2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım 140 ve üstü kötü sanırım , 120 normal bence ama en iyi sujini bilir, o biliyo hangi değer ne, ona sor bence...

canim dterjanin ustnde bebekler icin yaziyodu galiba simdi isteyim bakarim yazarm zaten marketlerde bulrsn
bnde pijama takmi almdm daha eksikler hic bitmiyo izine cikicm halltcem hpsini
seker testni soran arkadasm benimde birinci saat 120miydi galiba2.saat 147 di aclik 87dr biraz dikkat et dedi normal dedi.ama test yaptrcgn aksm meyva yemseydn keske cok yukseltiyo gec saateyediysen hele....

Ben yaptım o hatayı canım Kavunun tamamını doğradım ve eşimle beraber yedik yarısını ben yemişimdir. Üstelik de saat gece 12:30 civarı idi. Demek buna rağmen 120 iyi. Bende kesinlikle şeker yok o zaman.

Sipam çok sessiz iki gündür bugunde Karnım ağrımisti ondan sonra oldu. .bende şimdi Mozart i açtım dinletiyorum hop hop hopluyor. .yavrum sevmiyor mu yoksa seviyor mu anlamıyorum ama iki gündür canımı sıktı. .kuduruk hali yoktu.

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Istanbuldaysan viaportta birkac tane vardı ordan aldım bebise almak daha mantıklı sadece hastanede kullanacagim bir seye 190 lira vermem

Viaport? Yakın bana orası, gideyim bakayım bari yarın. Tabii en büyük beden olması lazım bana uyması için.
Herşeylerim LCW zaten normalde de hamile olunca da... Bir tek pazardan hamile kapri tayt aldıydım.

Bu arada göbeğime üstten bakıp çatlamadı sanıyordum. Geçen doktora gitmeden önce ayna ile bikini bölgesine baktım. Alt taraftan kırmızı yollar olmuş.
Bebek yağı sürüyordum sadece, eşime gösterdim çatlamışım dedim. Bende de var ne olacak dedi. Göğüslerim sarktı diyorum, zaten dik durmaları doğaya aykırı diyor. (ben 95-b takıyordum şimdi ne oldular bilmiyorum en son 105 arıyordum) Şişmanladım diyorum, hamilesin normal diyor. hehe

Normal çıkmış sonucun. Gebelerde birinci saat tokluk 130'un altında çıkması lazım. Açlığın ise 90'nın altında olacak. Bizim hastanenin aralıkları böyle doktordan doktora da değişebilir ama değerin çok iyi bence. Meyve yemek bebeğe kilo aldırıyormuş, diğer ayların annelerinde de öyle okudum ben. Normal doğum olacaksa tabi iri bebek sıkıntı çıkarabilir. En iyisini doktorun bilir gerçi ama şeker yoktur sende. Ben gece yarım kavun yesem sabaha açlık kan şekerim 150 çıkar, tokluğumu düşünmüyorum bile

merhaba kızlar süt pompası olarak elektrikli düşünüyorum ama markalar arasında karar vermek çok zor sizler den alan oldu mu hangi markayı tercih ettiniz banada yardımcı olursanız sevinirim...

Kizlar ya ben 34. Haftamu doldurdum yarin havuza gitmeyi dusunuyorum bişe olurmu acaba ????

Ben hamileliğimin başından beri havuza giriyorum bişey olmuyor.Hele son haftalarda haftada 3-5 gün yüzüyorum.Havuzun hijyeninden eminsen bişey olmaz.Tutup da mikrop yuvası bir havuza girersen tampon ya da zeytinyağı ne yapsın :)

İçim rahatladı şuan canım çok teşekkür ederim.

Kadıncağız iyiliğimi düşünüyor anlıyorum onu da. Ben 52 kilo ile başladım. 32.haftadayım. DÜn akşam tartıldım 61.8 kiloyum. Yaklaşık 10 kilo almışım. Doktoruma göre fazla.

