2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım senın son adet tarihin belli değil ki o yüzden belkide bütün bunlar ama anlamdiğim geçen gittiğim doktorda

1 hafta geri dedi bak ben yine diyorum sen iyi ayrıntılı ultrason bakan bir yere git canım bence daha iyi olur

Nst uygulaması çok kolay heyecan bunun içinse ama sonucu içinse normal

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evt canm ilk oldugu icn heralde heycan bide dger gebeliklermde düşük yaptigm icn bugunlere gelememistim bi türlü .cok şükür Allahima kizim bana herseyi yasatiyo :)

ayy süper koptum bunaa

Allah hepimize zamaninda hayirli dogumlar nasip etsin. Benim ne sancim var.ne bel agrim nede kasık agrim yani doktor soylemese normal hayatima devam edicektim doktorum agir is yapma. Kendini cok yorma dedi.bir ay sonra gel dedi ama bide düşünüyorum da durum cok ciddi olsaydi beni haftalik cagirirdi diye dusunuyurum.Allah tan bebegimin gelisimi ultrasonda iki hafta onden gidiyor. Aslinda sata gore 25 haftalik ama ultrasonda 27 cikiyor bu iyi bisey diye dusunuyorum

Canım elinde ve ayağında kaşıntı varsa mutlaka doktoruna söyle , önemli olabilir, karaciğer enzimleri yükselince elde ayakta kaşıntı yapar ve uyutmayacak dereceye gelir , bi kontrol ettir istersen...

Aradim doktorumu karacigerle ilgili testleri istedi canim. Tam üstüne basmışşın konunun. İnş bir şey çıkmaz 2 haftam kaldı şunun şurasında sezeryana sağlıkla alsak hepimiz kucağımıza evlatlarımızı. Sağol canım.

Canım ya merakta kaldım ne oldu ? Herşey yolunda mı ?

Canim naptin acaba inşallah iyisindir..

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Cok sukur bişey yokmuş kizlar merak ettiginz için teşekkür ederim :) sanırım kendi kendimi nazar ettim ckk şükür ayaklarmsa ellermde sis yok az kilo aldm gayette hareketliydim diye düşünürken bu geldi başıma :) çok şükür bişey yokmuş ama bndan snra dikkat edicem kendime hamile degilmisim gibi davraniyodm öyle yapmıcm :)

Canim benimkinin basi sezeyan dikislerimin ustunde hicbir sanci cekmiyorum bu iyi bisey sanirim sadece agir is yapma. Bol istirahat et dedi bir sy sonra gel dedi ama ben bir ay beklemem bakalim rabbim hayirlisini ve zamaninda dogmasini nasip eder insallah

Gecmis olsun canm

korkma canım dua et ve önlemini al..
o benimde aklıma geliyor geçme zamanımı geldi ilaçlar mı geçirdi diye ama ne bileyim o kadar da denk gelir mi?
bir arkadaşımda emzirmeden önce ve sonra şifa niyetine zemzemle siliyormuş oda iyi geldiğini düşünüyor
zemzem şifa onuda denemeye çalışçam bakalım

Benimde 33. Hafta kontrolumde bebegim 3 hafta geri cıktı taktım bende kafama, kasılmalarim bile cogaldi kafama takmaktan. Sonra dedim ki niye üzüyorum kendimi yavrumuda strese sokuyorum. Allahim ne eylerse güzel eyler. Aklima bile getirmiyorum artik. Bende 37. Haftamda 24 Temmuzda sezeryan olacağim. Bebegi strese sokmamak için. Hıc canini sıkma doktorunu dinle canım.

Cok iyi yapmissin canm gule gule kullanin bebisinle :) benm annem pike takimi almis yorgan ve yastigini da hallediyormus.ablamda uyku seti slayim yedekde dursun dyor valla ben anlamam bu islerden dedim

gözün aydın canım bende senin gibi pek bilmiyordum tansiyon çarptı dikkat etmek gerek uzan dinlen hareketlerini kısıtla Allah sağlıkla almayı nasip etsin hepimize inşallah

Canim odasini yaptiysan cok para vermek istemiyosan normal bisey al bencede ufaklardan.kraft olmasi sart deil o zaman cunku kraftin braz dgerlerinden daha pahaliymis gbi geldi bana.gecici bisey aliyosan gerek yok.kucuklerde cok tatli ama ya :))

Çok şükür canım sevindim...

Geçmiş olsun canım. İşte bende bir panikle suyum geldi diye gitmiştim hastaneye, insan ne bilsin ya korkuyor işte elinde değil.
Az daha dikkat et tabii balım, az kaldı zaten hayırlısıyla bir ay sonra yarıdan fazlamız anne olmuş olacak

Cok iyi yapmissin canm gule gule kullanin bebisinle :) benm annem pike takimi almis yorgan ve yastigini da hallediyormus.ablamda uyku seti slayim yedekde dursun dyor valla ben anlamam bu islerden dedim

Sağol canım, beraberce kullanacağız bakalım nasıl birşeymiş bu park yataklar Annem yorgan yastık yaptırayım dedi gerçi, bilmem olmadı öyle yaparız. Ben bir pike takımı alayım.

Bu arada bizim bebekliğimizden kalma işlemeli nevresim takımı var. Herhalde erkek olacak diye düşündüklerinden mavi ve geyikli yapılmış ama annemin üç tane kızı oldu. Ablam kullandı oğluna, bende kullanıcam çocuğuma el emeği göz nuru hatıra hepsi... Birde çok güzel örgü battaniyemiz vardı, onu da görünce çok sevindim.

Ayyy bebisin mi kıyafetleri utulenecek ne kadar güzel :)) ben de o islemi gecen gün yapmistum dün aksam kızımın dolabi geldi esim suanda siliyor dolabi bnde bi guzel yerlestircem cicilerini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…