2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Oh şükür canım sevindim, diğeri kesin yanlış ölçtü, hadi yanlış ölçtü nasıl sonuca şaşırıp tekrar ölçmez o da merak konusu yani. Hayret birşey, insanı korkutuyorlar.

Çok geçmiş olsun, inşallah sağ salim atlatırsınız canım.

canımm çok geçmiş olsun Allah yardımcın olsun üzülme sakın güçlü ol

gece normal dogum yaptim bebek beklemedi. ikimizde iyiyiz cok sukur. melegim 1900gr dogdu. tedbir amacli bi kac gun hastanede kalicaz. kuveze koymadilar bi sorun yokmus. kontrolleri yapiliyo suan Allahin izniyle hic bi sorun yok cnm
.

Bende 31+5'im. Doğum yaptığını öğrenince gözlerim yuvalarından fırladı. Hiçbir şeyim tam anlamıyla hazır değil. Paniklere geldim.
Allah sağlıklı uzun bir ömür versin yavruna, iyi olmasına gerçekten çok sevindim. Sorunsuz bir şekilde evinize gidin inşşalah.

Bu çatılı model çok değişik aslında, sıvı sensörü de dikkatimi çekti çok sağol bilgi için

Evet kraftları yakından gördüm, babylife da bir yakından bakayım artık bir karar vereyim, çok sağol canım.

Evet fiyatlar hep aynı değişmiyor. Belki esnaf tarzı yerlerde bir indirim yapılırsa yapılır ona da dolaşacak durumum yok zaten, e-bebkten filan alayım bende çok sağol

Rengi güzelmiş hakikaten güle güle kullansın bebişin. Bundan görüp görmediğimi hatırlayamadım. Bugün çıkacağız bakalım denk gelirse bir inceleyeyim. Sağolasın canım.

Haklısın, keşke daha yürüyebiliyorken halletseydim şu yatak işini. Şimdi en kısa yere bile zor gidiyorum, ayaklarım çok şiş. Yoksa dediğin gibi esnaf tarzı yerlerde daha iyi olabilir fiyat. Gerçi bazılarının fiyatı sabit herhalde düşse düşse 15-20 tl düşer onun için ayağımı patlatmaya değmez:44: Bulucam bakalım bir tane kuzuya babası istedi diye

Bir paket prima, bir paket göbek deliği oyuğu olan molfix... Molfix'i sırf şu göbek deliği oyuğu yüzünden aldım.

Canım şirketinle anlaşsan güzel olurdu (yani özel sektörde misin bilmiyorum ama). Yoksa dediğin doğru bir müddet maaşsız kalınıyor maalesef :26:

Şimdi ben 32. haftada izne çıkmayıp 37ye kadar çalışmaya devam etsem de 32. haftadan itibaren işyerim bana maaş vermicek. O zaman anlaşmaya gidilmesi daha mantıklı ya. Ben maaşımı almaya devam edeyim işyerimden. Sonra onlara toplu veririm.

Tabii ki daha mantıklı. Zaten sen fedakarlık ediyorsun 37 haftaya kadar raporlu olmana rağmen işe gidiyorsun madem onlar da bir güzellik yapsınlar.

Biz de senden haber bekliyorduk , sevindim canım , için rahatlamıştır , dün yiyemediğin yemeğin yerine bugün şöyle güzel bi ziyafet çek canım...

