2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kizlar biz geldik.kizlar birsey sorucam bu haftalarda cinsel iliskihamileye olurmu yoksa ytasakmi.acik sordum ozur dilerim hepinizden dr sormak istemiykrum cunki yasli biri utaniyorum.yani hersey normalsa cinnsel iliski oolurmu?

selam arkadaşlar bebek bakım çantası alan ve daha önceden kullanıpta önerebleceğiniz varmöı?genelde burda gördüklerim bebessinin anakucağıyla birlikte takımı var ya onlardan.onlarda çok hoş durmuyo çantaları.
Bende okinedog aldım canım çok kullanışlı görünüyor bakalım göreceğiz.
Az önce sağlık ocağından kontrole geldiler, bebeğin kalp atışlarını dinlediler , tansiyon ve ödeme baktılar ve tabi kiloma da...70 oldum deyince ebeden azarı işittim , çok çok almışsın dedi iyice sinirim bozuldu yaa , ama napayım yatıyorum sürekli sıfır harekrt üstelik canım çok sıkılıyo yemeyim de ne yapayım ya çok mutsuzum...
Boşver canım takma kafanı bizler hep yatıyoruz enerji kaybımız çok olmadığı için daha kolay kilo alıyoruz. Önemli olan bebişlerimizin sağlığı gerisi teferruat :KK9:
:KK52::KK52::KK52::KK52:hahahah demek bu erkeklerin hepsi aynı.Benim eşimde aynı sürekli bana şunu yiyelimmi bunu yermisin diyip duruyo.Sonro doktor kontrolüne gittiğimizde de hocam Merve hiç dikkat etmiyo sürekli yiyo engel olamıyorum kızın ona diyo ya çok fenaaa.Doktor bana eşinizi bidaha getirmeyin dedi :KK9::KK9::KK9::KK9:

Çok iyimiş ya senin eşin hem yoldan çıkarıyor hem ispiyonluyor :KK9: neyseki dr.da çözmüş olayı yalnız :KK9::KK9:

Kız ben sana bayılıyorum , tepkilerin süper, tam böyle sevdiğim karakterde bi kızsın haa, çok severim böyle tepkisini saklamayanları , valla az önce kocam tatlı aldı geldi dayanamıyorum sanırım yine yicem ben bu tatlıyı , tatlı bana bakıyo ben tatlıya...

Yerim seni ben yaa afiyet olsun ohhhhh

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Var ben varım...son ayların bıkkınlığıyla sinir küpü gibiydim 3 gündür, kocamı delirtiyorum ya yazık adama...bugün daha iyiyim ama, geçicek hepsi geçicek az kaldı sabır sabır..papatya çayı rahatlatıyor ama hamilelikte içilebiliyo mu bilmiyorum...

gerçekten stres falan başkaymış.sinirlenince karnım geriliyor,damarlarımı hissdeiyorum falan o derece yani..
geçecek mi dersin.daha kötü olmayalımda :KK43:
sağol canım,Allahım yardımcımız olsun inş..

Selam kizlar biz geldik.kizlar birsey sorucam bu haftalarda cinsel iliskihamileye olurmu yoksa ytasakmi.acik sordum ozur dilerim hepinizden dr sormak istemiykrum cunki yasli biri utaniyorum.yani hersey normalsa cinnsel iliski oolurmu?

olur olur.herşey yolunda dediyse dr olur,oluyo yani :26:

Bugün dr a gittim 33+4 haftalıksin dedi ama bebek 31 haftalık çıkıyo yaa kafam çok karışık nie küçük bebek bise varda dr soylemiomu acaba sakatlık felan olabilirmi :KK43: oruç sordum ben tutma demem dedi bebeğe bi zarari olmaz sana kalmis dedi :/ bide bebeğim resmen ağzını açıp kapatio sanki bise yiyomus gibi ay çok heycanlandim o an ya :)

bebek doğduğunda çok sık bez değiştiriliyormuş... ilk dönemde daha uygun bir bebek bezi önerdi yeni doğan bölümünde çalışan hemşire arkadaşım... hem uygun hem de iyi olan bebek bezi hangisidir ki

