2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ayyy bebisin mi kıyafetleri utulenecek ne kadar güzel :)) ben de o islemi gecen gün yapmistum dün aksam kızımın dolabi geldi esim suanda siliyor dolabi bnde bi guzel yerlestircem cicilerini.:KK16:

seve seve öpe öpe yapıyorum :) ütü hiç bu kadar zevkli olmamıştı :)

:KK1: benim usulden. avatarını görünce biriktirmiştim game of thronesun son sezonu, 4-5 makine ütü eşliğinde iyi gitmişti.

yaa ben yabancı dizi izlerken hiç iş yapamıyorum sana maşallah :) alt yazıları kaçırıyorum o yüzden şimdi bizden bişeyler izliyorum "kocamın ailesi" :) fena değilmiş bu da

Ağır bir hamilelik dönemi geçiyorum.Çok fazla kalkamıyorum.Hoşbuldum.Biri kız biri erkek.Birden 3 çocuk annesi olacağım.Garip ama güzel bir duygu.Ben fazla online olamıyorum.Sürekli yatıyorum.Yüksek tansiyon hastasıyım ve fazla hareket edemiyorum:KK49::KK49:

Hoşgeldin canım.. Allah üç evladını da sana bağışlasın acılarını göstermesin inşallah..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

seve seve öpe öpe yapıyorum :) ütü hiç bu kadar zevkli olmamıştı :)

Ben de annemi beklemeden camasirlarini yikadim doktorum kızdı yorma kendini diye annem de 5 10 günlüğüne gitmişti annem de sıkı sıkı tembihledi sakın ütüsünü falan yapma diye ama ben dayanamadım hastaneye götürüceklerimi ütüledim çok zevkli ama yorucu ablam geldi hafta sonu gece başladı sabaha 5 gibi bitirdi gündüz de yerleştirdi bavulum da hazır bir tek kızım kaldı gelecek rabbim sağlıkla kullanmayı nasip etsin insallah tabi hepimizin kuzucuklarina sana da kolay gelsin

yaa ben yabancı dizi izlerken hiç iş yapamıyorum sana maşallah :) alt yazıları kaçırıyorum o yüzden şimdi bizden bişeyler izliyorum "kocamın ailesi" :) fena değilmiş bu da

hahahaa o dizi yeni başladı bende izliyorum çok başarılı bence:KK9::KK8::KK8:

Deneyimli anneler size sorayım benin bebis fena hareketli bazen uyurken kaburgalarima bi vuruyo uykumda sıçrıyorum :) böyle hareketli bebekler icin doğunca yaramaz olur diyorlar sizcede öyle mi

Deneyimli anneler size sorayım benin bebis fena hareketli bazen uyurken kaburgalarima bi vuruyo uykumda sıçrıyorum :) böyle hareketli bebekler icin doğunca yaramaz olur diyorlar sizcede öyle mi

aynı durum bende de var canım bende çok merak ediyorum hatta bazen babamız oğlımuz hiperaktif mi olacak diyor iyice tedirğin oluyorum:)

kızlar sizinde aylardır hiç saçınız uzamıyormu benim gibi ....kısa sürede müdahale etmem gereken tüylerimede aylardır dokunmadım hiç uzamıyorlar böyle bir durum mu var hamilelikte??:44:

Ben de annemi beklemeden camasirlarini yikadim doktorum kızdı yorma kendini diye annem de 5 10 günlüğüne gitmişti annem de sıkı sıkı tembihledi sakın ütüsünü falan yapma diye ama ben dayanamadım hastaneye götürüceklerimi ütüledim çok zevkli ama yorucu ablam geldi hafta sonu gece başladı sabaha 5 gibi bitirdi gündüz de yerleştirdi bavulum da hazır bir tek kızım kaldı gelecek rabbim sağlıkla kullanmayı nasip etsin insallah tabi hepimizin kuzucuklarina sana da kolay gelsin

çok şanslısın varyaaa daha bi kişi gelip elimden bir işi almış değil başından beri .. ama zaten yapım gereği fazla kontrolcüyüm, hele bebeğim söz konusu olunca kimseye bişey bırakmıyorum, herşeyini kendim aldım yaptım ettim, biraz yorucu ama napiyim başka türlü olamıyorum.. maşşallah herşeyini hazır etmişsin bende senin haftanda hazır ve nazır olcam inşallah :)

kızlar sizinde aylardır hiç saçınız uzamıyormu benim gibi ....kısa sürede müdahale etmem gereken tüylerimede aylardır dokunmadım hiç uzamıyorlar böyle bir durum mu var hamilelikte??:44:
Benim sac hicuzamiyo :KK43: cok az ama tuyllerim cabuk cabuk uzuyor keske tuylerde gec gec uzasa:)

dalin granür sabun tozu kullandım canım yumuşatıcıda kullanmadım, mis gibi kokuyorlar hemde yumuşacık :)) el kadarlar yaa çok tatlı :)))
Bende dalinin sıvı deterjanıyla yıkadım.Granül le ikisinin arasında kalmıştım bu bitince o granül olanı deneyeceğim:KK16:

X