2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kustuğuna sevindiğinize çok güldüm yaa:):)

Günaydın kızlar. Valla bende grip olacak gibiyim ama sınıf öğretmeniyim normal sınıfta 5-6 çocuk grip ((.
kızlar bende geldim aranıza ya aslında temmuz annelerindeydim ama benim bebeğim 2 hafta geriden geliyo geç yumurtlama yani.... kabul var mı....

Aramıza hoşgeldin :))))

Benim kilodan kaynaklı ve küçük olduğu için karından görünmez dedi. Transvajinal ultrasonla baktı. Kanaması yada lekelenmesi olmayanlar için transvajinal ultrasonun bir zararı yok zaten çok uzun süre bakmıyor.

Bende şimdilik yok bulantı inşallah olmaz :)))) okula falan gidemem o zaman çünkü yaklaşık bir buçuk saat yol gidiyorum. (

canım sen niye başkalarını kafana takıyorsun ki herkes burda deneyimlerini paylaşıyor ne özel hastaneler var doktorları insana insan gibi davranmıyor tabi bu devlet içinde geçerli.. doktordan doktora değişir durum özel-devletle alakası yok ki herkes burda deneyimlerini paylaşıcak ki diğerleri bilgilensin ama bunu birbirimizi kırmak yada ezmek için yapmıyoruz. Herkes istediği hastaneye doktora gitmekte özgür.. durduk yere ortamı gerenler varsa boşver cevap bile verme sen... aynen öle doktor işi şanstır beğenmezsen başkasına gidersin tercihtir...
lütfen takma kafana böyle şeylerii herkes fikrini söylemekte özgür baktın ortamı geriyor karşı taraf boşver cevap verme tatlım...

Birde spiral için görüşümü belirtmek istedim. Ablam spiral taktırdı. Sonucunda hamile kaldı ama spiral nedeniyle dış gebelik yaşadı. Bunu yakınımdaki birkaç kişiden daha duydum ondan bir araştırın demek istedim.

ay bu arada keseyi gördüm demişsin okadar diğer olaya üzülmene üzüldümki görmemişim bile
hayırlı olsun canım benimmmmm :) ne kısa zamanda pıtpıtlarıda duyarsınnn inşallaaaah

keseyi gören arkadaşlarımı tebrik ediyorum ,darısı başıma diyorum inşallah ..

koca yardımı konusunda en muzdarip ben olabilirmiyim acaba ,bana diyo ki sende amma saldın ha ,ilk hamile sensin dünyada ,ee gelde şimdi bu adamı yolma ağrım var diyorum ,halsizim diyorum ,ohhoooo 9 ay çekicez yani diyo vallahi kızım bile ondan merhametli ,bana su getiriyo canımmm ,ne desem yapıyo ,annem topla bak ortalığı hastayım ben diyorum ,kardeşim yüzünden mi diyo yavrumm

Kızlar şimdi grupta kimler bebişini karnından gördü kimler transvajinal ultrasonla gördü transvajinal ultrasonum düşüpe sebep olabilceğini söylüyorlar ya bir değerlendirelim durum nedir?

günaydınlar
benim 10 gün kadar önce fasulyem kalp atışıyla birlikte göründü. kızlar kısmetse sömestr tatilinde eşimle ümre planımız var 1 haftalığına gideceğiz inşllh. bulantılarımdan korkarken 2 gündür hiç bir şeyim yok fakat tek sorun 2 yaşındaki kızım hala emiyor. öyle çok değil ama sakinleşmek için emiyor ağladığında bıraktıramıyorum napacağım bilmiyorum anneme bırakacağım giderkende nasıl olcak bilemedim.dr artık bıraksın demişti zaten 25 aylık oldu.bildiğim yöntemleri denedim. sizin bildiğiniz emişi bıraktırma yöntemi varmı?

