2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

diyorum diyorum demezmiyim bebişe ayıp diyorum
onun yeri ayrı benim yerim ayrı ama dimi diye şimdiden yerini sağlama alıyo paşam

Doya doya uyuyalım amannnnnnn Allah nasip ederse 7.5 ay sonra uyuyamıcaz nasılsaaaa bosverrrr en guzeli yatıssssss

Doya doya uyuyalım amannnnnnn Allah nasip ederse 7.5 ay sonra uyuyamıcaz nasılsaaaa bosverrrr en guzeli yatıssssss
aynen oyle korkutmak gıbı olmasında 2012 de dogum yaptım o gunden berı uykular rafa kalktı o gunden berı uyku hayalıyle yanıp tuttusuorum nafıle gaz sancıları yok kolıkler onlar bıter dıs cıkartır her hafta her ay cogu gece en az 4-5 kere uyku bolunur eee cennet bızlerın ayakları altına sanırım bosa serılmemıs sekerlıkler tatlı olmasalar bu kadar sevılmeseler nasıl bakılırlar acaba

yaa ben şimdide uyuyamıyorum pek ama bugünleride özlücem gibi duruo
her sabah 06:30da kalkıorm akşam 19:30da evde oluorm yemekti duştu derken saat 10.30 oluo yatana kadarda 11.30u bulduruorm yanii işim evime biraz uzakkk yolda geçiooo çoğu zamanım... nys ilk 4 ay bebişimle olucammm

Son ayda da calısacakmısın yani 4 ay iznini dogumdan sonra nasıl kullanacaksın ki son aylarda bakalım bebis calısmana izin verecekmi

Son ayda da calısacakmısın yani 4 ay iznini dogumdan sonra nasıl kullanacaksın ki son aylarda bakalım bebis calısmana izin verecekmi

evet izin verirse tabiii son haftaya kadar çalışmayı düşünüyorum bebişle fazla vakit geçirmek için ama bakalım tabi durumum ne olucak yazın sıcakta çok zor... rapor falan alırım biraz arada... eğer maddi durum elverirse 2 ay ücretsiz olarak uzatabilirim izni.. bilemiyorum tabi daha çok var ama keşke bebişimden hiç ayrılmasam bizim kızlar çok zor olduğunu sölüolar...

hemde nasıl bencede calısabıldıgın kadar devam ettır cok fena bır zamanda hamıle kaldık yazın o cayır cayır sıcaklarında tepeleme hamıle nasıl nefes alcaz bakalım rabbım vercek kolaylıgını ınsallah...

aynen öle canımcım ınsan yavrusundan o kadar kucukken ayrılamıyo ben kıyamayıp 6 ayda ucretsız ızın kullanmıstım maddı acıdan asırı zor bı donemdı ama evladımla en azından emdıgı donemde gusel vakıt gecırdık keske maddı durumlar cok cok ıyı olsada en azından ılk okula baslayana kadar calısmasaydı demeden edemıyorum kuzuların bıze cok ıhtıyacı var

ufff sormayınya 2 yaşında bi kızım olmasına ragmen sürekli uyku halindeyim mayışıklığı hiç sevmiyorum .mide bulantımda var zaten usandım biran önce bitse bende ki şu uyuşukluk evden bile soğudum heryer kokuyor gibi geliyor

amin cnm bnm inşallah çok korkuorm öle ağustosta doğum yapan bi arkadaş vardı ayakları fil ayağı gibi olmuştu ödem yaptı çok sıcaktann tabi

ya evet bende kullanırım gibi geliyor çünkü nekadar yanında kalabilirsem okadar iyi.. çalışmama gibi bi durumumda yok zaten yapamamda evde orası ayrıda ara ara geliolar tabi ev hanımı olim ben diorm tabi kim istemes ahhahaha
evet evet maddi durumlar ii olsa canım insan hiç düşünmez çocuğunu kendi büyütürrrr..

yaa sorma ben ılkını subatta dogurdum ayaklarım 1 numara buyumustu corap gıbı olan ayakkabılarımı gıyıyodum bı tek :)
odem her hamılelıkte oluyo ozellıkle oturarak calısanlarda cok tuzludan uzak durmak lazım kan dolasımı yavasladıgı ıcın oluyomus

ya hayat be guselım ıste gecım sıkıntısı bızde sımdı onun derdındeyız esımle catısmamızın sorunu orda ya ben babamın yanında calısıyorum malı musavır burosunda esımde ızmırde ıs bulmustu ama bu bebek haberı bızı altust ettı bısı olmaz ben evı gecındırırm desede olacak gıbı degıl yanı sonuc olarak bız calısmadık mı hayat felc benım calısmam ıcınde annemın cocuklarıma bakması lazım en azından buyuk ılkokula baslayana kadar :26::26: hayat acımasız bee mıs kokulumu bırak ıs gel

arkadaşlar merhaba bende aranıza katılmak istiyorum. listeye beni de ekleyebilir misiniz. son adet tarihi 09,11,2013. BDT 16,08,2014.
30 yaşındayım ve Allah 'ım nasip kısmet ederse ilk bebişim olacak :))

Hayırlı olsun:)sizinle sat ve bdt aynı Allah ım hepimizin bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin...

Kızlar size birsey sorucam...

Normalde ben bugün 5 artı 6dayım yani yarın 6.haftama giricem ama bu altta yazıyo ya hamilelik takvimimiz orda 6.haftanın icindeyim yazıyor.Bunun neden kaynaklandıgını bilen varmı?

Normalde ben bugün 5 artı 6dayım yani yarın 6.haftama giricem ama bu altta yazıyo ya hamilelik takvimimiz orda 6.haftanın icindeyim yazıyor.Bunun neden kaynaklandıgını bilen varmı?

5+0 ve 5+6 günler arası 6. hafta sayılıyosun cnm çünkü diğer türlü ilk haftayı saymamış oluyosun

Yarın 6. Haftana girmeyeceksin tatlım. Yarın 6.haftani dolduracaksin mesela 7+3 olduğunda yani 7 hafta 3 gunluk olduğunda 8.haftanin içindesin demektir

kızlar ben çalışırken unutuyorum bebişimi ya illa biri dürtüyor sen geri dur diye yada bebişim kendini hatırlatıyor ağrım oluyor nasıl geçcek 9 ay yoğun bakımda bilmiyorum

Masallah kizlar ne guzel kaynatmissiniz okurken cok keyiflendim :)
Cvp yazmiyorum begeniyorum hep cunku bicok soruya cvp verilmis zaten .
Ayy bide hayat bana bom bos geliyo hersey zevksiz keyifsiz mutsuzummm
Ben cik aktif bi kadindim enerjim cekildi ya insallah duzelirim 2 aya :)

Enerjin çekilmedi kuzum merak etme enerjin şimdilik kullanıcı değiştirdi bebişin büyümek için onu kullanıyor bolca

ne gusel kuzucuk ısmıyle buyusun benım oglumun adıda mahmut eymen bız daha zıyade eymen dıyoruz :)

tuh sansa bak ınsan en sevdıgı ısmın bı yakınında oldugunu duyunca gercekten uzuluo

eymen ismine de bayılıyorum ama ailede ondan da var. adıyla yaşasın evladın canım

evet çok üzülüyorum ben beş kardeşin en küçüğüyüm hepsinin 2 yada 3 evladı var,benim bebeğim şanssız biraz
kurabiyelerine bayıldım ayrıca ellerine sağlık kendi bebeğin içinde yaparsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…