2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ben hamile iç çamaşırı olarak sadece sütyen aldım canım. Külot olarak, o bahsettiğin büyük penye çamaşırlardan aldım arada baya fiyat farkı vardı çünkü o yüzden tercih ettim. Kimseye sormadım ama kafama göre aldım😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende normal büyük çamaşır alayım..ben geçen emzirme sütyeni aldım 12.5 ucuzdu:) külotta 5tl ya ben herhangi bir yere girdim çamaşır satan..ama iki sütyen daha alacam bu aldığım yerden almam. .

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

e tabi bebkle o da yıkanacak ama makinada evrile çevrile yıknasa başına bi hal gelir muhtemeln diye düşünüp sordum:)))))) sen de var mı canım bu ürün?? cevap için de çok teşekkür ederim:)) elde yıkayım olmazsa zaten paketiyle geldi de işte maksat bi sudan geçsin:)

cnm bende var kızımda almıştım cok memnun kaldım bir yasına kadar da kullandım hatta bi keresınde yıkarken kaka yapmıştı benım cadı.. elde yıkamsıtım kopukleyıp durulamıştım yıkanıyo yanıı.. güle güle kullan

cnm bende var kızımda almıştım cok memnun kaldım bir yasına kadar da kullandım hatta bi keresınde yıkarken kaka yapmıştı benım cadı.. elde yıkamsıtım kopukleyıp durulamıştım yıkanıyo yanıı.. güle güle kullan

amin çok sağol canım benim... yani makinada değil, elde yıkamam lazım tamamdır:))) sen de her iki evladını güle güle büyütürsün inşallah, Allah'ın izniyle..

Bende normal büyük çamaşır alayım..ben geçen emzirme sütyeni aldım 12.5 ucuzdu:) külotta 5tl ya ben herhangi bir yere girdim çamaşır satan..ama iki sütyen daha alacam bu aldığım yerden almam. .

benim gördüğüm hamile külotları 10 tlden aşağı değildi.. ben de daha uygun olanları tercih ettim canım... dedim paramı bebeğime harcayayım:)) inşallah Rabbim tüm hamileleri de bizi de sağlıkla evlatlarımıza kavuştursun, tüm aldıklarımızı güle güle kullanmak nasip olsun:)

Şu hastane çantasını hazır edemedim bir türlü, ne uyuşuk çıktım ben yaa...
Ütüden nefret ediyorum, hele bu sıcakta daha bir nefret ediyorum. Ondan bekliyor çocuğumun cicileri:KK50:

Ateş ölçerini alalım diyorum, var mı tavsiye ettiğiniz bir marka... Kulaktan ölçer, alından ölçer doktorunuz birşey söyledi mi?
(braun düşünüyoruz ama şart değil yani)

Bebek bezi olarak bir paket 2 numara prima aldık sadece, birde 1 numara alacağız bir paket.
Bebiş bir gelsin, neyi severse onunla devam edeceğiz. Mesela ben orkid kullanıyordum, sonra molped çıktı ona başladım. Bir daha orkid kullanamadım hep molped aldım nedense:KK15: Hastane çantama da 2 paket en uzunundan koydum. :KK76:

Geçen gün temmuz anneleri idi galiba orada biri elinde kalan iki paket bebek bezini satıyordu. Kendisi mayıs annesiymiş galiba, artık ya çok aldılar ya bebeği iriydi kullanamadan küçülmüş bezler. Ona göre çok almayın bence... Zaten fiyatları düşmüyor :KK34:

cnm ben kızımda kulaktanölçen bi alet almıştım ama cok zor oluyordu kızım ızın vermıyordu olcemıyorudm ağlata ağlata olcuyordum.. sonunda bozuldu.. simdi yeni bi tane alacam arkadaşım weewell ın temassız olcen bı aletı var onu kullanıyor cok memnun çocuk uyurken bıle o farketmeden olcebılıyosun aynı zamanda havayı suyu yemegı bıle olcebılıyosun 120 tl ben onu alacağım sana da tavsıy ederım

iyi akşamlar güzel annecikler. bugün izmirde hava aşırııı sıcak bu saat oldu hala sıcak püskürüyor. 2 gündür ihtiyaç tamamlama yapıyorum banyo jelini,süngerini, alt değiştirme matını, emziğini, pişik kremini falan aldım. tırnak makası alıcam törpü işe yaramıyo diyen var. camasır deterjanı ne aldınız granül sabun önerdiler kullanan var mı yada dalin

ben deterjan dalin granül sabun alacaktım ama markette yoktu:KK43: ben de hacı şakir granül sabun aldım. pişik kremi ne aldın canım?? bu arada tüm aldıkların hayırlı olsun..

Defneme dua kizlar lütfen. Ara ara girip hayirlatiyorum ki sizler de anne olacaksiniz icten dualariniz kabul olur Allahin izniyle. Rabbim hayirlisyla saglikla bize bagislasin kizimi dua edin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Defneme dua kizlar lütfen. Ara ara girip hayirlatiyorum ki sizler de anne olacaksiniz icten dualariniz kabul olur Allahin izniyle. Rabbim hayirlisyla saglikla bize bagislasin kizimi dua edin

Tatlım daha az önce düşündüm seni , az giriyorsun buraya merak ediyorum , defne nasıl? Kilo aldı mı? Allahım defneye upuzun sağlıklı ömür nasip etsin inşallah...

hakikaten gün içinde benim de aklıma geliyorsunuz.. Allah evladını sana bağışlasın inşallah... şu anki durum nasıl.. inşallah her geçen gün daha iyiye gidiyordur..

