2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

$untitled.png

kızlar ben bu ürünü aldım, internetten ama bi sorum var size.. belki de saçma gelecek bilmiyorum ama ben bu ürünü direk kullanacak mıyım? yani yıkanabilir mi? yıkanabilirse nasıl? çünkü ürünün içinde o minik mink köpüklerden var.. çok açıklayıcı bir tarif olmadı ama bilen arkadaşlar beni anladılar herhalde... o köpükler yıkansa makinada bozulur muhtemelen... inşallah fikri olan vardır.. markasını da belirtelim sevibebe çok fonksiyonlu file ve minder

Son düzenleme:
32.haftanın başlarında 1890 kg
34 haftanın başında 2300 kg dendi kızıma doktor kilosu gayet normal dedi 36. haftanın başında tekrar gidicem.

Bir de piscus canım unuttum ekliyorum, günde 2 kaşık keçi boynuzu pekmezi ve 2 ceviz , 7-8 badem ve fındık da yiyorum mutlaka, inşallah faydası olur canım...

Tatlım bebeğinin kilosu çok da geride değil ki iyi bence, fazla takılma bi daha gittiğinde daha iyi olur bim günlük beslenmem şu şekilde:
sabah kahvaltıdan önce: 4 kayısı
kurusu ve 1 bardak ılık su
kahvaltı: yumurta , zeytin , domates,salatalık,peynir,nane,dereotu,az maydanoz,bal,kaymak,2 dilim çavdar ekmeği
ara öğün: 8 adet kepekli grissini ve peynir veya 1 meyve ve süt
öğle yemeği: zeytinyağlı sebze yemeği , salata veya yoğurt,2 dilim çavdar ekmeği
ara öğün: meyve ve süt veya 8 tane grissini ve süt
akşam yemeği:zeytinyağlı sebze yemeği veya et yemeği yanında salata yada yoğurt,2 dilim çavdar ekmeği
akşam yemeğinden 2 saat sonra meyve veya dondurma, gece yatarken 1 bardak süt
Maşallah gerçekten ne guzel bi liste. Sanırım ben kotu bir anne yim hiç dikkat etmiyorum böyle. Gunde en az buyuk bi kipa sut icmek dışında. Vicdan azabı çektim şimdi:KK43:

Maşallah gerçekten ne guzel bi liste. Sanırım ben kotu bir anne yim hiç dikkat etmiyorum böyle. Gunde en az buyuk bi kipa sut icmek dışında. Vicdan azabı çektim şimdi:KK43:

Teşekkürederim canım çok dikkat ediyorum, ama tabi bütün gün evde olmanın verdiği rahatlıkla yiyorum bunları, çalışıyor olsaydım bu kadar yiyemezdim ben de...

Eki Görüntüle 1169693

kızlar ben bu ürünü aldım, internetten ama bi sorum var size.. belki de saçma gelecek bilmiyorum ama ben bu ürünü direk kullanacak mıyım? yani yıkanabilir mi? yıkanabilirse nasıl? çünkü ürünün içinde o minik mink köpüklerden var.. çok açıklayıcı bir tarif olmadı ama bilen arkadaşlar beni anladılar herhalde... o köpükler yıkansa makinada bozulur muhtemelen... inşallah fikri olan vardır.. markasını da belirtelim sevibebe çok fonksiyonlu file ve minder

Yıkanır tabi canım ama elde ılık suyla yıka bence makinada yıkama. Sonuçta bebeğini yıkarken oda yıkanacak :)

Yıkanır tabi canım ama elde ılık suyla yıka bence makinada yıkama. Sonuçta bebeğini yıkarken oda yıkanacak :)

e tabi bebkle o da yıkanacak ama makinada evrile çevrile yıknasa başına bi hal gelir muhtemeln diye düşünüp sordum:)))))) sen de var mı canım bu ürün?? cevap için de çok teşekkür ederim:)) elde yıkayım olmazsa zaten paketiyle geldi de işte maksat bi sudan geçsin:)

e tabi bebkle o da yıkanacak ama makinada evrile çevrile yıknasa başına bi hal gelir muhtemeln diye düşünüp sordum:)))))) sen de var mı canım bu ürün?? cevap için de çok teşekkür ederim:)) elde yıkayım olmazsa zaten paketiyle geldi de işte maksat bi sudan geçsin:)

Canım bende de var aynı ürün henüz yıkamadım ama makinaya tek olarak atıp düşük ısı kısa programda yıkamayı düşünüyorum. Birşey olmaz umarım

Teşekkürederim canım çok dikkat ediyorum, ama tabi bütün gün evde olmanın verdiği rahatlıkla yiyorum bunları, çalışıyor olsaydım bu kadar yiyemezdim ben de...

