2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Defneme dua kizlar lütfen. Ara ara girip hayirlatiyorum ki sizler de anne olacaksiniz icten dualariniz kabul olur Allahin izniyle. Rabbim hayirlisyla saglikla bize bagislasin kizimi dua edin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Insallah iyi olucak annesi o bizim topikin ilk minigi prensesi insallah bizim pasalarla prenseslerle birlikte guzelce buyuyucekler ..dr lar ne diyor daha kac gun kalicaksiz hastanede?

Cok sag olun dualariniz için kizlar. Durumda bi degisiklik yok oksijen destegi aliyo kuzum onun haricinde 16 cc anne sutuyle ve yetmediginde mamayla sonda yardımıyla besliyorlar.1230 gr su an. Her an korku endise icindeyim. Her anim duayla geciyor. Icimde olsa tekmeler atsaydi diyorum ama Rabbim boyle uygun görmüş. Allahim bize bagislasin onu cok korkuyorum daha kotu bebekler var onlari gordukce duydukca sukrediyorum ama minigime Rabbim güzel hayirli saglik dolu ömürler yazsin Allahim büyük ona siginiyorum.

Ya sabahlikli olanlar cok pahali ya..Bugünde pijama aldım 50ye indi 74 ten. Sabahlik yok benim birdaha giymem diye çok geliyor. Birde Haluk bayram pijamalara baktım baha yazıyor ismine ama penyesi cok ahim sahim değildi..lcw dakileri gördüm ama kapaliyim gerçi ilk gün toplanip yatıliyormuş..olmadı bi tane ondan alirim..

Ben sadece gecel8k aldım ilk ten den baktim guzeldi ama sabahligiyla 190 tl idi çok gereksiz geldi o parayi vermek sonra lcw ye baktım iki tane aldim pembe ve su yesili diz kapağını örtüyor kisa kollu etek kısmında bebek resmi var göğüs kisminda iki tarafında da düğme var emzirmek için 50 lira ikisi

Canlarım bu sitede sabahlığı ile uygun modelli fiyatlar var. Arkadaşım buradan almış çok memnun. Ben butikbebe . com'dan almıştım. Onlar da güzel çıktılar. Hepsinin markası BAHA imiş bu arada aynı ürünler yani :KK49: Penyesi falan çok iyi.

www. dominoshop .com .tr

Cok sag olun dualariniz için kizlar. Durumda bi degisiklik yok oksijen destegi aliyo kuzum onun haricinde 16 cc anne sutuyle ve yetmediginde mamayla sonda yardımıyla besliyorlar.1230 gr su an. Her an korku endise icindeyim. Her anim duayla geciyor. Icimde olsa tekmeler atsaydi diyorum ama Rabbim boyle uygun görmüş. Allahim bize bagislasin onu cok korkuyorum daha kotu bebekler var onlari gordukce duydukca sukrediyorum ama minigime Rabbim güzel hayirli saglik dolu ömürler yazsin Allahim büyük ona siginiyorum.

Canım Allah yardımcın olsun senin ve kızının. Maaşallah ayrıca gün geçtikçe büyüyor annesi. Oradan sağ sağlim çıkacaksınız Allah'ın izniyle. Sen duana devam et. İnan gün içinde buraya girdikçe adına bakıyorum bir haber var mı diye. Lütfen arada gel bizi de merakta bırakma.

Rabbim şu mübarek cuma günü senin yüzünü de güldürsün, Defne'ne sağlık şifa versin inşallah.

Insallah iyi olucak annesi o bizim topikin ilk minigi prensesi insallah bizim pasalarla prenseslerle birlikte guzelce buyuyucekler ..dr lar ne diyor daha kac gun kalicaksiz hastanede?

Daha belli degil canim once bi biberonla mama emmeye baslamasi sonra beni tutmasi ve tabi bunu yaparken de oksijen desteğine ihtiyaç duymamasi gerekiyor. 2 kilo olmadan zaten cikarmiyolar.bi saglik sorunj cikmazsa insallah 2 kilodan sonra veriyorlar. Daha emzik falan tutamiyo minicik agzi var damaklari güçsüz biraz kilo almasi lazim. Dualarla iyi olacak minik prensesim insallah mubarek ayda Rabbim dualarimjzi kabul etsin onu bize bagislasin inşallah. Sizlere de kolay dogumlar sorunsuz dogumlar nasip etsin.

gunaydin kizlar...yine sicak allahim hepimizin yardimcisi olsun.kizlar dun markete gittim hacisakirin bebek
deterjanini aldm. bebek alt acma bezi aldim tam bez alicaktm acaba hangisinden alym ddim kararsz kaldm siz ne aldinz kac kiloluk alym bilemedim
sampuanda almadm eczanedeki kadn sebamed degilde alman patentli busen miydi neydi ondan onerdi.bilmiyorum ne yapym sampuan baska bebeyagi alcz baska ne alicaz yardim kizlar valla size sormdn bise almyorum...ayrica defnecik icin dua ediyoruz.rabbim hayirlisiyla anne babasina kavustursun.

