2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım aycaaaaammm topiğin hayırlı olsun canım ,benim muhtemel doğum tarihim 1 eylül görünüyor ama ben senin topikte olmak istiyorum ..:KK1:
allahım hayırlısı ile kavuştursun inşalllah ..:nazar:

herkese selamlar bu arada ..:KK3:

Eylül'e kalmazsın belki de :)

Benim 7 Ağustos kısmetse, ama sanki Temmuz sonuna denk gelecek gibi geliyor içimden

merhaba güzel hamişler,

karnınız şişmeye başladı mı?
bugün doktor randevumuz var, tahlil sonuçlarını gösterip ile meleğimizi görmeyi umuyoruz...
ilk gebelikten dolayı (10 haftalıkken kalbi durmuştu), çoook korkuyorum.... her seferinde aynı şeyleri yaşamak istemiyorum...
dualarınızı eksik etmeyin lütfen...
Allah isteyenin kucağını sağlıcakla doldursun...

Ben hergün bakıyorum karnıma ama şişme falan yok bazen çok su içince şişiyor:) 12. Hafta karın şişmeye başlıyormuş diyorlar.

Ayyy çok sevindim. Sapsal doktor seni üzdü kaç gün.

Çok üzüldüm :KK43:

Bende fitil gibi kullanıyorum. Biraz zor oluyor ama yan etkileri olmuyor.

Eşim reyhan istiyordu. Dağlar kızı reyhan reyhan reyhan dedi vazgeçti. Şimdi aklımızda erkek olursa Tunç yada Kerem kız olursa Janset var.

sosyolog çok sevindim. Allah tamamına erdirsin inş cümlemizi.

Eylül'e kalmazsın belki de :)

Benim 7 Ağustos kısmetse, ama sanki Temmuz sonuna denk gelecek gibi geliyor içimden

tam gününde olmuyor zaten ,sezeryan olunca doktor hep 1 hafta 10 gün erkene gün veriyor ..hayırlısı olsun ,allah devamını getirtsin o günleri görelim inşallahh..:nazar:

merhaba güzel hamişler,

karnınız şişmeye başladı mı?
bugün doktor randevumuz var, tahlil sonuçlarını gösterip ile meleğimizi görmeyi umuyoruz...
ilk gebelikten dolayı (10 haftalıkken kalbi durmuştu), çoook korkuyorum.... her seferinde aynı şeyleri yaşamak istemiyorum...
dualarınızı eksik etmeyin lütfen...
Allah isteyenin kucağını sağlıcakla doldursun...

gönlünü ferah tut canım, Allah'ın izniyle bugün göreceksin meleğini kıpır kıpır :) Haber ver mutlaka.
benim karnım henüz belirmedi. herhangi bir değişiklik yok bende, heyecanla karnımın belireceği zamanları bekliyorum :)

gönlünü ferah tut canım, Allah'ın izniyle bugün göreceksin meleğini kıpır kıpır :) Haber ver mutlaka.
benim karnım henüz belirmedi. herhangi bir değişiklik yok bende, heyecanla karnımın belireceği zamanları bekliyorum :)

inşallah canım, çoook korkuyorum.... dualarınızı eksik etmeyin....

Ben hergün bakıyorum karnıma ama şişme falan yok bazen çok su içince şişiyor:) 12. Hafta karın şişmeye başlıyormuş diyorlar.

bnim gazdan şişiyor ara ara, o bile o kadar hoşki:) Allah sağlıcakla tamamına erdirir inşallah:))

Ay kızlar yatış pozisyonunuza ve yönünüze dikkat ediyor musunuz ? Ben sola yatmaya çalışıyorum bide bacaklarımı uzatınca kasıklsrım acıyor diye topluyorum ama sınra uykumda her tarafım uyuşmuş diye bacaklarımı geriyorum bu sefer kasıklarım acıyor korkuyorum bir şey olur mu diye bütün gece mücadele ediyorum sizde böyle misiniz?

Ay kızlar yatış pozisyonunuza ve yönünüze dikkat ediyor musunuz ? Ben sola yatmaya çalışıyorum bide bacaklarımı uzatınca kasıklsrım acıyor diye topluyorum ama sınra uykumda her tarafım uyuşmuş diye bacaklarımı geriyorum bu sefer kasıklarım acıyor korkuyorum bir şey olur mu diye bütün gece mücadele ediyorum sizde böyle misiniz?

ben eskiden olsa yüzüstü uykuya dalardım ama şimdi yüzüstü yattım mı karnım ağrıyor. sağ yanıma dönük uyuyabiliyorum. ya da sırt üstü dümdüz uzanıp yatıyorum. gece ben de birkaç kere uyanıyorum yatış pozisyonumla alakalı..