Bebiş de 2 hafta önden gidiyor. Kadın normal doğum istiyorsun bebek kilo almasın daha fazla dedi. Bakalım ama tatlıdan özellikle meyvelerden alamıyorum kendimi

Yarın kontrolüm var. Görelim ne diyecek

merhaba kızlar süt pompası olarak elektrikli düşünüyorum ama markalar arasında karar vermek çok zor sizler den alan oldu mu hangi markayı tercih ettiniz banada yardımcı olursanız sevinirim...

Canım ben bir sürü insana sordum. 10 kadından 7 si (reklam gibi oldu) Medela dedi. Avent ve Lansinoh markaları da memnun olunanlar arasında. O yüzden bu üçünden ben Medela aldım. Bakalım göreceğiz

günaydın kızlar sıcak bir bursa sabahından bu hava da çalışmak zulüm gibi dün aldığım bebek odası için aldığımız halıyı paylaşmak istiyorum sizce bebek odası için uygun mu? pierre cardin petra serisi 4 metre kare 400 liraya aldık azıcık pahalı geldi ama napalım artık. eşim illa çok renkli olsun istedi.

Lansinoch çift taraflı elektrikli süt pompası aldım canım ben...bana da bi çok kişi bunu tavsiye etmişti öyle aldım...

Canım ben bir sürü insana sordum. 10 kadından 7 si (reklam gibi oldu) Medela dedi. Avent ve Lansinoh markaları da memnun olunanlar arasında. O yüzden bu üçünden ben Medela aldım. Bakalım göreceğiz

çok teşekkür ederim canım bende avent ve lansinoh arasında kalıyorum birde lansinoh alırsam biberonlarına her hangi bir markanın emziği oluyor mu onu bulamadım

çok teşekkür ederim canım bende avent ve lansinoh arasında kalıyorum birde lansinoh alırsam biberonlarına her hangi bir markanın emziği oluyor mu onu bulamadım

Ben süt saklama için poşetler aldım canım. Dolayısıyla sütleri poşete koyacağım zaten kısmetse. Ama birbirine uyumlu olmama ihtimalleri vardır. Hepsinin tipi başka görünüyor çünkü. Avent ve lansinoh arasında da lansinoh kullanan daha çok duydum. Avent diyenler hep manuel olanını kullanmışlardı.

Son düzenleme:
Merhaba anneler. Bende kısmetse ağustos annesiyim. Bir sorum olacak sizlere. Benim doktorum muhtemel doğum tarihini sorduğumda şöyle dedi 17 temmuzda doğum sürecine girersin 5 yada 6 ağustos gibi ihtimal tavana vurur 17 ağustosa kadarda doğum olmazsa biz devreye gireriz dedi. Sizin doktorunuz ne cevap verdi acaba?

Canım benim doktorum 37.haftada çatı muayenesi yapacağım bu günle beraber doğum süreci başlar dedi. Ondan sonra 40.haftaya kadar her gün beklersin, olmaz ise şartları ondan sonra konuşuruz dedi.

sağol canım bende poşet yerine kaplardan almak istiyorum dolaptan çıkarıp biberon başlığını takmak daha mantıklı geliyor ama lansinoh un biberon emziklerini hiç görmediğim için diğerleri olu rmu diye sordum biyandan araştırıyorum netten aman kararsızlık ne zor onlar için en iyisi sağlıklısı olsun diye uğraşıyoruz hepimiz anne olmak böyle bişeymiş ...

Canım o sütleri dolaptan çıkarıp direkt bebeğe veremeyeceksin zaten. Çözülmeleri gerekecek bir süre.
Ayrıca buzluğun büyükse sorun yok ama kaplardan belli bir adet sığar ancak buzluğa. Poşetler üst üste bir dünya sığarlar. Yani ben öyle düşündüm naçizane

Canım benim doktorum 37.haftada çatı muayenesi yapacağım bu günle beraber doğum süreci başlar dedi. Ondan sonra 40.haftaya kadar her gün beklersin, olmaz ise şartları ondan sonra konuşuruz dedi.

Hemen hemen yine bir aylık dönem doğum süreci. Aynı şeyleri söylemişler bir nevi.. Allah yardımcınız olsun..

Canım artık büyüyorlar da. Yerleri daralıyor. Yorgun olunca da azalıyor hemen hareketleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…