2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bende kapaliyim lc den bi gecelik buldum dizlerimden baya asagida fakir kol pembe üstüne beyaz puantiyeli fena değil yani 25 liraya aldim hemde indirimli

Ya sezeryan olursa zaten kisada olsa sorun değil kaldırıp yatıliyor.sabahlik ne yaptın

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Ya sabahlikli olanlar cok pahali ya..Bugünde pijama aldım 50ye indi 74 ten. Sabahlik yok benim birdaha giymem diye çok geliyor. Birde Haluk bayram pijamalara baktım baha yazıyor ismine ama penyesi cok ahim sahim değildi..lcw dakileri gördüm ama kapaliyim gerçi ilk gün toplanip yatıliyormuş..olmadı bi tane ondan alirim..

Tenden baktigim gecelik tek de satiliyordu 90 liraydi sadece hastanede kullanacagim bir seye o kadar para vermek saçma geldi lcw deki penye sma penyedi güzel hem 25 lira iki tane aldim açık renkliyi dogumdan önce pembeyi dogumdan sonra giyerim sabahlik almayacagim ben rabbim saglikla musmutlu giymeyi ve yavrularimizi kucağımıza almayi nasip etsin

Evet cnm bn birmax dan aldim cok guzel geldi butun malz ler hele biblolar nettekindende guzel geldi siparis verince 2 gunde eljnde
bibloların örneğini atar misin canım ben pek secemedim yapmak mi daha avantaj hazir mi kaç tane yaptın ne kadar tuttu acaba

Tenden baktigim gecelik tek de satiliyordu 90 liraydi sadece hastanede kullanacagim bir seye o kadar para vermek saçma geldi lcw deki penye sma penyedi güzel hem 25 lira iki tane aldim açık renkliyi dogumdan önce pembeyi dogumdan sonra giyerim sabahlik almayacagim ben rabbim saglikla musmutlu giymeyi ve yavrularimizi kucağımıza almayi nasip etsin

Haklısın canım ya valla bebeğin birşeyini alırız ..amin canım Rabbim o duyguyu hayırla yaşatsin bizlere. .

Bu arada Defne bebekte inşallah çabucak annesinin kucağında olur

iyi akşamlar güzel annecikler. bugün izmirde hava aşırııı sıcak bu saat oldu hala sıcak püskürüyor. 2 gündür ihtiyaç tamamlama yapıyorum banyo jelini,süngerini, alt değiştirme matını, emziğini, pişik kremini falan aldım. tırnak makası alıcam törpü işe yaramıyo diyen var. camasır deterjanı ne aldınız granül sabun önerdiler kullanan var mı yada dalin

ben de dün eczaneden mustelanın bebek bakım ürünlerini aldım çantası ve alt değiştirmesiyle birlikte içinde her türlü kremi falan var 195 tl ye geldi aldım ama çok yüksek bir fiyat iyimi yaptım kötümü bilemiyorum a pardon bu fiyata gögüs toparlayıcı krem gögüs çatlak kremi ve bebeği susuzda temizleyebilecek bir jel de var

ben de dün eczaneden mustelanın bebek bakım ürünlerini aldım çantası ve alt değiştirmesiyle birlikte içinde her türlü kremi falan var 195 tl ye geldi aldım ama çok yüksek bir fiyat iyimi yaptım kötümü bilemiyorum a pardon bu fiyata gögüs toparlayıcı krem gögüs çatlak kremi ve bebeği susuzda temizleyebilecek bir jel de var

Oo iyi canım göğüs toparlayici filanda varsa içinde daha ne olsun

$10373677_655417754549084_8579795636591454826_n.jpg $10455208_655417684549091_3320352722396592949_n.jpg tek tek de koyucm sımdıde yuklemıyo

Oo iyi canım göğüs toparlayici filanda varsa içinde daha ne olsun

ay iyi içim rahatladı ben de öyle düşünüp aldım ama 195 tl de bizim için az para değil hani inşallah ürünler gerçekten iyyidir
sen aldın mı bakım ürünleri

ay iyi içim rahatladı ben de öyle düşünüp aldım ama 195 tl de bizim için az para değil hani inşallah ürünler gerçekten iyyidir
sen aldın mı bakım ürünleri

Almadım bizim içinde az para değil :)) ben sabsmed düşünüyorum. .hayırlısi olsun..Bugün park yatağini ve uyku setini aldım az soluklana soluklana :KK70:

Bu arada bebeğimin hareketleri yavaşladi sanki, iki gündür hareket var ama öncesinde çıkacak gibi tekmeler atıyordu resmen ayağını hissediyordum şimdi yine bir saatte 10 tane filan oluyor ama eskisi gibi değil ..canım sıkılıyor böyle olunca

cnm ben kızımda kulaktanölçen bi alet almıştım ama cok zor oluyordu kızım ızın vermıyordu olcemıyorudm ağlata ağlata olcuyordum.. sonunda bozuldu.. simdi yeni bi tane alacam arkadaşım weewell ın temassız olcen bı aletı var onu kullanıyor cok memnun çocuk uyurken bıle o farketmeden olcebılıyosun aynı zamanda havayı suyu yemegı bıle olcebılıyosun 120 tl ben onu alacağım sana da tavsıy ederım

Anladım, alından ölçerini alayım ben o vakit yada ikisi bir arada olanını... İnşallah kullanmak gerekmez, ateşten çok korkarım. Eşim ateşli bir hastalık geçirdi, haftalarca 39-40 o aradaydı ateşi. Sürekli duşa girerdi, diğer zamanlar ben buzlu suya batırılmış bezle silerdim vücudunu. Birkere acile gittik çok yükselince buza yatırdılar adamı 41'i geçmişti, acilde ne kadar doktor hemşire varsa başına toplanmışlardı. Çok şükür geçti o vakitler, sağlıklı şimdi aslanlar gibi:KK16:

Defneme dua kizlar lütfen. Ara ara girip hayirlatiyorum ki sizler de anne olacaksiniz icten dualariniz kabul olur Allahin izniyle. Rabbim hayirlisyla saglikla bize bagislasin kizimi dua edin

İyi olacak tabi defnecik, bizim bebekler doğmadan önce o çoktan evinde olacak inşallah:nazar::nazar:

Ben sadece gecel8k aldım ilk ten den baktim guzeldi ama sabahligiyla 190 tl idi çok gereksiz geldi o parayi vermek sonra lcw ye baktım iki tane aldim pembe ve su yesili diz kapağını örtüyor kisa kollu etek kısmında bebek resmi var göğüs kisminda iki tarafında da düğme var emzirmek için 50 lira ikisi

Her hafta da giderim lcw'ye şu gecelikleri yakalayamadım yahu.. Hamile reyonunda durmuyor mu? İnternette mi vardı sadece, kaçırmışım gerçi. Bende o kadar para veremeyenlerdenim. Pazardan sabahlık+gecelik 20 tl'ye aldım. Bir tane daha aldım mı tamamdır.:KK15: Bebişe harcamak lazım paracıkları.

Eşim arada bir "kendi gelmeden borçları geldi" diyor. :KK33::KK33:

Bu arada altında fırladı gene, oğluşuma altın alacaktı babası, belki bana da alır, gerek yok diyorum ama pek ikna edemedim. :KK54:

X