2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sen şimdiye kadar eski sütyenlere sığabildin demek:))) ben nbb marka aldım memnun kaldım 20 tl tanesi

Ay ben eski sütyenleri giyiyorum yani beş tanesini..

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

yok ben bayadır giyemiyorum:)) aslında sıktırmak da istemiyorum.. bi yerde duymuştum süt oluşumunu engelleyebilirmiş sıktırmak yüzden çoktan geçtim emzirme sutyenlerine..

yok ben bayadır giyemiyorum:)) aslında sıktırmak da istemiyorum.. bi yerde duymuştum süt oluşumunu engelleyebilirmiş sıktırmak yüzden çoktan geçtim emzirme sutyenlerine..

Ya onları seviyorum ama mecbur ben tül severim. .şey bide biz atıyorum bebeği 1.5 yaşına kadar emzirdik diyelim hep onları mi giymek zorundayız ya da nr zamana kadar giyilecek

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

amin canım inşallah (((

bende epidural nnormal doğum yapan bir kaç kişiden memnun olduklarını duydum ama inşallah iyi olur bu saatten sonra doktor değiştremem
sorma tatlım yaa bana da eşim diyor bu kadın nasıl konuşuyor böyle konuşmaya hali kalmamış gibi diyor
benim ilk dr.um baharda nagihan hanımdı o dr. muhteşem bi dr. du oraya da yoğun diye gitmek istemedim ama iyi mi oldu kötümü
bilmiyorum.. ama doğumda ilgilenir herhalde okadar da değildir.. normal doğumu bilmiyorum ama sezeryanından çok memnun olan hastaları var
okumuştum nette..[/QUOTE
a

Millette ilgi çekeceğim diye ne yapacağını şaşırdı yani, yazık günah o çocuğa. Allah ananın babanın da hayırlısını versin yani tövbe tövbe :117::117:

kiyamam yaa..Allah kolaylik we sabir wersinn

Valla tatlı şeylere küçük Emrah gibi boynum bükük bakıyorum. Ne kadar yasaksa insanın canıda o kadar çok istiyor aksi gibi

sen şimdiye kadar eski sütyenlere sığabildin demek:))) ben nbb marka aldım memnun kaldım 20 tl tanesi

hiç sorma canım sıgdım sıkıştırdım biraz galiba ama bugün canım yandı artık ne gerek var işkenceye gidip alıcam ben de nbb sitesine baktım online alışverişi de varmış incelicem teşekkürler...

tül bana mantıklı geldi sıkıştırmaz da bir iki tane tül alıcam :))

bayanlar şu an cok garip bir duygu içindeyim.. bebek cok güçlü ya korkuyorum sanki karnımdan cıkıcak cok güçlü hareket ediyor ( seviniyorum ama korkuyorum da şimdiden böyleyse ben ne yaparım bilmiyorum

Son düzenleme:
bayanlar şu an cok garip bir duygu içindeyim.. bebek cok güçlü ya korkuyorum sanki karnımdan cıkıcak cok güçlü hareket ediyor ( seviniyorum ama korkuyorum da şimdiden böyleyse ben ne yaparım bilmiyorum
ya benimki de aynı şu an her yerden vuruyor hala ağrıyor baya

HAklısın canım.Dikkat ettim :) Bu arada sana ve eşine de maşallah :) Tabi bir de bebeğine

canım buna çok benzer bişey buldum facede yumuk yumuk diye bi sayfa bak oraya bakabilirsen eyer 79,90 tl fiyatı haber veriyim dedim sana

Sağolasın canım.Ama aldım bile :)))) Ama bu dediğine de bi bakayım.Olmadı öbürünü geri verir bunu alrım.Çok sağol ilgilendiğin için.

Canim cok guzelmis yatak nereden aldin kaca aldin acaba

anladım canım ve çok sevindim her şeyin yolunda olduğuna. bende de aynen devam ediyor ve kasıklarımda ani sancılar oluyor. sanki özellikle bebek idrar torbasının üstünde oturuyor oynuyor gibi geliyor. ben de pazartesi gidiyorum doktora. bende sorar sana son durumu bildiririm. Allah bebeklerimizi ve bizi korusun. amin.

saol canım umarım sendede bi sıkıntı çıkmaz . benım tahlıller temız cıkmış doktorum aradı herhangi bir sorun yok dedi. ama akşamları sanki yumurtalıkalrımın üstünde oynuyor hatta iyibi tekme yedim off altım çıkıcak sandım dedim şimdi ayaklar alttan çıkıcak baya canım yandı. hemen sırt üstü yatar pozisyona geçtim. çok aşağılarda oynuyor eller ayaklar hareketler allahım sürekli tetikteyim.

sendende iyi haber bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…