selam kızlar uzun zamandır giremiyorum foruma sohbetinizden uzak kaldım.. nasılsınız ne var ne yok??

ben bebişimin hazırlıklarıyla uğraşıyorum.. alınacaklar bitti sayılır.. bir tek bebek şekeri kapı süsü şerbetlikler kaldı.. onlarıda kendim yapmak istiyorum :) yarın okul dönemi bitecek inşallah. cumartesiden itibaren bebeğin eşyalarını yıkayıp ütülemeye başlıycam artık, hastane çantasını hazırlıycam bekledikçe stres oluyor insan...

doktora gitmeyeli 20 gün oldu oğlum nasıl bilmiyorum hareketlerini hissettikçede huzursuz olmuyorum.. ama tabi gelişimini çok merak ediyorummm

ben deterjan dalin granül sabun alacaktım ama markette yoktu:KK43: ben de hacı şakir granül sabun aldım. pişik kremi ne aldın canım?? bu arada tüm aldıkların hayırlı olsun..

bübchen $lBUB-2132_1.jpg

hepimize hayırlı olsun

Tamam canım :KK66: sağolasın.. ben şimdi m filan giyiyorum ama yüksek değil L ya da xl alayım

Pijama aldım bugün kadının gazina geldim normal aldım anne modeli ama yarın gidecem lohusa alırim en azından daha iyi olur
Iki tane gecelik alayım diyorum biri lohusa olsun biri normal ama buradada hiç sabahlikli yok ..netten bakayım geceliğe artık.

Ben sadece gecel8k aldım ilk ten den baktim guzeldi ama sabahligiyla 190 tl idi çok gereksiz geldi o parayi vermek sonra lcw ye baktım iki tane aldim pembe ve su yesili diz kapağını örtüyor kisa kollu etek kısmında bebek resmi var göğüs kisminda iki tarafında da düğme var emzirmek için 50 lira ikisi

benim gördüğüm hamile külotları 10 tlden aşağı değildi.. ben de daha uygun olanları tercih ettim canım... dedim paramı bebeğime harcayayım:)) inşallah Rabbim tüm hamileleri de bizi de sağlıkla evlatlarımıza kavuştursun, tüm aldıklarımızı güle güle kullanmak nasip olsun:)

Nbb nin hamile külodu 6 liraydi ben aldim ama rahat değil bence 1 sefer kullanabildim

Canım az önce aklimdaydi nasıl oldu defne iyi haberlerini duyalim insallah rabbim sağlıklı hayırlı ömür versin defneye

iyi aksamlar kızlar bugün bebek odasına hali almaya gittik çok da gezmedik ama çok kötü ayaklarim karnım ağrıdı ayaklarım şişti. halinin resmini yarın atarım telefondan yollanmiyor.birde mucar isimli arkadaş sanırım kapı süsü bebek şekeri felan yaptı malzemeleri hangi siteden aldin yapılma videolari var mi nette

Son düzenleme:
Yıkanır tabi canım ama elde ılık suyla yıka bence makinada yıkama. Sonuçta bebeğini yıkarken oda yıkanacak :)

e tabi bebkle o da yıkanacak ama makinada evrile çevrile yıknasa başına bi hal gelir muhtemeln diye düşünüp sordum:)))))) sen de var mı canım bu ürün?? cevap için de çok teşekkür ederim:)) elde yıkayım olmazsa zaten paketiyle geldi de işte maksat bi sudan geçsin:)

:))) Rica ederim canım. Ben fileli almayı düşünüyordum ama filede üşüyormuş bebek suyun içinde yıkamak daha iyiymiş o yüzden bu köpükler daha iyi bende köpüklü aldım ama yıkamadım henüz .

Ben sadece gecel8k aldım ilk ten den baktim guzeldi ama sabahligiyla 190 tl idi çok gereksiz geldi o parayi vermek sonra lcw ye baktım iki tane aldim pembe ve su yesili diz kapağını örtüyor kisa kollu etek kısmında bebek resmi var göğüs kisminda iki tarafında da düğme var emzirmek için 50 lira ikisi

Ya sabahlikli olanlar cok pahali ya..Bugünde pijama aldım 50ye indi 74 ten. Sabahlik yok benim birdaha giymem diye çok geliyor. Birde Haluk bayram pijamalara baktım baha yazıyor ismine ama penyesi cok ahim sahim değildi..lcw dakileri gördüm ama kapaliyim gerçi ilk gün toplanip yatıliyormuş..olmadı bi tane ondan alirim..

iyi aksamlar kızlar bugün bebek odasına hali almaya gittik çok da gezmedik ama çok kötü ayaklarim karnım ağrıdı ayaklarım şişti. halinin resmini yarın atarım telefondan yollanmiyor.birde mucar isimli arkadaş sanırım kapı süsü bebek şekeri felan yaptı malzemeleri hangi siteden aldin yapılma videolari var mi nette

Onu bilmiyorum ama ktg heralde birmax.com dan almıştı..

Ya sabahlikli olanlar cok pahali ya..Bugünde pijama aldım 50ye indi 74 ten. Sabahlik yok benim birdaha giymem diye çok geliyor. Birde Haluk bayram pijamalara baktım baha yazıyor ismine ama penyesi cok ahim sahim değildi..lcw dakileri gördüm ama kapaliyim gerçi ilk gün toplanip yatıliyormuş..olmadı bi tane ondan alirim..

Bende kapaliyim lc den bi gecelik buldum dizlerimden baya asagida fakir kol pembe üstüne beyaz puantiyeli fena değil yani 25 liraya aldim hemde indirimli

X