2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çok saol..kesinlikle en iyisini yapmışsın içine sinmesi okadar önemliki..benim mantığım şuydu hepsi aynı eğitimi alıyo ne farkederki..hiç te öyle dilmiş..ozamana kadar doktorluk bi işim olmamıştı..daha doğrusu babam doktor we cidden çok özwerili bi doktor benim gözümde doktor profili oydu..başka nasıl olabilirdiki aklıma bile getirmedim ilgisiz vs. olabileceğini..şikayet etmeyi de düşünemedik sağsalim çıktığımıza şükrettik çook sonraları dedim niye şikayet etmedim diye..ama bi taraftan da ordakiler dürüstçe şahitlik yaparlarmıydı bilmiyorum..neyse bunla gelmiş geçmiş olsun hiçbiriniz hiçbirimiz benzer şeyler yaşamıyalım inşalah..kızım doğum kanalına girmeye başlamış yazık çekip mi almışlar noolmuşsa kafası yamuktu diyo eşim..annemle eşim görünce bi tuhaf olmuşlar uzaylı görmüş gibi..arka tarafa doğru uzanıyomuy kafa yumuşak ya hemen toparlamış çok şükür de ben ayılana kadar,ben bişiy görmemişim

canım bu akşam tamamlıyorum inşallah bir aksilik çıkmazsa.Sen 3 hafta daha sık dişini:) uzaktan bakınca cam gibi duruyor sert pet bardaklar varya canım ondan aldım.Japon pazarı diye biyer var tesadüfen girip baktım ve oradan buldum fiyatıda çok uygundu kaçırmadım hemen aldım.Beyaz köpük bardak elime alınca kırılacak gibi hissettim ya oyüzden almadım

amin inşallah inşallah bu gün dr da hasta kabul etmiyormuş bakalım yarın sabah aç karnına gidip tahlilleri yaptıracağımda teşhis koymaya çalışacaklar çok şükür bu sabah iyiyim :)

Saol canım benim evham yapmıyım yapmıyom diyorum ama insanın içi sabretmiyor işte Allahım hepimizin hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim benimki öyle çikolata veya tatlıyla hareket etmiyor. .mesela elimi koyayım karnıma hemen bir hareket oluyor onu seviyorum sanki hissediyor gibi çok tatlı maşallah:) ben baktım az hareket ediyor acıyorum Mozarti koyuyorum kulaklığı o zaman başlıyor. .hiç endişe etme bugün gece neden bilmem bir korku oldu bende yatarken hareket etti ama uyandım böyle korktum elimi koydum karnıma verdi tepkiyi rahatladım. .az şişkoydu benimki acaba diyorum bazen hareket ederken zorlanıyor mu ? Uzan sende eder, illaki ettiği zamanlarda hepsini hissedemiyoruz

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Kız ben sana sordum nerden aldın diye bnde yapcam yarın eminönüne gidip bakıcam ama sen baya uyguna almışsın japon pazarı nere internettemi yoksa gerçwkten pazarmı?

Allah allah yaaa benim doktorum niye raporu bizden alamıyorsunuz deyip beni arkadaşına yönlendirdi ozaman bilmiyor mu bu adam kızdım şimdi heeesağol canım bu durumu bilmem iyi oldu

Benimki çok fena yaaa şimdiden varya bir inat anlatamam benden başlasına asla hareket etmiyor öesela kıpır kıpır oluyo seviyorum sonra eşime anneme vs birinin elini koyduğum anda tık kesiyor ve çekene kadar mümkün değil oynamıyor nasıl bişey valla bende anlamadım bir olsa iki olsa dicemki tesadüf ama hep öyle benim küçük cadalozum bugünde şimdi takıldım böyle bekliyorumya hareket etsin diye kesin inadından yapmıyo

Yok yok yapma :) az kaldı şunun şurasında en fazla 2 ay, sonra bebislerimiz kucaklarımız da insallah. Onu düşün ve mutlu ol ;-)

zuzucum senin doktor aşkın hocamıydı yanllışmı hatırlıyorum

kızzz ben sana da cvp yazdım ya yazmamışmıyım?okadar çok kişi sordu ki bardakları nerden aldın diye birsürü cvp verdim unutmuşum demekki kusura bakma.Japon pazarı diye biyer var evin orda bildiğin mağaza ya internet falan değil.Heryerde şubesi var 1 milyoncu gibi biyer düşün ordan aldım

Herkese günaydın, gece 3 te anca uyuyabildim, her saat başı da tuvalete kalktım , buna da şükür diyoruz tabi ki , doktor kontrolüme ve ilk nst deneyimime 1 gün kaldı , çok heyecanlıyım, hadi bakalımmm

Günaydın…uykusuzluk tam bir baş belası şimdiden dönülmüyor eşim ben uyurken koltuğa gitmiş :) rahat uyuyayım diye ama olmuyor,nst için erken değilmi 33 den sonra biliyorum

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Aman neyse o kadarla kurtulmanıza şükretmek lazım. Çok büyük geçmiş olsun canım tekrar

Önemli değil canım takılıyom :) bir milyonculara bakmak hiç aklıma gelmemişti bende bir bakayom ozaman sapl canım benim

Benimde bazen öyle sessizleşiyor ama burada okuyorum hemen hemen herkesin oluyor öyle o yüzden çok panik yapmıyorum. Haftaya dr.a gittiğimde unutmazsan sorucam bunu gerçi nerdeyse doğurucam dr şimdi mi aklına geldi diyebilir?

Önemli değil canım takılıyom :) bir milyonculara bakmak hiç aklıma gelmemişti bende bir bakayom ozaman sapl canım benim

benimde aklıma gelmemişti.Hiçbir yerde istediğim gibi bardak bulamamıştım.Tesadüfen önünden geçerken içeri girip bi bakıyım dedim iyi ki girmişim aynı bardak başka yerlerde baktım şimdi 1500 adet varmış kolinin içinde 76 tl.Okadar kişiyi nerden bulucaz da dağıtıcaz

Ama son haftalarda zaten daha önemli Allah korusun kilo alıyolar yerleri daraldı kordon dolanmasından korkuyorum ben Allahım kimsenin düşmanımın başına vermesin

Teşekkür ederim canım cevap verdiğin için. Kaçırmamakla çok iyi yapmışsın. Eşim kalan son birkaç eksik için eminönüne gidecekti söyleyeyimde baksın. Şerbeti sıcak mı soğuk mu ikram etmeyi düşünüyorsun? Benhava sıcak olacağı için soğuk ikram ederiz hemde hastanede kolaylık olur diye düşündüm.

Amin canım benimde en çok korktuğum şey. Rabbim korusun miniklerimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…