2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

biz de kv alacak die ümitle beklioruz bakalım bizim bu büyük ahşap beşiklerden olacak sanırım her ne kadar kredi ödüyorsak da ev kendimizin yatak odamız da çok dar karyola sığmaz beşikte derin biraz 7- 8 ay kullanabiliriz gibi
canım ben çok sık ishal ve karın ağrısı sorunu yaşadım her seferinde korkup bebekte hareket etmiyor die acile gittim ama hareket ediyordu ben ağrıdan bunu pek hissedemiyormuşum yani ben de böyle olmuştu

Canım beni 2 ayda bir çağırıyordu hep. 32.haftadan sonra 15 günde bire düşeceğiz dedi. 37.haftadan sonra da haftada 1 olacakmış kontroller. Rutini böyle galiba diğer doktorların da.

Ben lohusa geceligi bunu aldim deneyip pozda verdim 😄 ana kucagi almadim ben onun yerine sling aldim. Dusunenler olursa fikir olsun diye koydum fotosunu.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hayırlı olsun canım.. ben de sling almak istiyorum... bu aldığın ürünü nerden kaça aldın??

merhaba,
gebelerde açlık 95
1. saat tokluk 140
2. saat tokluk 120

olmalıymış. kadın doğum uzmanının beni yönlendirdiği dahiliye doktoru böyle dedi bana. ve gebelikte 1. saat tokluk önemlidir dedi. ben de 1. saat tokluk ölçtürmeye devam edenlerdenim... Allah beterinden esirgesin hepimizi...

Bu durumda şimdilik iyiyim anladığım kadarıyla

İnşallah sağ salim bitirelim şu süreci Teşekkür ederim canım.

Canım sebamed bebeklerin gözlerini yakıyormus ben de 500 ml lik sampuani almistim bu yorumu cok duyunca bütün bakım ürünlerini mustela aldım sebamex şampuanı da kendim kullanırım artık

Sağol canım aslında şampuan uni Baby de olabilir diye düşünüyorum kopurme filan olmuyor ay onun reklamı beni baya etkisine almis.peki bu bakım çantalarindakiler cok mu küçük ml olarak

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Hiç bilmiyorum ki ben ayrı ayrı seçip aldım deemoeczanem diye bir siteden o sırada mustelanin trendyolda indirimi de vardı ama hic de indirimli degildi bu siteden uyguna aldım onsallah sağlıkla kullanmak da nasip olur kızıma

Inşallah kizlar çok sag olun böyle destek duymak cok guzel oluyo bebegime dualar geldiğini bilmek icimi rahatlatiyo. Doktor 1500 gr oldugunda cigeeri de buyur daha rahat nefes alir dedi insallah Rabbime emanet icim daha rahatliyo insalah kuzuma kavusacagim

Canım beni 2 ayda bir çağırıyordu hep. 32.haftadan sonra 15 günde bire düşeceğiz dedi. 37.haftadan sonra da haftada 1 olacakmış kontroller. Rutini böyle galiba diğer doktorların da.

benim ayda bir di ama kadın beni pek umursamıyormuş gibiydi konuşmuyor doğru düzgün falan sonrası için bir şey demiyor son kontrolümde nedenini öğrendik benim doğum zamanımda olmayacakmış onun için 15 günde bir haftada bir olur mu bilmiyorum ne olacağını da pek bilmiyorum salı günü gidip tahlil sonuçlarımı alıp görüşmeye çalışacağım

yok yok küçük değiller benimki öyle iyi bebek çantası hem de içindekilerin en küçüğü masaj yağı 100 ml mesela şampuanı 500 ml losyonu 300 ml susuz popo temizleyicisi 300 ml 3 tane pişik kremi ikisi küçük 10 ar ml biri büyük 100 ml bir de 5 tane seyahat boyu şampuan alt açma ve oyuncak yunus balığı hediye ettiler bakım çantasını da dışarda rahatlıkla kullanabilirsin gayet şık bir bak istersen sende para içime oturdu ama aldıklarım çok iyiymiş bee

hayırlı olsun canım.. ben de sling almak istiyorum... bu aldığın ürünü nerden kaça aldın??

Ben cok arastirma yaptim aldığım bu ürün en doğal ürün ve sadece hepsiburada.com da satılıyor. Caboo marka fiyatıda 169.89 tl idi 6 taksit imkanı var.

Ya kv tatlı su balığı tutmuşlar nehirden heralde onu yapacak akşama yersem birşey olur mu balık mevsimi kapandığindan beri yemedim zaten burada satılmiyor biri tutmuş ya yesem zararlı olur mu

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Seni bırakacak olsa bile böyle yapmamalı. İnsan kaç kere hamile kalıyor. Doktoruna sinir oldum

şeker mi çıktı canım hatyıordır
bende ölçüm yapıyorum bu aralar
dahiliyeye yönlendirdi doktyor bakalım

Canım işin garibi çıkmadı. Ama doktorum suyum üst sınıra yakın, bebek 2 hafta ileri, ben de hızlı kilo alıyorum diye (ki 32.haftadayım 10 kilo aldım şuan bana göre aman aman fazla değil tamam az da değil ama 30 kilo almadım neticede) bende şeker olduğunu düşünüyor. 75 mg şeker yüklemesi istedi. Birşey çıkmadı. Ona rağmen tatlıyı meyveyi kesti (hoş ben kesemedim ama). Şimdi son kontrolde de 1.saat tokluk şekeri ölçtür dedi. Bu da 120 çıktı. İyiymiş anladığım kadarıyla. Yarın sabah kontrole gideceğim. Bakalım ne diyecek. Geçen 28.haftada 8 kilo almıştım. Şimdi 32.haftada 10 kilo aldım. Aradaki 2 kilo için beni dövecek o kesin :18:

Son düzenleme:

Canım büyük balıklarda civa oluyormuş yenmeyecekmiş , hamsi sardunya gibi küçük balıkları yememiz gerekirmiş..

şeker mi çıktı canım hatyıordır
bende ölçüm yapıyorum bu aralar
dahiliyeye yönlendirdi doktyor bakalım

canım seninle haftalarımız aynı oyuzden bir şey sorcam. benim son günlerde böyle akıntılarım su gibi gelmeye başladı normaldden biraz dah fazla berrak bazen sarımsı akıntyla beraber böyle altımda ıslaklık varmış gibi sende de oluyor mu? yarın doktora gidicem gerçi ama doktorlar olur son dönemde artar falan diyolar o yuzden sana bir sorayım dedim.

temmuz anneleri doğurmaya başlamıııııııııııııııııııııııııııııııışşşşşşşşşşşşşşşşş

bende de var özellikle geceleri sarı birkaç damla oluyor gün içinde de iç çamaşırımda ıslaklık oluyor renksiz çarşamba doktoruma sordum artık böyle şeyler olur dedi Allah korusun su gelmesi birden olur ve durduramazsın hatta elbise etek giyiyorsan bacaklarından damlar dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…