmaz , ben senden önce doğurcam ama bak tarihler tutmadı Allahtan

yok canım estafurullah kendine öyle deme.Aman çaya alma onları boşverrr sana şimdi yokuşları nasış çıktığını kuş gibi uçup arı gibi soktuğunu anlatır boşverr
:))allah iyiliğini versin:))vasfiye bu yapar mı yapar:)))kilo konusunda doğum sonrasında havuza gitsem en erken ne zaman gidebiliriz bi bilgin var mı.arkadaşım sekiz ay beklemen gerekir diyor.benim için çok geç.

Ben ücretsiz izine çıkacağım inşallah bir buçuk iki yıl ondan sonra annemle yakın oturuyoruz o bakar herhalde bakalım sağ salim doğsunlarda herşey olur inşallah

Benimki de oğlan canım , benim geceliği öyle bi koydum ki jilet gibi kalakaldı orda kız bişiicik olmaz , ben senden önce doğurcam ama bak tarihler tutmadı Allahtan
aaaa evet onu niye düşünemedik biz sen benden önce doğuracaksın.Neyse artık sağlık olsun

:))allah iyiliğini versin:))vasfiye bu yapar mı yapar:)))kilo konusunda doğum sonrasında havuza gitsem en erken ne zaman gidebiliriz bi bilgin var mı.arkadaşım sekiz ay beklemen gerekir diyor.benim için çok geç.

sorma yaa bende onu merak ediyorum doktoruma sormam lazım ben sezeryan olucam oyüzden dikişlerimin iyileşmesi bikaç ay sürecek onu beklemem lazım.Ama sen eğer normal doğum yapacaksan daha çabuk toparlanırsın ve gidebilirsin bence erkenden

Tüh kız sen yok musun sen asıl amacımı ortaya çıkardın, herkes obez olunca ben rahat edicektim olmadı şimdi bak, moralim bozuldu şimdi gidip üst komşumun getirdiği tatlıları yiyim de moralim düzelsin

hahah ben biliyodum zaten tahmin ettim aaa üst komşun tatlı mı getirmiş hangisinden???

Canim valla doğru diyorsun sırf bu yüzden ikinci çocuk istemiyorum, hamilelik beni çok yordu en ufak şeyde tuhaf oluyorum. .kendi kendime takıyorum inşallah sağ salim herkesle birlikte alırım bebeğimi kucağıma.

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

hahah ben biliyodum zaten tahmin ettim aaa üst komşun tatlı mı getirmiş hangisinden???

Üst komşum dediğim en yakın arkadaşım oturuyor üst katta , her hafta 2-3defa bişiiler yapıp getiriyo , besliyo beni sağolsun , bugünkü şekerpare canım, o getiriyo ben yiyorum , o getiriyo ben yiyorum , bu bir kısırdöngü engel olamıyorum , sağolsun ama arkadaşım bi tanedir...

sağolsun arkadaşın iyiymiş gerçekten.Herkese öyle arkadaşlar lazım.afiyet olsun canım ben kaçıyorum yarı grşrz

Hayrlisi olsn icini ferah tut ki hersey iyi olsn.insanin elnde olmuyo ams zorlayalm kendimizi bnde senin gbiyim herseyi takiyorum ama can tasiyoiz iste hakliyiz

Eki Görüntüle 1183320
bu da ben ve oğluşum 37.haftamız ve 13 kilo almışım

Maşallah canım ya sen atlatmışsın riskli haftaları Allah bize de nasip etsin...bişii sorcam sana , nefes almada güçlük çekiliyomuş ya o kaçıncı haftada başlıyo , çok mu zor oluyo nefes almak , boğulma hissi mi oluyo????? Ben çok korkuyorum nefes alamamaktan canım ya...

canım bende ondan çok korkuyordum ama korktuğum kadar olmadı şükür 34.haftadamda oldu ama uzun sürmedi şimdi çok daha rahatım mideme de baskı yapmadı hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…