2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın ben aldım canım park Yatak için satılanlardan o korumalara gerek yok diyen var ama güzel duruyor

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Yatakti bebek arabasiydi derken bende heves edip aldim ama park yataga olmaz deyince arkadaslar kafam karisti.dedim acaba iade edip baska bir ihtiyacinimi alsam???

Kizlar park yatak alan arkadaslar icerisine uyku seti aldimi acabs bu yan korumali olanlardan???

ben de park yatak almayı düşünüyorum ama içine koruma seti almaya gerek yok diye biliyorum, yani yatak sert değil plastik ya örtü ile de halledebiliriz. tam bilemedim, alan varsa bilgilendirsin bizi :) siz park yatak aldınız mı?

Ben park yatak aldım ve evet içine uyku setide aldım yan koruması falan olandan. Aslında gerek yok ben biraz satıcının gazına geldim. Yanlardan soğuk alır diyince eşimde dayanamadı güzel göründüğünü görüncede ben dayanamadım :KK9:

Bebeğinizin hıçkırığını hissedebiliyormusunuz karnınızda. Yani ben tam başının o kısımlarda sol tarafımda aşağı doğru kalp atımı gibi belli kısa aralıklarla pıt pıt bişeyler hissediyorum elimi koyduğumda da hissediyorum acaba hıçkırıyor mu ki ?

Ben sordum doktoruma hickirik hissedebiliyormusuz diyafram egzersizi yapiyorlarmis

Canım hani cok sıcak havalar zibinla durabilir ama karşılıklı camlar açılıp oturulmaz..valla annem benim bebeği sıcakta pişirebilir yok üsür onlar diyor ,ben patikli alt giyerse çorap giynez heralde diyorum annem telefonda başlıyor bu bebeği hasta edecen diye hayir doğmadi ama anladım annem şimdi o bebek olsa kat kat koyardiq

Evet canım bende birkaç hafta önce yazmıştım yani başka ne olur ki değil mi ritmik şekilde kalp atışı gibi doktora gidince soracam..

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Canım hickirikmis o diyafram egzersizi yapıyormuş bu arada gece doguruyorum sandım sanki her an altima yapacakmisim gibi bir his vardi 4 e kadar uyuyamadim su haftaları da atlatıp en az 37 ye gelip sağlıkla doguralım inşallah

Ben park yatak aldım ve evet içine uyku setide aldım yan koruması falan olandan. Aslında gerek yok ben biraz satıcının gazına geldim. Yanlardan soğuk alır diyince eşimde dayanamadı güzel göründüğünü görüncede ben dayanamadım :KK9:

kızlar konu açılınca nette biraz araştırdım evet tam teşekküllü koruyuculu setlere gerek yokmuş. e-bebek sitesinde Lolybon Baby Car Park Yatak Uyku Seti çok uygun. bunda koruyucu yok 5'li nevresim takımı. şimdi farkettim ama o da stokta yokmuş... diğerleri de fena değil. yorgan yeni doğan için kullanılmıyormuş, zaten yaz bebekleri olacaklar siz nasil bi battaniye kullanmayı düşünüyrosunuz?

kızlar konu açılınca nette biraz araştırdım evet tam teşekküllü koruyuculu setlere gerek yokmuş. e-bebek sitesinde Lolybon Baby Car Park Yatak Uyku Seti çok uygun. bunda koruyucu yok 5'li nevresim takımı. şimdi farkettim ama o da stokta yokmuş... diğerleri de fena değil. yorgan yeni doğan için kullanılmıyormuş, zaten yaz bebekleri olacaklar siz nasil bi battaniye kullanmayı düşünüyrosunuz?

Evet canım gerek yok dediğim gibi biz tamamen satıcının gazına geldik. Battaniye olarak her çeşit mevcut bende üç tane penye iki tane pazen üç tane örgü bir tane polar iki tane peluş artık deneme yanılmayla bulucam yolumu :KK9: birde iki takım pike yaptırdım bakalım sağlıkla bi gelsin içlerinden birini kullanıcaz

Masallah bu guzel tatli bebege. Nazar degmesin insallah. Bahti guzel hayirli bir evlat olsun insallah. Gozun aydin arkadasim. 😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tesekkur ederm cnm

canım Allah yardımcın olsun..inşallah sen de kızın da böbreğin de iyi olursunuz..bizi hbrdar et..inşallah doğum tetiklenmez we çok canın yanmaz:KK5:

oh be hele şükür:)) wardı bi tuhaflık zaten..gözün aydın sercem
canım ben de ankdayım netten sipariş werdim malzemeleri..birmax..hem uyguna geldi hemde ilgili bi satıcı bi sorun yaşamadım..

hoşgeldinn..inşallah sağlıkla al bebeğini kucağına..

kuuuuşşşşş:KK16: minnacıksın sen yaa nası tatlı gülüyo maşallahh..çok duygulandım kii beeenn:KK49: Allah bağışlasın canım..nazarlardan saklasınn

sagol cnm darisi sizlere insallah

Canım ya bu ne güzellik böyle. İnanamadım görünce şimdi içimde böyle kocaman bir bebek mi var. Sanki doğana kadar hep küçücük de doğunca büyüyecek sanıyorum galiba. İnanamadım. Allah analı babalı büyütsün canım, tez zamanda senin meleğin de Defne de inşallah evlerinde yataklarında sağ salim uyuyor olsunlar.

bende cok sasirdm inan ki biz inanmasakta icimizde kocaman bebekler varmis. Allah sizede nasip 3tsin insallah vakti gelince ama ☺

Ben4 tane penye battaniye bir tane içi elyaf örgü battaniye aldım bir de rahat durmadım english home dan pamuk yorgan aldım çok ince ve hafif bi yorgan. Ama ben Doğu Anadolu dayımm😊yani burda Ekim ayında kalorifer soba yanar😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
X