7. Aydan sonra önerilmiyor Allah korusun erken doğum sebebi olabilir bir yerde okumuştum erken doğum sebepleri ne olabilir diye bu da yazıyordu

kızlar birşey soracağım ama. hafta sonu 5 saatlik bir araba yolculuğum olacak sizce sıkıntı olur mu. gerçi eşim arkaya yatarsın diyor bende öyle diyorum ama yinede sıkıntı olur mu bilemedim.:KK50:

bebek doğduğunda çok sık bez değiştiriliyormuş... ilk dönemde daha uygun bir bebek bezi önerdi yeni doğan bölümünde çalışan hemşire arkadaşım... hem uygun hem de iyi olan bebek bezi hangisidir ki

bende ilk başta bimden jenny willy diye bir bebek bezi var onu almayı düşünüyorum. eğer kabul etmezse de primayı dşünüyorum. bimin bebek bezi şimdilik uygun görünüyor tatlım.

Olur dimi aslinda ben istemiyorum ama esim iste..kizlar oruc tutmuyun bence cunki kansizlik yapar hamileye de kan bol gerek insallah gelen yil tutariz Rabbim bizi af etsin insallah sagsalim kucagimiza alalim ben dun disari cikdim 6 saate yakin ac kaldim amma su icdim sadece yimekk yiyemedim inanin oluyordum cok zorlandim iki canli aclik zor biraz yinede kim tutsa Rabbim kabul etsin amin

7. Aydan sonra önerilmiyor Allah korusun erken doğum sebebi olabilir bir yerde okumuştum erken doğum sebepleri ne olabilir diye bu da yazıyordu

olur olur.herşey yolunda dediyse dr olur,oluyo yani :26:

Olur dimi aslinda ben istemiyorum ama esim iste..kizlar oruc tutmuyun bence cunki kansizlik yapar hamileye de kan bol gerek insallah gelen yil tutariz Rabbim bizi af etsin insallah sagsalim kucagimiza alalim ben dun disari cikdim 6 saate yakin ac kaldim amma su icdim sadece yimekk yiyemedim inanin oluyordum cok zorlandim iki canli aclik zor biraz yinede kim tutsa Rabbim kabul etsin amin

Canlarım doktorum ben yasak diyene kadar devam dedi. Herhangi bir sakıncası yok benim doktoruma göre. Tam tersi normal doğum için faydalı o yüzden haftada 2 kez dedi :KK17:

Canlarım doktorum ben yasak diyene kadar devam dedi. Herhangi bir sakıncası yok benim doktoruma göre. Tam tersi normal doğum için faydalı o yüzden haftada 2 kez dedi :KK17:
Ben doktorumla bu konuda hiç konuşmadım zaten gerek de olmadı aralıkta öğrendik adet geçince o zamandan beri de hiç olmadi:KK1:

kızlar 32. haftama girdim ve bugün ilk defa nst'ye girdim. başka giren varmı nst ye ?
ve bebişlerinizin kalP atışları nasıldı ?
doktorum bebeğimin kalp atışını biraz hızlı buldu, bebeğimin kalp atış hızı 170-180 arası nasıl sizce ?

Son düzenleme:
Ben doktorumla bu konuda hiç konuşmadım zaten gerek de olmadı aralıkta öğrendik adet geçince o zamandan beri de hiç olmadi:KK1:

Ciddi misin :KK53: Bize hiç yasak demedi doktorum. Ben özellikle sormadım ama ilk kontrole gittiğimizde kendi söyledi. LÜtfen cinsel hayatı bitirmeyin haftada 2 kez öneriyorum dedi. Sonra 12. haftada 1 kez kanamam oldu, o zaman bile kesmedi. Kanama da dediği gibi kesildi 1 günde. Normalmiş.

Şimdi her kontrolümde kendisi söylüyor, herhangi bir yasağınız yok diye. Çok şükür eşim mutlu ben mutlu bu sebeple :KK16: Ama lohusalıkta ister istemez bir süre olamayacak zaten. Gerek yok ayrı kalmaya :KK17: Tabii ki her çiftin de kendi kararı saygı duyarım :KK49:

X