Canım Allah yardımcın olsun senin ve kızının. Maaşallah ayrıca gün geçtikçe büyüyor annesi. Oradan sağ sağlim çıkacaksınız Allah'ın izniyle. Sen duana devam et. İnan gün içinde buraya girdikçe adına bakıyorum bir haber var mı diye. Lütfen arada gel bizi de merakta bırakma.

Rabbim şu mübarek cuma günü senin yüzünü de güldürsün, Defne'ne sağlık şifa versin inşallah.

Amin canim inşallah buraya giremiyorum tv ye bakamiyorum gunluk hayatima dair hicbir seyi tam anlamiyla yapamiyorum aklim yerinde degil ki her an kizimi düşünüyorum nasil oldu acaba parmaginda morluk vardi gecti mi ya yine iyi diye sevinirken bir sey olursa falan... Rabbim kotktugumuz yere ugratmasin inşallah canım kızımi kucagima verdiler mukemmel bi duyguydu o duyguyu hep yasmayi nasip etsin Rabbim bana ve hepimize.
Hepinjze hayirli ramazanlar simdiden ve hayirli cumalar. Bu mubarek gunlerin hurmetine dualarimiz daha makbul olur insallah.

gunaydin kizlar...yine sicak allahim hepimizin yardimcisi olsun.kizlar dun markete gittim hacisakirin bebek
deterjanini aldm. bebek alt acma bezi aldim tam bez alicaktm acaba hangisinden alym ddim kararsz kaldm siz ne aldinz kac kiloluk alym bilemedim
sampuanda almadm eczanedeki kadn sebamed degilde alman patentli busen miydi neydi ondan onerdi.bilmiyorum ne yapym sampuan baska bebeyagi alcz baska ne alicaz yardim kizlar valla size sormdn bise almyorum...ayrica defnecik icin dua ediyoruz.rabbim hayirlisiyla anne babasina kavustursun.

günaydın arkadaşım.ben daha almadım deterjan:KK43: hacışakirmi tavsiye ediyolar bilemiyorum.yumuşatıcı alıcakmısın peki?

Günaydın canım, bebek kozmetiğini toplu çanta hediyeli setlerden halledebilirsin. hem daha hesaplı oluyor. ben Nivea'nınkini almiştim içinde bebe yağı, şampuan, pişik kremi, bebe sabunu ve ıslak mendili var. Parabensiz olmasına dikkat ediyoruz. çoğu set bu içerikte. ben de henüz bebek bezi almadım. Ultra prima premium care yeni doğan öneriyor çoğu yeni anne. o da 2-5 kg arası biraz önce baktım.

günaydın arkadaşım.ben daha almadım deterjan:KK43: hacışakirmi tavsiye ediyolar bilemiyorum.yumuşatıcı alıcakmısın peki?

tesekurler kizlar. ben yumusatici almcm cok kokuyolar biliyosun kokulu seylr zarrli zaten onlarin kokulari yeter cennet kokusu
ayyy sabirsizlaniyo insan ya hemde korkuyo..

tesekurler kizlar. ben yumusatici almcm cok kokuyolar biliyosun kokulu seylr zarrli zaten onlarin kokulari yeter cennet kokusu
ayyy sabirsizlaniyo insan ya hemde korkuyo..

evet cnm yaa kesinlikle haklısın.kendi kokularını alalım:KK54:hacışakirin üzerinde ne yazıyo.yani alırken yanlış almıyım.

Canım şu haftalar için durumu çok çok iyi maşallah :nazar: Allahım nazarlardan korusun defneyi, kilo verdi demiştin bak eski kilosuna geri dönmüş , bu çok güzel bi haber, kilo alabilmesi çok iyi , soğukkanlı durmaya çalış canım , üzülme ki sütün aksın, bol bol dereotu incir kayısı çörekotu bulgur ye ve günde 3 lt su iç , sütü artırıyormuş, defne eve geldiğinde bol sütün olur inşallah, bize sık sık haberler ver merak ediyoruz,..

Amin canim inşallah buraya giremiyorum tv ye bakamiyorum gunluk hayatima dair hicbir seyi tam anlamiyla yapamiyorum aklim yerinde degil ki her an kizimi düşünüyorum nasil oldu acaba parmaginda morluk vardi gecti mi ya yine iyi diye sevinirken bir sey olursa falan... Rabbim kotktugumuz yere ugratmasin inşallah canım kızımi kucagima verdiler mukemmel bi duyguydu o duyguyu hep yasmayi nasip etsin Rabbim bana ve hepimize.
Hepinjze hayirli ramazanlar simdiden ve hayirli cumalar. Bu mubarek gunlerin hurmetine dualarimiz daha makbul olur insallah.

