2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

var canım var 6 haftalık şu an o kadar şaşırdım ki bu imkanların veriliyor olmasına... şansıma hadi gidip de tahlil yaptırayım demesem öğrenemeyeceğim bilmeyen herkese bilgilendirme yapmak lazım

aynen katılıyorum ama bazı arkadaşların dediği gibi sağlık ocakları da var doktorlar sallamıyormuş biz sanırım şanslı olanlardanız.

oh oh ne güzel haberler darısı başımıza seninki fasülye olma yolunda ilerliyo biz susamımızı bir görebilseydik

evet canım darısı başınıza... gerçi tedirginlikten tadına bile varamıyorum... kucağıma almadan geçmeyecek galiba:)
hayırlısı ile inşallah tamamına erdirir hepimizinkini:))

maşallah canım.. gözünaydın.. boyu ne kadar olmuş bebişinin?.. seninle günlerimiz yakın ondan soruyorum..:)

teşekkür ederim canım. 15 mm olmuşuz teyzesi:)) sen en son ne zaman gittin doktora?...

gozun aydın cnm bu kadar kafaya takma guselım akısına bırak
herseyın hayırlısını dılemekten baska yapabılecegımız bısı yok ...

çok haklısın ancak gel de dinlet... korkuyorum, geceleri rüyamda acayip acayip şeyler görüyorum....
tedirginlikten oluyor sanırım...

selam kızlar,
benim de 6hafta 5 günlük oldular
ikizlerim olacak inşallahhh

ayyy çook güzel... ben de çok istemiştim, ancak ailemde felan yok, genlerimizde yok yani:))
Allah bağışlasın hamiş...

merhabaaa kızlar bende aranıza geldimmm 24 yaşındayım 3 yıldır tedavi görüyorduk çok şükür ki aşılama ile hamile kaldım şuan 6+3 günlük hamileyim doğumum Allah nasip ederse 17 ağustosa geliyor Rabbim hepinize hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin bebeği olmayanlara da inşallah en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin :)

aynen katılıyorum ama bazı arkadaşların dediği gibi sağlık ocakları da var doktorlar sallamıyormuş biz sanırım şanslı olanlardanız.

gerçekten şans.. bazı doktorlar cidden afedersiniz ama hayvan gibi davranıyorlar. bir kere yakacık doğum hastanesine gittim de düşük yapıyormusum meger o kadar kötü davranmıştı ki adam ben derdimden adamla kavga da edemedim allahın cezası herif..

yaa ben kimlerlekonustuysam rahat hamilelik yaşa da sonrasında emzırırken çok veriyorsun dedıler hele kı çok kılolu olanlar yanı bizim gibi daha da fazla veriyormuşuz ben spora gıdıyordum kılo vermek ıcın çocuk olursa zorlanmayayım dıye ama sürpriz oldu gerçi istiyor deniyorduk ama bu kadar çabuk beklemıyordum dogum kontrol hapı 7 ay daha korur dıyorlardı 8. ayımda hamileyım işte

benimkide aslan olacak 22 sindenönce cünkü hatta benim babamin 12 agustos inşallah bebişimin de hesaba göre 14 ü olacak çocugun ilk 1 senesi senin hamilelik donemini nasıl yaşadıgınla da çok alakalıymış canım arkadaşım ilk çocugunda çok mutlu bir hamilelik geçirmiş çocuk hiç sesi çıkmadan sessiz sedasız gecirmiş halada öyle ikincisinde de çok üzgün mutsuz geçirmiş hamileligini çocuk ilk 1 yıl hıç susmamış hala da mızmız bie çocuk o yuzden hamileligine dikkat et

o bıraz sallamassan olmus bana kalırsa canım benım benım ılk gebelıgım muthıs gectı bır dedgıım ıkı olmaz yemeklerı esım yapar onumden gelır onumden kalkar temızlıgıme kadar yapar banyomu bıle ellerıyle yaptırırdı... Bir kere uzuldugumu bılmem ama malesef bebegım kolık sancılı dunyaya geldı 1 yasına kadarda cektım

şu anda aılemde huzursuzluk var hemde hatsafada bu bebek ne olur hayal bıle etmıyım soledıgıne gore

Kızlar ben cıkıyorum ıyı aksamlar sızlere yarın sabahtan mınnak sıpanın kalp atısşarını duymaya gıtcem dua edın bana rabbım herseyın hayırlısını nasıp etsın operım gobıslerden

