2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Su an hiçbir sey umrumda degil yatakmis mobilyaymis geceden beri hastanedeyim yogun kanmam ve sancim var dua edin nolur bbegime bisi olmasin daha cok minik dayansin nolur rabbim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok geşmiş olsun arkadaşım.allahım yavruna ve sana acil şifalar versin.

hlyrya arkadaşımız başka bir konuya şu mesajı yazmış. (Plasenta previa konusuna)

"Su an hastaneden yaziyorum hayatimin en korkunç gecesini gecirdim tam da doktorların soyledigi gibi ani yogun kanamayla yattim hastaneye bebegim su an iyi ama ne olcak bilmiyorum daha kendi doktorum gelmedi. Dua edin bana bebeğime bişi olmasin saglicakla dogsun diye nolur."

İnşallah bebeği de kendisi de iyi olur Allah şifa versin...

Su an hiçbir sey umrumda degil yatakmis mobilyaymis geceden beri hastanedeyim yogun kanmam ve sancim var dua edin nolur bbegime bisi olmasin daha cok minik dayansin nolur rabbim

Canım, Allah ikinize de sağlık versin, dua ediyoruz merak etme...

Yazini okuyunca birden şok oldum Allahim yardimcin olsun umarim bebis erken gelmeye karar vermemiştir. En kisa zamanda güzel haberlerini bekliyoruz çok geçmiş olsun

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Canım bize de doktorumuz ortapedik yatak önerdi, onu aldık mobilya beşik içine. Visko ve pamuk yataklar tehlikeli ayrıca bebek için uygun değil dedi.
Ben başta bebeğe özel bir yatak olması gerektiğini düşünmüştüm ama öyle değilmiş sanırım.

Evet canim bende pamuk yatak yaptiririm ilk basta kullanması için saglikli diye düşünmüştüm ama alakasi yokmuş meğer

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ben ikeadan adlım yatagı,
orta kalitede bir yatak.
Bilgisi olan var mı?

Ben hic incelemedim IKEA yataklarini benimde oda takiminin içinde yatagiyla geldi ama ilk odasında yatmicagi için ilk baslarda sungerde yatmasi gerekli olduğu için simdi yeni bir telaşa kapildik bakalim arastirmadayim :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

hlyrya arkadaşımız başka bir konuya şu mesajı yazmış. (Plasenta previa konusuna)

"Su an hastaneden yaziyorum hayatimin en korkunç gecesini gecirdim tam da doktorların soyledigi gibi ani yogun kanamayla yattim hastaneye bebegim su an iyi ama ne olcak bilmiyorum daha kendi doktorum gelmedi. Dua edin bana bebeğime bişi olmasin saglicakla dogsun diye nolur."

İnşallah bebeği de kendisi de iyi olur Allah şifa versin...

Canım, Allah ikinize de sağlık versin, dua ediyoruz merak etme...

Allahim şifa versin güzel haberlerini alalim inş :KK43:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

ayy rabbim yardımcın olsun inşallah bişi olmaz zamanında gelir dünyaya

Iyi aksamlar guzel anneler, mobilya besiklerden buyumeyen asansorlu olanlar kac yasina kadar kullaniliyor, cok kararsizim buyuyen besikmi normal besikmi almaliyiz.? Tecrubeli annelerden yardim bekliyorum :))

Mrb arkadaşım.Ben ilk önce alışveriş için gezerken büyüyen yatağa karar verdim.Çokk kullanışlı görünüyordu.Sonradan şöyle oluyor,böyle oluyor filan diyorlardı.Daha sonra kullananlarla konuşunca vazgeçtim.Çünkü göründüğü kadar kullanışlı değilmiş.Hantallığı ve yer kaplaması da cabası.Sonra dedimki park yatak çünkü çok önerildi.Portatif olması insanları cezbediyormuş.Kullananlar memmnunmuş.Fakat hiçbirini beğenmedim.Çok çirkin ve plastik.En son geçen hafta asansörlü mobilya beşik aldım.Sonuçta yatağı ordan oraya sürüklemeyeceğim için sorun olmayacaktı.
Tecrübeli değilim ama inş. faydalı olmuştur :)

Canım çok geçmiş olsun inşallah kanaman durdurulur ve her şey yoluna girer Allah yardımcınız olsun

fotolar gayet güzel... mutlulukla kullanmak da nasip olsun inşallah.. ya benim cahilliğime var bu şerbetin içeriği ne olacak:)))))
sağol canım teşekkür ederim.Lohusa şerbeti yapmak için
Malzemeler (5 Litre için)

• 1/2 (yarım kg) Lohusa Şekeri (Kızamık Şekeri)
  • 3 Su Bardağı Toz Şeker
  • 20 Su Bardağı (250 ml.lik bardak ile) Su
  • 4 Adet Çubuk Tarçın
  • 20-25 Adet Karanfil
  • 2 Adet Muskat
Yapılışı

• Kızamık şekerini, şekeri ve 15 bardak suyu kaynayana kadar orta ateşte, kaynadıktan sonra 25 dk. kısık ateşte kaynatın.
  • Diğer malzemeleri (tarçın, karanfil ve muskat) ekleyin ve kısık ateşte 25-30 dk. daha kaynatın.
  • Bu aşamada tadını sürekli kontrol ederek, su miktarını damak zevkinize göre arttırın. Bizim şerbetimize 20 bardak su tam geldi.
  • Şerbet soğuyunca süzerek ağzı kapalı bir şişeye alın ve ister sıcak ister soğuk servis edin.
  • Buzdolabında haftalarca taze şekilde kalabilir.
  • Lohusa şekeri aktarlarda satılıyor canım:KK34:

deli çılgın :KK52:
aşk bu kızımmmm neye ne zaman aşık olcanı bilemiyo insan:KK53:

ne tulummuş arkadaş :KK76:
yok hiç biyerlerde

yok gerçekten yaa bende baktım heryere internette ama yok üzgünüm canım:KK5:soğut kendini o tulumdan.Tulumu kötülesek çamur atsak zaten güzel deyildi falan desek işe yararmı ki?

Allahım esirgesin kötülüklerden inşallah birşey olmaz canım
Ikinizde çok iyi olursunuz

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

İnşallah bebeğe bişey olmaz canım çok sıkıldı.ama sanırım 28 haftaligin üstünde tehlikede olursa bebek doğsa birşey olmaz değil mi. .?

Kizlar bu yatak konusunda en iyi sünger lateks yatakmis oda çoğu markada var oralardan artik arastirip karsilastirip alabiliriz:)

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

İnşallah bebeğe bişey olmaz canım çok sıkıldı.ama sanırım 28 haftaligin üstünde tehlikede olursa bebek doğsa birşey olmaz değil mi. .?

benim de canım çok sıkıldı..çok şükür ki haftası büyükmüş..inşallah gelir bi güzel hbr werir

ya kanaması olan arkadaşa çok üzüldüm nesi var neden olmuş acaba?Allah yardımcısı olsun inşallah :KK5:

X