Arkadaşım hayrlı olsun benim sat 9 kasımdı 11 aralıkta değerim 50 çıktı dün kesemizi bebişimizide gördük çok şükür darısı başına inşallah :)

amin cnm, allah kucağına almayı nasip etsin :)) inşallah benimki de normal bi hamileliktir!! peki keseyi gördüğünüzde değerin kaça yükselmişti biliyormusun? ben perşembe günü doktora gitmeyi düşünüyorum tekrar kana bakıcaz ultrasonda gözükmesi için değerimin kaç olması lazım acaba??

aynen bende cnm bütün gece uyanıp duruyorum yanlış bi şekilde yatarsam diye! bana yüz üstü ve sırt üstü yatma dediler hep yan yatmaya çalışıyorum bu seferde bacaklarımı kıvırmam gerekiyo tabi o zamanda uyuşuyo gerinmeyede korkuyorum napıcağımı şaşırdım! biz çok mu abartıyoruz acaba :)

amin cnm, allah kucağına almayı nasip etsin :)) inşallah benimki de normal bi hamileliktir!! peki keseyi gördüğünüzde değerin kaça yükselmişti biliyormusun? ben perşembe günü doktora gitmeyi düşünüyorum tekrar kana bakıcaz ultrasonda gözükmesi için değerimin kaç olması lazım acaba??

Canım valla ben 10 gün bekledim cuma günü bir özel doktora gittim değerim 4160 tı o gün karnımdan baktı küçücük bir kese göründü ama doktor iğrenç bir adamdı bütün onun bebek değil kan pıhtısı olma olasılığıok yüksrk pekte sağlıklı bşr gebelik diyemeyeceğim gibi şeyler söyledi haftasonum zehir oldu dün değerim 12000 falandı dokuz eylülde transvajinal ultrasonla kesemizi gördük eğer transvajinal ultrason istemiyorsan 6500 den sonra karından görünebiliyormuş ama benim bekleyecek bir günüm bile yoktu nasıl olursa olsun bebeğimi görmek istedim ama benim değerim tam 2 kat artmıyordu daha yüksek katlanıyordu herkesin öyle mi bilmiyorm daha kalp atışı duymadık ama

kızlar bana bi yardımcı olabilir misiniz perşembe günü kan testimi tekrarlicaz ama ben ultrasona girmeye korkuyorum ya kese görünmezs diyehayal kırıklığı yaşamak istemiyorum o yüzden ilk olarak görüneceği zaman girmek istiyorum sizler ilk keseyi gördüğünüzde kan değeriniz kaçtı bilenler yazsın lütfen!!!

kızlar şimdi ben gebeliğimi daha yeni öğrendim ,hemen doktora gitmek istemiyorum ,kese filan oluşmuş olsun en azından gittiğimde diyorum ..şimdi kan testini tekrarlıycam yarın ,artış varmı diye ,şimdi değerim 1500 ü filan geçerse mi benim doktora gitmem gerekiyordu ,ya ben iyice unutmuşum herşeyi :26:

kızlar bana bi yardımcı olabilir misiniz perşembe günü kan testimi tekrarlicaz ama ben ultrasona girmeye korkuyorum ya kese görünmezs diyehayal kırıklığı yaşamak istemiyorum o yüzden ilk olarak görüneceği zaman girmek istiyorum sizler ilk keseyi gördüğünüzde kan değeriniz kaçtı bilenler yazsın lütfen!!!

ayy aynı şeyi yaşıyoruz şu an ve aynı soruyu sormuşuz :KK1:

Canım valla ben 10 gün bekledim cuma günü bir özel doktora gittim değerim 4160 tı o gün karnımdan baktı küçücük bir kese göründü ama doktor iğrenç bir adamdı bütün onun bebek değil kan pıhtısı olma olasılığıok yüksrk pekte sağlıklı bşr gebelik diyemeyeceğim gibi şeyler söyledi haftasonum zehir oldu dün değerim 12000 falandı dokuz eylülde transvajinal ultrasonla kesemizi gördük eğer transvajinal ultrason istemiyorsan 6500 den sonra karından görünebiliyormuş ama benim bekleyecek bir günüm bile yoktu nasıl olursa olsun bebeğimi görmek istedim ama benim değerim tam 2 kat artmıyordu daha yüksek katlanıyordu herkesin öyle mi bilmiyorm daha kalp atışı duymadık ama

ne güzel ya keseyi gördüysen artık içini ferah tut bence çok yakında kalp atışını da duyarsın!! benim perşembe günü gecikmem 6 gün olacak demek ki keseyi görmem mümkün değil! benim doktorumda değerimi görünce yüzü değişti biz bir daha test yapalım ondan sonra gebelik hakkında konuşalım falan dedi moralimi çok bozdu, bazı doktorlar gerçekten çok acımasız oluyor allah herkese iyi bir doktor bulabilmeyi nasip etsin insanın en mutlu gününü berbat edebiliyo çünkü!

ayy aynı şeyi yaşıyoruz şu an ve aynı soruyu sormuşuz :KK1:[/QUO

demek aynı kafadanız cnm :) ben herşey normal gitsin doktordan kafamda soru işaretleriyle dönmeyeyim istiyorum! ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı onda ilk gittiğimizde değerim 700 çıkmıştı doktor ultrasonda baktı göremedi biz çok büyük bi hayal kırıklığına uğradık acaba hamile değilmiyim bi sorun mu var falan diye hiç sevincimizi yaşayamadık bu sefer öyle olmasın istiyorum..

X