2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canim nnesdem dualarimiz seninle ve kizinla insallah sagsalim atlatin bu operasyonu opuyorum senide kizinida balyanaklimm:)

doğum yapan arkadaşlarımız olmuş gözünüz aydın Rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin inşallah...darısı hayırlısıyla başımıza...

ben de dün göbek oyuğu nedeniyle aynı sebepten aldım ama emin olamadım sorayım dedim:==)

Dimi? Bakalım bizim kerata hangisini sevecek? Ablam ben ilk bir sene prima aldım dedi. Sonrasında daha uygun fiyatlı olanlara geçtim dedi.
Bizde bir başlayalım hayırlısıyla, poposuna hangisi iyi gelirse onu kullanırız. Isırırız birde ikide bir

Şaşkın doktor, burada kaç kişinin yüreğine oturttu. Biz bile az bilgimizle "çok o kilo yanlışlık vardır" diyoruz buradan, o önündeki monitörden göremiyor 10 senede okulunu okudu üstelik Rahat rahat ye iç bari bir günde stresten kilo vermişindir herhalde... Geçmiş olsun.

:) ben ankarada bulayım öyle bir yer o zaman
belki burada bilenler vardır yardımcı olur:))

Arkadaşım bende ankaradayım, ulusta suluhan var,aynı eminönü gibi. Bütün herşeyi bulabilirsin oradan :) ulus çarşısının orada sor herkes gösterir:) ama çok kalabalık oluyor dikkat et kendine, merdivenleri falan var, yorucu biraz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inş bi sey çıkmaz ellerinde vücudunda şişlik var mı yada son haftalarda 7-8 kilo gibi yukseek kılo alımın.. bunlar yoksa bosey olmaz ıns. zaten idrar istemıs herhalde protein var mı diye bakacak bi de 1 hafta gerı olması sevindirici benımkı 2 hafta geri cıktı bska bı drda bende yarın kendi druma gidicem benımde ii çıkar inş

cok gecmişolsun cnm inş kolay geçer operasyon sende bebek de ii olursunuz.. benzer bı durum degıl ama görümcemde 7 aylıkkken hemorod ameliyatı oldu ona da anestezi cok az verdiler çabucak ıyılestı sonrasında.. sadecece birazcık ağrılı gectı inş senın daha kolay olur bol bol dua et ben ettım sana

Allahım analı babalı büyütsün inşallah.küveze konmaktan kurtulmuşsunuz şükür darısı defneciğe.
sütün geldi mi canm emzirebiliyor musun?mama mı veriyorlar?

Suluhan'ı biliyorum, tek gitmem oraya eşimi de takarım peşime:))
Uygun mu ki, netten yaptırmak mı uygun olur bilemedim, siz kendiniz mi yaptınız?

teşekkür ederim

Adminler takip ediyor bizi demek ki Şekerlerin çok tatlı güle güle dağıt. Benimkileri de ablam yapacak kısmetse

kızlar bebek bezi alanlar genelde molfix mi tercih etti?
bir de kaç kg olanlardan aldınız?

Ben prima almıştım aslında 2 numara 3-6 kg olanından, birde beyaz paket 1 numara alacaktım. Sonra bu göbek oyuklu molfix'i okudum buradan 2-5 kg 1 numara bir tane de onu aldım. Prima devam ederiz herhalde diye düşünüyorum. Çocuğum hangisini severse o

Teşekkür ederim canım hep birlikte inşallah seninkilerde hazır olduğunda paylaşırsın artık

Teşekkür ederim canım hep birlikte inşallah seninkilerde hazır olduğunda paylaşırsın artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…