Hülya canım çok zor biliyorum ama siz Defneyle uzun bir yola çıktınız ilk durak hastane anca kendine gelecek toplanacak ve inşallah evinize gideceksiniz. .inşallah hayırlı haberlerini alacaz üzülme. .maşallah o kadar küçük doğmasına rağmen iyi şuanda bak kilo vermedi yavaş yavaş olacak herşey sen üzülme. .insallah sağlıklıla kucağına alırsın. .bak beslenmeni ihmal etme sütün için canım

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Şekerden muzdarip arkadaşlarım bilirler sormak istedim;

Doktorum bana suyum üst seviyede olduğu için ve bebiş hızlı kilo aldığı için gebelik şekeri olabilir diyerek diyet önermişti. 75Gr şeker yüklememde birşey çıkmadı. Şimdi de 1.saat tokluk kan şekeri testi verdi. Dün yaptırdım. Sonuç 120. İnternetten baktım ama gebelikte sanırım farklı değerlendiriliyor.
Üstelik testten önceki akşam da yarım kavun falan yedim, tatlıyı meyveyi kesemiyorum canım çok istiyor :KK56: Bana kızacak kesin ama sonuç da sanki çok kötü çıkmamış.

1.saat tokluk şekeri 120 bu iyi mi şimdi ?

Anladım, alından ölçerini alayım ben o vakit yada ikisi bir arada olanını... İnşallah kullanmak gerekmez, ateşten çok korkarım. Eşim ateşli bir hastalık geçirdi, haftalarca 39-40 o aradaydı ateşi. Sürekli duşa girerdi, diğer zamanlar ben buzlu suya batırılmış bezle silerdim vücudunu. Birkere acile gittik çok yükselince buza yatırdılar adamı 41'i geçmişti, acilde ne kadar doktor hemşire varsa başına toplanmışlardı. Çok şükür geçti o vakitler, sağlıklı şimdi aslanlar gibi:KK16:

İyi olacak tabi defnecik, bizim bebekler doğmadan önce o çoktan evinde olacak inşallah:nazar::nazar:

Her hafta da giderim lcw'ye şu gecelikleri yakalayamadım yahu.. Hamile reyonunda durmuyor mu? İnternette mi vardı sadece, kaçırmışım gerçi. Bende o kadar para veremeyenlerdenim. Pazardan sabahlık+gecelik 20 tl'ye aldım. Bir tane daha aldım mı tamamdır.:KK15: Bebişe harcamak lazım paracıkları.

Eşim arada bir "kendi gelmeden borçları geldi" diyor. :KK33::KK33:

Bu arada altında fırladı gene, oğluşuma altın alacaktı babası, belki bana da alır, gerek yok diyorum ama pek ikna edemedim. :KK54:

Istanbuldaysan viaportta birkac tane vardı ordan aldım bebise almak daha mantıklı sadece hastanede kullanacagim bir seye 190 lira vermem

Günaydın cnm bende hacısşakır granül aldım hatta kullandım dun bebisin cçamaşırlarını yikadim mis gibi oldu yalniz az koymak gerekio aklında olsun bebek bezi ben bimden alcam çünkü kizimda hepsini denedim ve BİM bezinden memnun kaldım 2-5 kilo almayı düşünüyorum bulamazsam 3-6 kilo alacam şampuan ben kızına Komili kullanıyorum suan,. Bebeğe de onu kullanacam bebe yagi yerine zeytin yagi tavsiye ederim çok daha saglikli

Canlarım bu sitede sabahlığı ile uygun modelli fiyatlar var. Arkadaşım buradan almış çok memnun. Ben butikbebe . com'dan almıştım. Onlar da güzel çıktılar. Hepsinin markası BAHA imiş bu arada aynı ürünler yani :KK49: Penyesi falan çok iyi.

www. dominoshop .com .tr

Sağol canım ben sabahlık almayı dusunmuyordum zaten bir de denemden almak da istemedim sağlıklı mutlu günlerde giyelim inşallah

Cnm ben kısımda ilk 6 ay kullanmadim yumuşatıcı sonrasında kullandım ilk zamanlar kullanmamakta fayda var deterjan hacisakir aldım bende. Kızımda dalan roxy kullanmıştım oda güzeldi ikisinide alabilirsin

Şekerden muzdarip arkadaşlarım bilirler sormak istedim;

Doktorum bana suyum üst seviyede olduğu için ve bebiş hızlı kilo aldığı için gebelik şekeri olabilir diyerek diyet önermişti. 75Gr şeker yüklememde birşey çıkmadı. Şimdi de 1.saat tokluk kan şekeri testi verdi. Dün yaptırdım. Sonuç 120. İnternetten baktım ama gebelikte sanırım farklı değerlendiriliyor.
Üstelik testten önceki akşam da yarım kavun falan yedim, tatlıyı meyveyi kesemiyorum canım çok istiyor :KK56: Bana kızacak kesin ama sonuç da sanki çok kötü çıkmamış.

1.saat tokluk şekeri 120 bu iyi mi şimdi ?

İyi diye biliyorum 140 üzeri olduğunda konuyor seker tanisi

X