Son düzenleme:

Ben8mde 2008 annelerinden dostlarim var bulusmalarimiz var :)

hımmm ya evet tabi araştırılır ama en iyi korunma yöntemi gibime geliyor, çnk 1 sene hergün hap yuttum sıkıntılıı eee bu işi erkeğe bırakmakta olmazzzz... her korunma yönteminde olduğu gibi oda %100 korumuyor sanırım ama dış gebelik nasıl oldu anlamadım geçmiş olsun canım... onu iyice doktora sorucam şimdilik fikrim yok tam olarak...

amin canım benimmm...
azcık nazlan kız sende yat kalkamıorm çok fenayım ayyy ölüormmm falan de yalandannn bakalım napıcak ahhahahaha
walla bizim ilk diye böyle sanırım çnk gerçekten adam üşengeç yerinden kalkmaz normalde ama şimdi maşallahhh...
ayyy ne güzellll walla bak snçta bak bi yardım eden varrrr maşallah güzelliğeee :)

Ben8mde 2008 annelerinden dostlarim var bulusmalarimiz var :)

nutezzzz bende 2008 kasım annesiyim ,benimde aynı ,şu anda hala kanka olduğum arkadaşlarım var kk dan ,hatta biz işi abartıp eşleri filanda o dönem tanıştırmıştık ,şimdi biizm haberimiz olmadan onlar bile buluşuyor..ayy ne güzel dostluklar kurmuşum o yıllara gittim şimdi ..bir çoğu 2. bebeğini bile doğurdu ,ben geç kaldım

valla bu sefer hiç önemsemedi bu adam bende ona şaşıyorum,kuru kuru bi tebrikler dedi ,sanki kendim yapmışım gibi o kadar
ayağa kalkayım hemen başlıyo oturmadan şunu getir bunu getir..aaa başlıycam ama ha benmiyim hamile senmi diycem artık

ay bu arada keseyi gördüm demişsin okadar diğer olaya üzülmene üzüldümki görmemişim bile
hayırlı olsun canım benimmmmm :) ne kısa zamanda pıtpıtlarıda duyarsınnn inşallaaaah

Haklisin guzelim gereksiz sohbete girmemek lazim ama negatif sabit fikirli kisilere deli oluyorum hormon geregi taktim sanirim :) sagolasin canim insallah hersey yolunda gidicek hepimiz icin bugun icim daha huzurlu is bile yapicam evde
Ya bide ilk oglumun dr u akden8z universitesindeydi dogumum orda oldu krallar gibi :)
Simdiki dr um ssk hastanesi dr u fakat kendi ozel yerlerine gidiyorum eger ssk ile bir istedim olsa yapar yani benim sansim onlari sorusturup buldum .
Elbette hastaneden dr edinilir komik yani cunku bunlarin yuzde sekseni hastanede calisiyo cahil cvplara deli oluyorum sadece.
Benim uzuldugum hastaneye gidip sira alip ogun kim denk gelirse ona muayene olmak konusu o noktada kisiyi uzuyorlar umursamiyorlar bizim insanlarimiz bunu haketmiyor ve boyle drlari ben tersliyorum ne kendimi ezdiririm ne kimsenin ezilmesini isterimmmmm .
Amannnn kapattim konuyu

konuyu kapattında ben merak ettim:26: ,devlet hastanesi ile ilgili yazmış bi arkadaş onu mu taktın ,ilgilenmedi v.s diye ..

Super vallaa :) izmirden saphia yi tanirmisin.dunya tatlusidir o

Super vallaa :) izmirden saphia yi tanirmisin.dunya tatlusidir o

tanımazmıyım ,kızı duru okyanus ,ama aramızda o dönem çok saçma sebeplerden tatsızlıklar oldu ,uzun zamandır görüşmüyorum onunla ,gülbinle görüşüyorum o da saphiranın arkadaşlarından izmirden o da ..

konuyu kapattında ben merak ettim:26: ,devlet hastanesi ile ilgili yazmış bi arkadaş onu mu taktın ,ilgilenmedi v.s diye ..

Yok can8m ya bayaa gecmiste hastane dr lari ile sorun yasayan arkadaslar olmustu izmirde ozellikle bende bir kac kez cvp yazdim onlara ve dr umu verdim secenek olarak..
Biride alinti yapmis atar yapmis bana
amma meraklisin ozendiriyosun ozele falan diye yok ben devlete gidiyorum memnunum diye :)
Valla benim buna k7sa oz cvb im aslinda bir cumlede dayanamadim yazdim iste.
hayat tecrubeyle sabittir istisnalar sanstir demin

ahahah haydaaa ama oda yani herhalde daha idrak edemedi canım :)
dalgasına hamile gibi davran arkasına yastık koy falan aman ayaklarını uzat canım sen de ahahhahahaha adam şaşırır kalırrr
yada dediğim gibi doktora gidince çaktırmadan rica et söylesin kocanın yanında dinlenmen lazım falan diye

Yaa olsun gecmis gecmis :) facede eklidirler bende o k8zlarina hastayim onun :) simdi cok guzel pastalar yapiyor modelli :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…