2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benim daha beşik yatak falan yok bizim kızın yatacak yeri yok ama kozmetikleri en pahalısından sebamed çok iyi diyorlar bende geri vereyim diye düşündüm ama kendime aldığım gögüs kremleri zaten en az 85 tutuyor geriye bebişe kalan 100 tl olan oldu artık

canım çok sağol bu yazın için bizi aydınlattın harikasın

bazıları geçerli diyor bazıları geçersiz diyor.Ben işimi sağlama alıp doktorumun yönlendirdiği devlet hastanesine gidip raporu oradan alacağım

evet canım gittiğim hastanenin sgk ile anlaşması yok sanırım doktorum oyüzden beni raporu almam için devlet hastanesine yönlendirdi.Neyse bir şekilde halledeceğiz.Bu arada bugün birkaç saate kadar bardakların fotoğrafını paylaşacağım haberin olsun bitirmek üzereyim

canım bana yine 4 hafta sonrasına randevu verdi.Sanırım ondan sonra sıklaşacak kontrollerim.Özel hastanenin raporu geçiyodur doğrudur ozaman.Ama ben yinede işimi garantiye alayım devlete gidip alıyım raporumu.

Senin göğüs kremi, çatlak kremi 85 ten fazladir bende senin için rahat etsin diye uğraşıyorum aman olsun. .beşik ne düşünüyorsun park ya da normal mi bizimki park yatak? Kv aldı uyku Seti filan iyi oldu dün kurduk geri topladık..biz doğumdan sonrada gezecez park yatak kolay olur dedik..inşallah sağlıkla yatsın kuzular

Canım artık büyüyorlar da. Yerleri daralıyor. Yorgun olunca da azalıyor hemen hareketleri

Öyledir inşallah bazen poposunu ısırmak istiyorum böyle endişelenince :))

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

canım çok sağol bu yazın için bizi aydınlattın harikasın

Rica ederim canım benim. Raporları alayım sonuçları da yazarım nereye gittim ne yaptım diye inşallah.

Isırıcaz bir doğsunlar sağ sağlıklı inşallah

kızlar poşet olayı bana pek sağlıklı gelmiyor marketten herhangi bişey için aldığım cam kavanozları biriktiriyorum en azından kaynatma imkanın olur makinaya atar yüksek ısıda yıkarsın cam sağlıktır ayrıca litre litre süt birikmicek abartmayın yer konusunda da

merhaba kızlar süt pompası olarak elektrikli düşünüyorum ama markalar arasında karar vermek çok zor sizler den alan oldu mu hangi markayı tercih ettiniz banada yardımcı olursanız sevinirim...

ben oğlumda medela marka kullandım çok memnun kaldım tavsiye ederim :)

kızxlar,
karnımın hemen alt kısmı ve kasım agrım var kaç gündür
arada şiddeetleniyor arada diniyor ama üşütme regl agrısı gibi
karnım büyük oldugu için tabi etkisi daha fazla çünkü katlanıyor oturunca orası
birde sol belime agrı var kalçama vuruyor,dün akşam başladı sonra geçti bugun yine var
kasık agrımı yoksa yalancı sancı agrılarımıdır?

Ya sezeryan olursa zaten kisada olsa sorun değil kaldırıp yatıliyor.sabahlik ne yaptın

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Sabahlik almam ayaga kalkip yurumem felan gerekirse namaz elbisrm gibi bise var onu giyerim.ustume onden baglamali patik bişe

Ben genelde usuttum mu regl agrisina benzer bir agri cekiyorum. Ayaklarimi havaya diktigimde agrim geciyor. Ben 24. Haftadan beri kasilma yasiyorum uzmani oldum sayilir :) kasilma agrilari bende gelmeden once bir ates basmasi yapip nefesimi kesip karnimda sertlesme baslayip 35 saniye kadar suruyor. Pozisyon degistirdigimde geciyor. Agrilariniz varsa uzanip yatin oturmayin ve kendinizi yormayin. Endiselenmeyin hepimiz yasiyoruz bu tip agrilari 😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben lohusa geceligi bunu aldim deneyip pozda verdim 😄 ana kucagi almadim ben onun yerine sling aldim. Dusunenler olursa fikir olsun diye koydum fotosunu.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1403867423476.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 21
  • $1403867441999.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 30
Herşeyin internet üzerinden satıldığı günümüzde..

Joker Bebe İnternet sayfasında fiyatlarını daha uygun göstermektedir..
(Ürünün fiyatında internete özel fiyattır açıklaması bulunmamaktadır)

Aynı ürünü mağazasında daha yüksek fiyatlandırılmıştır..

Tamam bir hata yapılmış olabilir ama aranan müşteri hizmetleri ve mağaza yetkilileri de :44: çaresiz kalmışlardır..

Kendi markasını büyütmek isteyen jokeri bu tutumundan dolayı kınıyorum..

Son düzenleme:

Canım sebamed bebeklerin gözlerini yakıyormus ben de 500 ml lik sampuani almistim bu yorumu cok duyunca bütün bakım ürünlerini mustela aldım sebamex şampuanı da kendim kullanırım artık

canım bende de oluyor o iki gün neredeyse çok aznhareket ediyor ertesi gün çıldırıyor hiç durmuyor. ama gel o iki günü bana sor bi de aklıma gelmeyen kalmıyor. erkek çocukları böyle olur diyorlar. Allaha emanetler canım.

kızlar dün beşiğimizi aldık inşaallah Allah içinde yatırmayı da gösterir. henüz kurmadık oyle duruyor kutuda. craftın park beşiğini aldık kırmızı gri Allahım ne olur kullanmayı da nasip et.
bir de kızlar bu aralar çok duygusalım siz de de var mı saçma sapan şeyleri kafaya takıp uyumuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…