2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Aldim sonuçları sadece gunde 2 yumurta ve et ye dedi bide kan ilacini günde 2 ye cikar dedi haftaya kontrole gel dedi okadar e bu şişkinlik tuzdanmi yanii anlamadim ben bişe :/

Aldim sonuçları sadece gunde 2 yumurta ve et ye dedi bide kan ilacini günde 2 ye cikar dedi haftaya kontrole gel dedi okadar e bu şişkinlik tuzdanmi yanii anlamadim ben bişe :/

Kötü bi sonuç yok çok iyi canım , protein ağırlıklı beslenmeni istemiş , protein bebişin daha iyi gelişmesini sağlıyo bildiğim kadarıyla...

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin insallah bebeğin zamanında gelir

Geçmiş olsun canım tuzu çok mu tüketiyordun ayak şişmesi normal bacaklarda şişme var mıydı tansiyonun yüksek mi çıkıyordu bir de bebisteki bir hafta gerilik cok onemli degil yqnlis hatırlamıyorsam qdet düzensizliği vardı gec döllenme olmuştur Rabbim bizleri de yavrularımızı da korusun inşallah

anne yüreği işte yaramaz hiperaktifte olsa bebiş o yaaa :))))

Annenin yorgun olması bebeğin hareketlerinin azalmasına neden oluyor. Kuzenimde yaşamıştı hatta ama uykusuzluğu bilmiyorum. Umarım herşey yolundadır haber bekliyoruz senden.

canım sağol herhalde yorgunluktan ve stresten oldu. dün gecede hareketsizdi sonra saat gece 1 gibi hareketlendi. bugün bir sınavım vardı acaba ondan mı stres oldum ve ona yansıdı bilemiyorum. sınav bitti eve geldim biraz uyudum baktım biraz daha hareketli elhamdülillah. Alllahım kimseye yaşatmasın.

Canim sevindim inşallah bir daha olmaz. ..

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

kızlar bebeğimin hareketsizliğinden bahsetmiştim dün. ilgilendiğiniz ve dua ettiğiniz için Allah razı olsun. bugün bebeğimin hareketleri daha iyi. Allahım kimseye göstermesin kucağımızı boş bırakmasın.

Kızlar ya resmen doğumlar başladı , Allah hepimize sağlıklı güzel doğumlar ve evlatlar nadip etsin...bugün doğum yapan arkadaşımız bebişin fotosunu koycaktı , sanırım koymadı daha...

Suluhan'ı biliyorum, tek gitmem oraya eşimi de takarım peşime:))
Uygun mu ki, netten yaptırmak mı uygun olur bilemedim, siz kendiniz mi yaptınız?

Ben elvankentte oturuyorum,oraya kapı süsü keçe ve silikon tabancalar ve mıknatıs almaya 20. Haftamda gitmiştim.ben kendim keçeden çubuklu lavantalar yapıyorum evde misafirler için. Bebek şekerinin fiyatları heryerde aynı, sincandan bana yakın olduğu için sipariş vericem kavanozlu olandan. Vaktin varsa kendinde yaparsın, maliyet aynı gibi zaten:) lavantaları henüz yapıştırmadım :) kendi çapımda ilk kez yapıyorum :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Suluhan'ı biliyorum, tek gitmem oraya eşimi de takarım peşime:))
Uygun mu ki, netten yaptırmak mı uygun olur bilemedim, siz kendiniz mi yaptınız?

birde şekerler için şunu yaptım çok acemi işi ama kendin yapınca çok değerli oluyor :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ah hiç sorma canım ya... sonuçta tüm çalışanların yıllık izin hakkı vardır ama öğretmenlerin YOKTUR. 3 ay tatil diye anlatılan şey aslında 2 aydır ve öğretmenlerin yıllık izni olarak da geçer. sonuçta benim doğumum bu döneme denk geiyorsa ben niye mağdur ediliyorum( hayırlısı ALlah'tan olsun inşallah... Allah hepimizin ne sıkıntısı varsa gidersin hayırlısıyla:)

ellerine sağlık canım.. çok hoş olmuşlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…