Maşallah ya ne güzel besleniyorsun..canım ben. Çamaşır baktımda ya bu hamile Külotlarindan mi alacaktım ama tam alt kısımda sezeryan olursa dikiş vardı sorayım dedim

Yoksa hani Penye geldi çamaşırlardan ama büyük büyük boyundan mi alacaz , sorayım dedim

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Canım bende de var aynı ürün henüz yıkamadım ama makinaya tek olarak atıp düşük ısı kısa programda yıkamayı düşünüyorum. Birşey olmaz umarım

Teşekkür ederim canım cevap için aslında belki makinada elde yıkama diye bi program var onda yıkayabilirim tabi tecrübe eden biri olsaydı iyiydi😊ürünün başına bi hal getirmezdim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Maşallah ya ne güzel besleniyorsun..canım ben. Çamaşır baktımda ya bu hamile Külotlarindan mi alacaktım ama tam alt kısımda sezeryan olursa dikiş vardı sorayım dedim

Yoksa hani Penye geldi çamaşırlardan ama büyük büyük boyundan mi alacaz , sorayım dedim

Ben hamile iç çamaşırı olarak sadece sütyen aldım canım. Külot olarak, o bahsettiğin büyük penye çamaşırlardan aldım arada baya fiyat farkı vardı çünkü o yüzden tercih ettim. Kimseye sormadım ama kafama göre aldım😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar nasilsiniz ben utu isimi bitirdim hamd olsun bebegimin esyalari hazir inanin yikadikca utuledikce icim gecdi nekadar sevdim bagrima basdim giysileri insallah Rabbim sagsalim giydirmeyi nasib etsin ilk kez bebek giysileri yikadim jtuledim cRabbim devamini getirsin cok guzel bir duyqu

Kizlar nasilsiniz ben utu isimi bitirdim hamd olsun bebegimin esyalari hazir inanin yikadikca utuledikce icim gecdi nekadar sevdim bagrima basdim giysileri insallah Rabbim sagsalim giydirmeyi nasib etsin ilk kez bebek giysileri yikadim jtuledim cRabbim devamini getirsin cok guzel bir duyqu

:KK16: canım :KK16: canım :KK16: canım

Canım önden dikişi varsa rahatsız ediyormuş,ben önde dikişi olmayan yüksek bel normal çamaşır aldım, bi beden büyük aldım bi de , normal çamaşır ya hani sezeryandan sonra göbek hemenm
o an gidivermez diye rahat giyeyim diye bi beden büyük almıştım..önden dikişi olmayan yüksek bel hamile külodu daha iyi oluyomuş aslında ama ben önden dikişi olmayan bi hamile külotu bulamamıştım , hepsinin önünde dikiş vardı , o yüzden bi beden büyük yüksek bel normal çamaşır aldım canım..

Ben hamile iç çamaşırı olarak sadece sütyen aldım canım. Külot olarak, o bahsettiğin büyük penye çamaşırlardan aldım arada baya fiyat farkı vardı çünkü o yüzden tercih ettim. Kimseye sormadım ama kafama göre aldım��

Bende 12 tl verip hamile külodu aldım ama en son hastaneye gidip geldiğimde göbeğimde izi çıkmıştı. Daha giymem artık.:KK50:
C&A'dan 3 tane 15 tl'ye almıştım, gene Eminönünden 3 tane 12 tl'ye aldım onlar daha iyi valla. (Benimkiler büyük tabi epey)
Hamile olunca insanı nasıl kazıklayacaklarını bilemiyorlar valla, gelin başı gibi... başka zaman topuz 20-50 tl gelin olunca 250-500 yuh... :KK4:

Son düzenleme:
Canım önden dikişi varsa rahatsız ediyormuş,ben önde dikişi olmayan yüksek bel normal çamaşır aldım, bi beden büyük aldım bi de , normal çamaşır ya hani sezeryandan sonra göbek hemenm
o an gidivermez diye rahat giyeyim diye bi beden büyük almıştım..önden dikişi olmayan yüksek bel hamile külodu daha iyi oluyomuş aslında ama ben önden dikişi olmayan bi hamile külotu bulamamıştım , hepsinin önünde dikiş vardı , o yüzden bi beden büyük yüksek bel normal çamaşır aldım canım..

Tamam canım :KK66: sağolasın.. ben şimdi m filan giyiyorum ama yüksek değil L ya da xl alayım

Pijama aldım bugün kadının gazina geldim normal aldım anne modeli ama yarın gidecem lohusa alırim en azından daha iyi olur
Iki tane gecelik alayım diyorum biri lohusa olsun biri normal ama buradada hiç sabahlikli yok ..netten bakayım geceliğe artık.

iyi akşamlar güzel annecikler. bugün izmirde hava aşırııı sıcak bu saat oldu hala sıcak püskürüyor. 2 gündür ihtiyaç tamamlama yapıyorum banyo jelini,süngerini, alt değiştirme matını, emziğini, pişik kremini falan aldım. tırnak makası alıcam törpü işe yaramıyo diyen var. camasır deterjanı ne aldınız granül sabun önerdiler kullanan var mı yada dalin

X