2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bnde ilkinde lansinoh almistim iki tatafli hemde cok kullanisli oldu 5 6 dk da iki gogsu bosaltiyosun bwnim icin iyi bir tenefus yetiyodu hem elekttikle hemde pillede calsiyodu
Tavsiye ederim

Karin ağrısı nasıldı benimde sabah Karnım ağrıdı uyandım geçti ama burada yalancı sancı filan diyorlar korkuyorum. .Sonra bugün nedense anlamadigim bj şekilde efser_16 yi gördüm görmede değil işte ismi sürekli belkide oruçla ilgili doktora sormak gerek diye yazdığını dün eşime demiştim. .cok tuhaf yuz yok ama isim isim görüyorum

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Maaşallah ona da sana da :) o acının da önemli çıkmamasına sevindim :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canlarim bende de agrilar vardi dr gitdim bakti qaz prablemi varmis hakiketende aff edersiz cok qaz problemi yasiyorum bunun da sebebi yedigim meyvelerdenmis bazilari yani visne yapiyormus en cokta..bu arada kizlar ben 8 ayin 36 haftada bitdigini saniyordum 34 demi bitiyo??

İnternetten araştırdım 32-33 haftalar bittiğinde 8 ay bitmiştir
36-37 hsftalar bittiğinde 9 ay bitmiştir yazıyor, gerisi 10-15 günlük yani 9 ay 10 gün ya hani , o 10 güne tekabül ediyormuş...

Kizlarr içime çok sindi canim oğlumun kapı süsü sizce nasıl olmuş? Hastane kapisina asarken çerçevenin iki yanından kapının uzunlamasina dantelde gericem Inşallah sağlıkla kullanmak nasip olur :)

Eklentiler

• $1403717108582.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Kizlarr içime çok sindi canim oğlumun kapı süsü sizce nasıl olmuş? Hastane kapisina asarken çerçevenin iki yanından kapının uzunlamasina dantelde gericem Inşallah sağlıkla kullanmak nasip olur :)

Harika olmuş canım güle güle kullanın inşallah...

bir sonraki randevunu ne zamana verdi bende senle aynıyım 32. hafta olunca gel dedi yani 3 hafta sonra biraz geç geldi bana artık randevular sıklaşıcak zannediyordum birde benimde özel hst ama rapor geçerliymiş arkadaşlarda özele gidiyordu bir sorun çıkmadı

cok güzel tatlım elıne saglık..ben henuz yapmadım kontrole gıttıgımde sorucam bakalım lohusa serbetını hastane verıyormus acaba kapı susunude yapıyorlarmı ona gore girisicem süsleme işlerıne bende :) ama senınkını cok begendım

Kızlar kaçıncı haftada 8 ay bitmiş oluyor?benim kafam çok karıştı...

Canim suan 30+4uz 31.haftamizi bitirince 8ay bitmis olacak
suan 7bucuk ayligiz.bak imza kismi varya mesajlarimizin altinda hamile takvimi yazan yere basi beklenen dogum tarhini yazarsan oradaki listede hafta hafta ve aylarin nezman bittigi liste cikacak karsina.
saglikla kucagimiza alilim insallh

Son düzenleme:
Kizlar hastaneye giderken hasta bezi almamiz gerekirmi acaba? Yoksa hastanedenmi verirler? Siz alacakmisiniz hangi marka ne almak lazim??? Yoksa ped mi almaliyiz yanimiza??

Eline koluna sağlık güzel olmuş. .sağlıkla gelsin Tosuncuk

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

kapi susu vereceklerini hic sanmiyorum lohusa servbetini kimileri versede minik bir surahi veriyorlar

cnm aldığın urunun adı neydi bende ıstıyorum bı ınceleyeyım yazarsan adını

Canım makinenin adı AngelSounds , ebebekte fırsat ürünleri bölümündeydi canım...yalnız şimdi tekrar baktım fırsat ürünleri kısmından çıkarmışlar aleti , ben 10 liraya almıştım 79 lira olmuş fiyatı...ama tavsiye ederim , müthiş bişii, bebişin kalp atışlarını istediğin zaman dinliyosun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…