2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

:KK49:buldum instagramda bi foto ama bu 3 hafta önce ... yüzümü sizler gibi kapamadım ama??? :) şimdi çok daha büyümedi ama daha yüsyuvarlak. $Adsýz.jpg

ben aynaya baktığımda göbeğimi falan çok seviyorum normalde.Ama eşim adeta beni gıcık etmek moralimi bozmak için dünyaya gelmiş.Hep o bozdu psikolojimi:KK5::KK5::KK5:

bence eşinle konuş ciddi ciddi. şaka bile kaldırmıyorum artık hassasim de... ve blof de yapmıyoruz burda, gerçekten güzel bir hamile görünüyorsun. kendi psikolojini bozup da bebeğe de yansıtma salla aldysan kilolari da.. senden kıymetli mi yahu...

aa krem mii... hmm tamam canım sağol :) ben de aldim ama gerek duymıyorum gerek duymasak da sürmek mi gerekli acaba? doktor cok erken 21.haftada başla demişti ama bikaç kez sürdüm...

Ben de aldım ama sürmedim. Başlamak lazimmis tecrübeli olanlar öyle söylüyorlar canım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bence eşinle konuş ciddi ciddi. şaka bile kaldırmıyorum artık hassasim de... ve blof de yapmıyoruz burda, gerçekten güzel bir hamile görünüyorsun. kendi psikolojini bozup da bebeğe de yansıtma salla aldysan kilolari da.. senden kıymetli mi yahu...

O anlamaz konuşmakla canım.Ben artık onunla konuşmama kararı aldım.Evet bebeğimde stres oluyo benimle birlikte evde beni sürekli zorla tartıya çıkarıyor kaç kilo oldun diye sonra da gülmeye başlıyo deli mi ne?Ayrıca teşekkür ederim canım güzel düşüncelerin için çok sağol

evet öyle tabiki.Doğum yapana kadar bidaha kimseyle görüşmeyeceğim moralimi bozmasınlar beni yaa dün sabaha kadar uyuyamadım :KK5:

evet evet bencede en iyisi bu konuları belli başlı kişiler dışındakilerle konuşmamak(doktor vs).. ben bazen bakıyorum ters düşüyoruz birileriyle gerilmemek için ben böyle tercih ediyorum deyip konuyu kapatıyorum gitsin, bide onları ikna mı etcem

O anlamaz konuşmakla canım.Ben artık onunla konuşmama kararı aldım.Evet bebeğimde stres oluyo benimle birlikte evde beni sürekli zorla tartıya çıkarıyor kaç kilo oldun diye sonra da gülmeye başlıyo deli mi ne?Ayrıca teşekkür ederim canım güzel düşüncelerin için çok sağol

hmm biraz takılmanın ucunu kaçıryo demek ki eşin.. bidaha çok beklersin 2.yi hamile kalmam asla bu psikolojiyi unutmam felan de... ama en önemlisi takma hiç gerçekten... :KK49:

evet evet bencede en iyisi bu konuları belli başlı kişiler dışındakilerle konuşmamak(doktor vs).. ben bazen bakıyorum ters düşüyoruz birileriyle gerilmemek için ben böyle tercih ediyorum deyip konuyu kapatıyorum gitsin, bide onları ikna mı etcem
Ben herkese gıcık olmaya başladım ya herkes batıyo kesin psikolojim bozuldu.:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:doktorda çok kilo alıyosun yavaş diyo ona da gıcık oluyorum :KK52:tövbe tövbeee sinirden gülüyorum vallaha yaa

hmm biraz takılmanın ucunu kaçıryo demek ki eşin.. bidaha çok beklersin 2.yi hamile kalmam asla bu psikolojiyi unutmam felan de... ama en önemlisi takma hiç gerçekten... :KK49:

evet canım aynen öyle dedim zaten 2.çocuğu falan unut dedim ama blöf yapmadım gerçekten düşünmüyorum artık erkekler spermi verip kaçıyolar bütün yük kadında bu ne adaletsizlik yaa öff:KK5:

X