2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bende bugün doktora gidicem dua edin nolur kötü bişi çıkmasın güzel hayırlı şeyler duyarız inşallah ya sanki ilk hamileliğimmiş gibi nasıl heycanlıyım :)

Merhaba arkadaşlar,

Bende aranıza yeni katıldım :KK49:
Uyku problemim yok. Aksine bol bol uyumak istiyorum. dr. gittim. kalp sesini 12. haftanın sonunda dinleticekmiş. Bebeğin kalp kapakcığını yoruyor o yüzden hastalarıma dinletmiyorum dedi. Ama ultrasonda kalbinin atışını gördüm. Allahıma şükür herhangi bir sorun yok şimdilik. Darısı sizlerin başına...

eğer isim konusunda zevkliyse okey ya da zevkelrimiz uyuyorsa demek daha doğru olur..

oğlumun adı EMİR ALİ bende erkek te en çok ALİ ismini severim :))
ne gusel kuzucuk ısmıyle buyusun benım oglumun adıda mahmut eymen bız daha zıyade eymen dıyoruz :)
evet Ali yi bende seviyorum kuzum ama ablamın oğlu Ali Efe. :KK53: bana isim bırakmadılar :KK53:
tuh sansa bak ınsan en sevdıgı ısmın bı yakınında oldugunu duyunca gercekten uzuluo

Merhaba arkadaşlar,

Uyku problemim yok. Aksine bol bol uyumak istiyorum. dr. gittim. kalp sesini 12. haftanın sonunda dinleticekmiş. Bebeğin kalp kapakcığını yoruyor o yüzden hastalarıma dinletmiyorum dedi. Ama ultrasonda kalbinin atışını gördüm. Allahıma şükür herhangi bir sorun yok şimdilik. Darısı sizlerin başına...

Hoş geldin. Hiç duymamıştım kalp atışı sesinin kalp kapakçığını yorduğunu.

Gunaydinnnnnnn guzellikler :KK1:

bende bugün doktora gidicem dua edin nolur kötü bişi çıkmasın güzel hayırlı şeyler duyarız inşallah ya sanki ilk hamileliğimmiş gibi nasıl heycanlıyım :)
Canimm ne guzel hayirli haberlerle don insallah 😊
benimde yarin kalp atisini belki duyariz :)
Merhaba arkadaşlar,

Masallah guzelim sorunsuz gebelik dilerim insallah hosgeldin:emir_bebek:.
ya 3. Gebeligim ilk kez duyuyorum boyle bisey ne degisik dr lar var alti ustu 2 pit pit dinletip mutlu edicek anneyi cd çikart demedik ya:KK52: bence onun ultrason sesi bozuk yalan soyluyor
o pit pit icin ne dualar ediyoruz nasil 4 hafta daha bekletir seniiii:KK52:
ozelmi bu dr hastanemi canim?

hamilelliğimizin ilk zamanları fokur fokur uyumak dunyanın en gusel seyı kızlar sonrası zor hele son haftalar ....
bebek buyudukce yatmak donmek bek agrısı ıc organların sıkısması oldukca zor oluyor....Uyumaya bakın derım yınede...

bu ara yenı dogan bebekler var cevremde eskı alt komsum dogurdu
kuzenımın elı kulagında dun konustuk uyku namına bısı yok ne oturabılıyorum nede uyuyabılıyorum su tehlikelı 1 haftam daha gecsın onumuzdekı hafta aldırcam doktoruma olmuyo kuzum dıyo bılırım ablacım dedım....37 haftalık sezaryan ıstıycek erken dogum rıskı vardı haftalarca hastanede kaldı devamlı yatmaktan bunaldım dıyo bebek kurabıyesı yaptım cumartesı aksamı sızce nasıl olmus kurdelalarını baglıycam bu aksamda :)) kendım dogurcam sankı o kadar heyecanlıyım :KK16:

$vuglj (450 x 600).jpg

$vugm4 (450 x 600).jpg

Son düzenleme:
Ya kızlar hergece 4 gibi uyanıyorum midem yanıyor hep. Bişey yiyincede midem bulanıyor böyle gece bekçisi gibi dolanıyorum.

