2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Evet bende kısa süre kullanılacak birşey için çok para vermek istemiyorum. Mucarı bekliyorum onunda fikrini alayım o bir çözüm bulmuştur belki

arkadasimin bebisi 38 haftalik dogdu kuweze girdi..hicbiseyin garantisi yok malesef

Kizlar hastaneye giderken hasta bezi almamiz gerekirmi acaba? Yoksa hastanedenmi verirler? Siz alacakmisiniz hangi marka ne almak lazim??? Yoksa ped mi almaliyiz yanimiza??

merhaba canım ben tecrübeli biri olarak yazayım sana hastanede hasta bezi sadece ameliyattan çıkınca kullanıyor ve bazı hastaneler kendi veriyor ama ertesi günler için en büyügünden pet al yanına doktorlar bezi enfeksiyon açısından önermiyorlar hayırlı doğumların olsun inşallah...

Merhabaaaa sevgili analaaarrrrnasilsinizzz.niz bugun kontrole gittik. 31 haftayiz artik.ama ultrasonda bas olcumu 30 hafta 6 gun cikti kucuk mu yaaaaa; (kilosu da 1700 civarii sizce az miiii

Teşekkür ederim canım cevap için.. Tekrar hayırlı olsun, Allah güle güle kullanmayı nasip etsin inşallah.. Peki kaçıncı aydan itibaren kullanabiliriz?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

mart annesi olarak bende yazıyım size kızlar benim de sürekli bu akıntılarım oldu nedeni hiç bilmiyorum doğumdan sonra geçmişti hormonların etkisi diyor doktorlar yinede idrar yolu iltihapı açısından değerlendirsin dr benim doktorum sürekli tahlil yaptırıyordu aklınızda bulunsun...

Senin Dr ile benimki aynı ekolden geliyor😊benim Dr da kiloya taktı ama benim yüklemeler de kötü çıkınca boynumu büktüm ne dese yapmaya çalışıyorum.. Ama tatlıyı aslında kimsenin yenemedi lazım hamile olsun olmasın ama çok zor tabi.. Ben mecburen yiyemiyorum yüklemelerden sonra😢Allah beterinden esirgesin hepimizi..

Yenidogandan itibaren kullanabilirsin ama ben yinede 2 ayi gecsin oyle kullanirim diye dusunuyorum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhabaaaa sevgili analaaarrrrnasilsinizzz.niz bugun kontrole gittik. 31 haftayiz artik.ama ultrasonda bas olcumu 30 hafta 6 gun cikti kucuk mu yaaaaa; (kilosu da 1700 civarii sizce az miiii

Bnmde 31 +4 De 1700 du cnm bnmde az die aklimda kaldi nette haftasiyla uyumlu ama burda 2000 leri duyunca zayif geliyo

Kizlar ben erken dogum tehditi ile yatiyorum sürekli 33+2 deyim bugün normal akıntımdan hariç sarı sümüksü yumurta akı gibi böyle bir akıntım oldu. Nişan değildir dime henüz erken yaa olmamalı. Böyle akıntısı olan var mı?

Yenidogandan itibaren kullanabilirsin ama ben yinede 2 ayi gecsin oyle kullanirim diye dusunuyorum :)

Sağol canım teşekkür ederim tekrar Allah güle güle kullanmak nasip etsin

evlat başka eş başka anneler memnun genelde ya yengeç olup çok duygusal olacağına aslan olup kendine güveni olsun...

ay deme ya.ben bazen eh artık 34 haftalık oldun gel artık diyodum bebişe bazen sabırsızlıktan..artık demiyim.. nette 34 haftadan sonra doğsa sorun olmaz diyo Rabbimm korusun hem bizi hem bebişlerimizi inşallah...

ben de aynı şekilde düşünüyorum o yüzden hiç 2 ağustosa odaklanamadım şimdiye kadar.. 25 i gibi doğar gibi geliyor banada..teyzemin kızının bebeği 2 temmuz da gelicekti güya o da erken gelir gibime geliyor demişti dediği gibide oldu 25 haziranda oldu onun bebeğide...ay ben çok heyecanlıyımmm

Erken dogum riski vardi zaten 34 de igne yaptilr iyikide yapmislr cok sorun olurmus yapilmasa kritik donem oluyo 35 haftaliken

canım çok soru soruyorum merakımın kusuruna bakma da ne iğnesi yaptılar erken doğum riski neden vardı ki

Normalde tatlı seven biri değildim hiç. Ama şimdi her gün yiyorum neredeyse. E meyve de şekerli. Onu hep severim zaten.

Âmin canım Allah beterinden korusun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…