2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın canım sanki yatakta yeni kalmamış gibiyim 10 km yi 3 dakikada kosturmuslar her yanım ağrıyor
ah bugün ben de öyleyim..bi de alışweriş yapmam gerekiyodu ki ölüyorumşimdi yorgunluk bel ağrısı..akşama yemeğim yokkk oof..

Çok sağol canım içimi rahatlattin gerçekten ihtiyacim vardi... İnşallah Rabbim sabrinida verir çocuklarimiz kazasiz belasiz buyur gider...
ne demek kuzum..olumlu düşünelim hep nolur..olmamış şeyler için boşa canımızı sıkmayalım..rabbim kolaylığını werir inşalah..
ay çok sewindim aklım sendeydi..çok canın yanmış üzüldüm ama sonu iyi olmuş çok şükür..çook geçmiş olsunnn

ben de öyleyim..ilki genel anesteziliydi..onu da istemiyorum epiduralden spinalden de tırsnıyorum:)) ay ben sonda da istemiyorumm..ben napıcam yaa:))

salı günü kontrolüm var benimde inş dr. demez temmuz sonunda alalım falan diye
ilk oğlum erken doğdu bunu tutabildiğim kadar içimde tutmak istiyorum
inşallah canım haftasını bekler

şimdi birincisi o 4 cme kadar eğer kendi sancınla bekliosan çok sorun diil ama suniyle bekliosan o biraz sıkıntılı ewet..ama o razı olduğun kesi acısı da domates doğrarken el kesmeye benzemiyo haberin olsun:) sen sakin bi şekilde akışına bırak..we hiç bi sorun yokke sırf korkuyosun diye lütfen sezeryanı seçme.unutma sezeryan bi doğum şekli diil ciddi bi ameliyat..we sen annesin güçlü we cesur olmak zorundasın bundan böyle hayatının sonuna kadar..

en güzelini yapıyosun boşwer..hamurişinin ne faydası war..nekadar yürüyüş yapıyosun..sbhları ben de çıkıyorum 2 km yürüyorum ama saatte 3,5 km hızla anca:))sancılanıyorum yoksa..

Yerden göğe kadar haklısın,normal doğum en iyisi kesinlikle. Zamanında ben bir salaklık ettim,kuzenim tıp fakültesi son sınıftayken (10 yıl önce)doğumhanede normal doğum izledim. 20 yaşındaydım, aklım çıktı,uçuklar çıktı ağzımda.10 gün rüyama girdi, şimdi düşününce bile tansiyonum düşüyor. Demek acı eşiğimizle ilgili birşey.bende de çok düşüktür teşekkür ederim cevabın için. Ben doktorla bir daha konuşayım o zaman:) sağolasın.bebişlerimiz sağlıkla, zamanında gelir inşallah :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

morelini neden bozuyorsun gayet normal.. ben 32+2deyim bebek 2450 normal hiç canını sıkma.

SELAM KIZLAAAAR
dr dan geldik.kızım 2080 kg olmuş çok şükür.boyu 44 cm.ağustosun 11-18 arası alırız dedi dr.
ben de toplamda 15kg almışım:18:

allahhh benimde yaklaştı o haldeee

Yaaaa ne oluyor herkes doğurmaya mı başlıcak ????? Ben en sona mı kalcam ne yapcam anlamadım oyyyyyy paniğe sokmayın beni kızlar daha süslemelerim var benim yapılcak

Diğer hhamileliğin de kacinci haftasında doğum yapmistin canim çok mu eerkendi kaç kilo doğmuştu ooğlusun? Dr bu hhamileliğin için 23-24 un de aliriz dedi 38 bitmiş oluyor ama bi sakincasi olur mu ?

Maşallah boyuda kilosuda cok iyi en fazla sezeryan olursun bende benimki.kucuk die uzuluyorum hepimiz bi dert icindeyiz işte sagliklari yerinde olsunda inşallah gerisi önemli değil

çok geçmiş olsun canım Allahım hayırlısıyla şifa versin.

üzülme şekerim ben de warım..ağustosun 3. haftası bi aksilik olmassa

Çok geçmiş olsun, artık kafanı takmaz rahat rahat hamileliğini sürersin arkadaşım.

KIZLAR MERHABA
bugun doktordan geldım doktor bebegımın ıyı oldugunu 2kılo700 gr oldugunu söyledı
doguma normal olalur dedi ama ben çatıya bakarken çok kastım kendımı ve zorlandım dokor dogumdada böyle kasarsan bebk sıkışma ihtimali var dedi
kendine güvenıyormusun dedı normal dogum için güvenmıyorsan sezaryan olsun dedı napcam bılmıyorum

ben en sonummmm canim 31 agustos.slkma canini onlar dogursunlar :) tecrubelerinden yararlaniriz.korkularimiz gecer biraz

ben en sonummmm canim 31 agustos.slkma canini onlar dogursunlar :) tecrubelerinden yararlaniriz.korkularimiz gecer biraz

Benimde 27 ağustos ama bizim topikde bebekler biraz sabırsız galiba bende sanki okadar beklemicem gibi geliyor artık hayırlısı bakalım Allahın izni ile sağsalim kucağımıza alalımda inş

aynen su agustosa bir girelimde biraz rahatliycaz.buyusun bebisler azcik daha kalsinlar

Canim çati muayenesi için çok erken bi tarihte bakmamişmi Dr un ? genelde 38 den sonra çati muayenesi diye biliyorum ...

Ben öğrenciyken sezeryan ameliyatlarına girdim bence normal doğumdan daha korkutuyor beni sezeryan ufacık kesi yeri oluyor karında ama o bebek ufacık yerden nasıl çıkıyor elleri ile açtırıyorlar o ufak yeri :-s

kız neresi ufacık bikarış kesik:))) nice mutlu yaşlara buarada:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…