Allah hepinizden razi olsun icim baya rahatladi evet tum yolu yuzumde gulucukle geldim eve evet bana iyi bir ziyafet gerek yaptimda valla sabah evden cikarken kahvaltida yapmadim sut icdim bir bardak 3 saat disarda kaldim eve geldim rahat guzelce yimekgimi yedim Hamd olsun Rabbime

Çok geçmiş olsun inşallah problem olmadan çıkarsın hastaneden içini ferah tut

Çok sevindim iyi olmanıza zaten belliydi bir yanlışlık olduğu

Adamına göre muamele mi var arkadaş, bizim ofiseki arkadaş 2 ay peşlerinde süründü de anca alabildi Yakarım oraları vallahi

ne bileyim :) bence bu tamamen devletin düzensizliği... 15 gün bana da uçuk geldi, belki yanlışım vardır... o Amerika'da doğurdu 1 ay kaldı sonuçta doğumdan sonra... burada doğurup zort diye 15 gün içinde almak ütopik olur :))

Rica ederim canım umarım içine sinen güzel bir model bulursun.

Neyse ki eskisinden kolay yine. Sgk doğrudan Ziraat Bankasına yatırıyor da ayrı ayrı yerlerde koşturmuyoruz.

Cok tsk ederim canim...digerine para vermiyoruz hastane ucretiyle odeniliyor yani bedeva oldugu icin bence herkesi basdan ediyor ne diyeyim sozum yok o kadina ama hamile kadinlari boyle yapiyorsa aff edilmez benim icin eger para istese cikarir veririmde alsin basina calsin para icin insanlari boyle yapiyor utanmaz...o jadar sinnirliyimki o kadina gidicem yuzune carpicam bu yaptirdigim usgyi ki bak kiloya dikkatle seninn dediginden tam 1 kilo az

Kesinlikle yapılmalı çünkü ne yaptığını bilmeden böyle görevine devam ediyor olmamalı

Tabii ki daha mantıklı. Zaten sen fedakarlık ediyorsun 37 haftaya kadar raporlu olmana rağmen işe gidiyorsun madem onlar da bir güzellik yapsınlar.

Aslında ben bebeğimle doğumdan sonra daha çok zaman geçireyim diye 37. haftaya kadar çalışayım diyorum ama bi yandan da doktora söyleyim, çalışamaz diye yazsın, ben çıkıyım artık da diyorum. Bu yıl çok yoruldum çünkü. 37. haftaya kadar sıcaklarda gelebilecek miyim onu da bilmiyorum. Belki de ben artık gelemiyorum der 37yi bekleyemem çıkarım.. Aslında hepimiz için aynı şey söz konusu. Tüm çalışanlar için...

Canim benim tebrik ederim Rabbim seninde evladini korusun insallah guzel sagsalim evinize gidin bebeginle hersey yolunda yaMzmissin ok sevindim topikin 2 ci bebegide geldi sukur defne kizimizda iyidir insallah dualarimiz hep onunla

tesekkur ederm arkadasim dualarinizi eksk etmeyin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

saol cnm benm Allah razi olsun. darisi size insallah. bence hazirliklari tamamlayin ne zaman gelecekleri hic belli olmuyo :)

Amin canim Rabbim yavrularimzi bizlere bagislasin insallah

Salaklık olur mu canım benim, aklına gelmemiştir yükseleceği ondan. İnşallah bir kerelik birşeydir, tüm tahlillerin iyi çıkar.

canım kontrol yarın ben ilçedeyim burda doğum dr yok birkaç gündür stresliydim o mu etkiledi acaba diyorum

Orası da nasıl bir ilçeymiş arkadaş mahrumiyet bölgesi gibi, birşey olacak da zamanında yetişemeyeceğim diye stresten başına bir iş gelecek bu gidişle Allah esirgesin. Yarın inşallah herşey yolunda der doktorun, geçmiş olsun şimdiden

Doktorda ne korkutmuş seni... Sanki lıkır lıkır tuzlu su mu içiyoruz? Şişiyor işte. Varmıydı senin tansiyon yüksekliğin daha önceden? Çok kişi olunca aklımda tutamıyorum. Sonuçlarını bize de yazarsın iyidir inşallah bebiş

Ah canım ya. Allah şifa versin. İnşallah operasyon en iyi şekilde geçer, hem senin hem bebeğin için. Allah yardımcınız olsun, iyi olacak inşallah herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…