Ben de öyleyim.. Midem delinecek sanıyorum, ama artık yatmadan süt, yoğurt yiyerek hafiflettim bu durumu. Ama gece de gündüz de deli gibi acıkıyorum, bünyem yemek yemem için sürekli sinyal veriyor..

hamilelliğimizin ilk zamanları fokur fokur uyumak dunyanın en gusel seyı kızlar sonrası zor hele son haftalar ....
bebek buyudukce yatmak donmek bek agrısı ıc organların sıkısması oldukca zor oluyor....Uyumaya bakın derım yınede...

kuzenımın elı kulagında dun konustuk uyku namına bısı yok ne oturabılıyorum nede uyuyabılıyorum su tehlikelı 1 haftam daha gecsın onumuzdekı hafta aldırcam doktoruma olmuyo kuzum dıyo bılırım ablacım dedım....37 haftalık sezaryan ıstıycek erken dogum rıskı vardı haftalarca hastanede kaldı devamlı yatmaktan bunaldım dıyo bebek kurabıyesı yaptım cumartesı aksamı sızce nasıl olmus kurdelalarını baglıycam bu aksamda :)) kendım dogurcam sankı o kadar heyecanlıyım :KK16:

Eki Görüntüle 906848

Eki Görüntüle 906849

Ben uykudan alamıyorum kendimi, gece tuvalete kalkmalarım sıklaşmış olsa da bana mısın demiyorum, işe gelip-giderken serviste uyuyorum, yemeği yer yemez uyuyorum, başımı bir yere koyar koymaz dalıp gidiyorum valla, sonlar zor olacak diyorsun demek, Allah yardımcımız olsun.
Eline sağlık çok güzel görünüyor kurabiyeler, Allah bize de kısmet etsin o günleri inşallah :)

Ben uykudan alamıyorum kendimi, gece tuvalete kalkmalarım sıklaşmış olsa da bana mısın demiyorum, işe gelip-giderken serviste uyuyorum, yemeği yer yemez uyuyorum, başımı bir yere koyar koymaz dalıp gidiyorum valla, sonlar zor olacak diyorsun demek, Allah yardımcımız olsun.
Eline sağlık çok güzel görünüyor kurabiyeler, Allah bize de kısmet etsin o günleri inşallah :)
off o uykulara varya asıgım olu gıbı uyuyorum oglumun tekmelerı bıle umrum olmuyor gece paşa hazretlerıyle beraber yatıyoruz babası gıttıgınden berı benı yanında ıstemıyo rahatına pek duskun gece tepıkleyıp duruyo :)) cogunu duymuyorum bıle :))
sabah 8 e saat kuruyorum saatı kahvaltı etmek ıcın kahvaltıyı tabagıma hazırlayıp ıse goturuyorum 30 dk rotar ıcın :)))
son zamanlar evet malesef ole oluyo tatlım
sagol ınsallah o gunler gelır bızlerde yapar susleme ıslemlerıne gecerız

merhaba kızlar ben yeni katıldım gerçi belkide erken katılmışımdır bilmiyorum çünkü biraz tedirginim! son adet tarihim 17 kasım, cumartesi günü kan testi yaptırdım değerim 164 çıktı bana çok düşük bir değer gibi geldi doktor bir hafta sonra tekrar gel dedi!! aranızda benim durumuma benzer olan var mı yani adet tarihim 2 gün geçti ve değerim 164 sizce normal mi :KK43:(

Arkadaşım hayrlı olsun benim sat 9 kasımdı 11 aralıkta değerim 50 çıktı dün kesemizi bebişimizide gördük çok şükür darısı başına inşallah :)

merhaba güzel hamişler,

karnınız şişmeye başladı mı?
bugün doktor randevumuz var, tahlil sonuçlarını gösterip ile meleğimizi görmeyi umuyoruz...
ilk gebelikten dolayı (10 haftalıkken kalbi durmuştu), çoook korkuyorum.... her seferinde aynı şeyleri yaşamak istemiyorum...
dualarınızı eksik etmeyin lütfen...
Allah isteyenin kucağını sağlıcakla doldursun...

canım aycaaaaammm topiğin hayırlı olsun canım ,benim muhtemel doğum tarihim 1 eylül görünüyor ama ben senin topikte olmak istiyorum ..:KK1:
allahım hayırlısı ile kavuştursun inşalllah ..:nazar:

herkese selamlar bu arada ..:KK3:

Eki Görüntüle 906848

Eki Görüntüle 906849

canım çok güzel olmuş. nasılsın kaç gündür konusamadık.

X