Çoğaldık 4 olduk artık :)))) Yaşasın kilolu hamileler :)))) valla banada süpriz oldu birazcık ama çokta sevindim çok istiyordum. Bakalım nasıl geçecek herkes emzirme döneminde çok kilo verirsiniz diyor bakalım hamilelikte almayayımda çok fazla kilo :))))

cnm kimse kimseyi özele yönlendirmiyo sadece insanlar yaşadıklarını anlatıyor.özelde de sıkıntı yaşayan var sonuçta örneğin antepte yaşıyorum ben doğuranın çok olduğundanmıdır nedir tüm hastaneler çok kötü.Üniversite hastanesinde çalışıyorum kendim ordaki kadın doğuma allah düşmanımı düşürmesin diyorum.Sen memnunsan ayrı.Allah bozmasın.Hayırla kucağına al bebişini...

Merhaba aynı şeyleri yaşıyoruz seninle sat aynı ben de ptesi keseyi gördüm canım yazdıklarını okuyunca da çok mutlu oldum

Kızlar şimdi grupta kimler bebişini karnından gördü kimler transvajinal ultrasonla gördü transvajinal ultrasonum düşüpe sebep olabilceğini söylüyorlar ya bir değerlendirelim durum nedir?

arkadaşlar ben sürekli giremiyorum internete ama kalbim ve dualarım hep sizlerle
kızlar 2gün önce doktora gittim 8+0idim bizm mercimek 13mm olmuş teyzeleri
kese48mm kalp atışı normalde dakkada 110ile160arası oluyormuş bizimki 148miş
hamdolsun gelişimi çok güzel dedi.ama benim doktorum hiçbişeye ilaç verme taraftarı değil
yaaa arkadaşlar benim midem okaadarr fenaki anlatamam bitmiyor.
hiç mutfağa giremiyorum.dışarda çorba içip eve öyle giriyorum.siz nasıl yemek yiyorsunuz(yapmayı hiç sormuyorum bile)
sadece peynir ekmek mandalina yiyebiliyorum.sizlerde böyle olanlar varmı bir bardak su bile içemiyorum midem bulanıyor

Kızlar şimdi grupta kimler bebişini karnındantan gördü kimler transvajinal ultrasonla gördü transvajinal ultrasonum düşüpe sebep olabilceğini söylüyorlar ya bir değerlendirelim durum nedir?

ben pazartesi günü sabahtan bir tahlil yaptırmam gerektiği için kadındoğum hastanesine gittim.orda karnımdan görülmedi doktorda vajinal bakarsak görünür ama çoğu anne bunu düşük olacağı düşüncesi ilekabul etmiy
or dedi.bende oğlumdada yptırmıştım benim için bir sakıncası yok dedim ve o şekilde görüldü ama öğleden sonrada yaptırmak istediğim tahlil özel hastanede olduğu için oraya gittim ki zaten düşüncemde özel hastanede bir doktor vardı sürekli ona gitmeyi düşünüyordum orda da aynı gün olduğu halde karnımdan gö
rüldü.

kızlar bende geldim aranıza ya aslında temmuz annelerindeydim ama benim bebeğim 2 hafta geriden geliyo geç yumurtlama yani.... kabul var mı....

canım, benim ilk hamileliğim çok bulantılı geçmişti ve 7 ay bulantı çektim ve etin resmi bile midemi alt üst ediyordu.soğan kokusunada gelemiyordum.zaten ben
iş çıkışı anneme
gidiyordum ve yemeğimizi orda yiyiyorduk yiyebildiğim kadar tabi ve yağlı ve sulu yemekte yiyemiyordum.ilk hamileliğim çook zor geçmişti.bunda allaha şükür bulantım oluyor ama ilki kadar değil ve bunda eti çok seviyorum her türlü yemeğide yiyiyorum sadece midem boş kaldığı zamanlar ve sabahları birazcık bulanıyor belki zamanla daha çok artar onuda bilemiyorum.

arkadaşlar uzuuun bi aradan sonra merhaba inşaallah sizler ve bebeişler iyisinzdir... artık ders çalışmaya start verdim.... hamilelik nasıl gidiyor.... acaba aranızda benm gibi olan varmı rabbime hamd olsun mide bulkantım yok denecek kadar az ama yiyecekleri görünce canım istemiyor fındık ceviz vs yemem lazım ama görünce içim almıyo fakat bulantı da yok... böyle olan varmı içinzde....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…