2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar benim çenemden başka biyerim okadar cm açılamayacağına göre ben direkt epidurali vurdurur girerim doğuma doktor bey kusura bakmasın

eskiden büyük olan her şey şuan çok kıymetli :)))

ay Allah kolaylık versin canım beebğin doğdugunda biraz daha zor olacak..
benımde bı akrabam doğum yaptı 1 ay önce kızı 5 yaşında bebeği uyutmak istiyor ama kızı hep engel oluyor hiç yanlarından ayrılmak istemiyor...
doğuma biri olacak mı yanında..

evet asıl çatı muayenesinden sonra belli olur, benim arkadaşım bursada yıldırımdaki devlet hastanesinde epidural normal doğum yaptı, çok kolaylıkla doğurduğunu söylüyor.. 9a doğru hastaneye girmiş, öğlen bebeği kucağına vermişler..:)) bakalım inşallah bizimde rahat olur ama ben epidural normali hiç düşünmedim, hem nasıl ıkınıyor insanlar anezteziden sonra????

akşama arkadaşın düğünü var, kınasında dönüşümlü olarak babet ve topuklu ayakkabı giydim ama onda bile zorlandım.
şimdi düğün diye topuklu giymek istiyorum ama cesaret de edemiyorum, yanıma babet alsam mı? sonra Kim Kardashian aklıma geliyor ha gayret giy diyorum... napsam siz benzer durumlarda naptınız, vucut ağırlığı iyice yer değiştirdi zor olyor ama...

bizim ofisteki 40 küsür yaşındaki muhasebecimiz Emine hanım da 6 ay önce epiduralli normal doğum yaptı bana sürekli onu öneriyor hiçbişey anlamadım ağrım sızım olmuyor diyor ama ben ona güvenemem banane sezeryan olucam sen yapsana epiduralli normal doğum üzerinde test edelim bakalım acıyacak mı

sakın topuklu falan giyeyim deme canım olur mu öyle şey ya dikkat etmen lazım.Babet giy herkes senin hamile olduğunu biliyor ayakkabına mı bakacak boşver

kızz yinemi sen sebastiyannilla korkutacan beni kafaya koydun demibende oraya panjur yaptırırım açamaz kimse olmaz mı?

panjur haaa bebişto panjurlarıda yıkıp gelmesin sakın :))) yaa cinsel ilişkide bile (hani o zirvede :)) nasıl açılıyor birde oksitosin hormonu salgılanırsa tamamdır o bebek çıkar ordan:))))

panjur haaa bebişto panjurlarıda yıkıp gelmesin sakın :))) yaa cinsel ilişkide bile (hani o zirvede :)) nasıl açılıyor birde oksitosin hormonu salgılanırsa tamamdır o bebek çıkar ordan:))))
Tamam anlaşıldı sen beni zorla normal doğurtacaksın şampiyonnn seni de görücez bakalım gerekirse bantlarım açtırmam

kızzzz sen negüzel şeyler yapmışsın öyleee bayıldım bravo sanabilseydim sana yaptırırıdım bende tacımı terliğimi niye söylemedin

Hic öyle bir fikrim yoktu ki canim hastane terligi diye nette arama yaptim karsima bu tarz şeyler cikti bende yaparim evelallah diye giriştim sonuç güzel oldu saticam ama bunlardan yapip

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

oldu canım deneme tahtasıyım ya ben zaten :)))) sen hangisini istiyorsan ben ondan yaptırdım deyip sonrada felaket hikayeleri anlatcam
kızım en pahalısı epiduralli normal doğum hiç kötü olur mu :)))) yaaa ben belimden iğne yemek istemiyorum iğneden nefret ediyorum....

sat vallaha hem hobi olarak süper fikir stres atarsın hem de o nette bunları satanlar deli paralar kazanıyor yürü beee arkandayım kim tutar seni :)))))))))))))))))))))

senin o iğneden kaçışın yok bikere normal doğumda yapsan sezeryan da belden o iğneyi yiyeceksin ne sandın?o iğneyi vurdurmadan normal doğurda görreyim seni bakalım ablam gibi doktora yalvarırısın nolur beni sezeryana alın ben vazgeçtim normal doğumdan diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…