2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlara isim çok sanki,bende erkek için bulamadım,anlamlı güzel isim neler var acaba?
noyan
kayra
yağız
alptuğ
onur
mert .................

oglum olsa bı tane daha sanırım ya kayra yada yağız koyardım :KK16:
bencedeee kıza daha güzel olur.. çok değişik bir isimmiş ama... zaten isimlerin anlamları çok önemli diyorlar..
sağol cnm begendıysen ne mutlu bana
kız ısımlerınden

esila
damla
nida
nisa
nisan
bahar
tuana isimlerini cok begenıyorum

bencedeee kıza daha güzel olur.. çok değişik bir isimmiş ama... zaten isimlerin anlamları çok önemli diyorlar..

Evet anlamları çok önemli birde ben aynı isimlere sahip olanların bazı özelliklerinin aynı olduğunu düşünüyorum mesela ayşenur isminde tanıdıklarım hep cadoloz ötesi kişiler. Betül de aynı şekilde. Cimcime kızlar oluyor kendileri.
Kişilik özelliklerini sevdiğim birinin adınıda koyabilirim yani. O yüzden çevremi ve ünlü kişileri gözlemliyorum:)

noyan
kayra
yağız
alptuğ
onur
mert .................

kız ısımlerınden

esila
damla
nida
nisa
nisan
bahar

Bende baharı beğeniyorum yaa. Erkek isimleride alpli olanları beğeniyorum. Alp mete uygun gibi:)

noyan
kayra
yağız
alptuğ
onur
mert .................

kız ısımlerınden

esila
damla
nida
nisa
nisan
bahar

ayyy tuana yı bende çook beğeniorm aslındaaa :KK70: bahar ablamın kızının adı olucak... ayy bi doktora gidim sora hemen isimlere bakıcam :KK16:

kızlar ben bugün üzücü bi haber aldım ve üzüntümden bayılır gibi düştüm ya kendimden geçtim :KK43: düştüğüm yerde 2 basamaklı merdiven yüksekliğinde biyerden bebeğime bişi olmuşmudur düştüğümden beri kasıklarımda bi hareketlenme var rahatsız edici değil ama tuhaf bişi sanki bebeğim 5-6 aylıkta kıpraşıyor gibi psikolojikmi acaba

Allahım sana şükürler olsun varmış bebeğim gördüm 1.6 cm yolk sacıda oluşmuş 1 hafta 10 gün sonra kalp atımı duyulur dedi kesemiz düzgün Allahım sen çok büyüksün yarabbim :)

canım çok sevindim yaaa bak allah bukadar büyük işte dualarımızı kabul etti çok üzülmüştüm ben sana oh çok sevindim yaaa ben yalnışmı okudum saçımı oluşmuş yazıyo orda kıs yoksa kızınmı olacak :KK70: ahanda erken cinsiyet belirledik :) :KK9:

yok canım gidemedim cuma günü nasipse yarın gitçem tatlım..

ben de sana iğne olayını sorcaktım iğnemi kendim yapıyorum falan yazmışsın ne iğnesi?
ALLAH şifa versin şimdiden tatlım benimm :KK16:

Aa ben gitti sandım neyse olsun nasılsa gidiceksin güzel haberlerle dönersin inşallah
Canım benim bebegimin kalbi durmuştu biliyorsun o yüzden doktor idrar ve kan testti yaptı
Birde kaybımın cok kücük olmadıgını söyledi igne yazdı hergün kendim vuruyorum karnımdan
Büyük bir ihtimal kandan beslenememiş bebek o yüzden kanımı sıvılaştırmak icin verdi inşallah iyi bir karar vermiştir doktor
Kansızlık cıktı onun icinde hap verdi birde omega 3 kullanıcaksın dedi kanını akışkan hale gelmesine destek dedi
1 ay sonra gel dedi cok korkuyorum allahım inşallah bize bagışlar evladımızı dua ediyorum cok hakkımız da hayırlısını versin rabbim :26:

kızlar ben bugün üzücü bi haber aldım ve üzüntümden bayılır gibi düştüm ya kendimden geçtim :KK43: düştüğüm yerde 2 basamaklı merdiven yüksekliğinde biyerden bebeğime bişi olmuşmudur düştüğümden beri kasıklarımda bi hareketlenme var rahatsız edici değil ama tuhaf bişi sanki bebeğim 5-6 aylıkta kıpraşıyor gibi psikolojikmi acaba

Hayatim doktora gitsene hemen yada bu satte olmaz belki cep telefonu varsa ara. Bak bu konularda ben cok cekingendim ama kendime söz verdim bu benim yavrum. arsizlik edicem, hep ariycam, sorucam, doktora gidicem gerekirse her hafta :) kuruntu yapicagina bunlari yap arkadasim burda sana bu konuda nasil yardimci olabilirizki?

Yarın ilk hasta olarak randevumu aldım hayırlısı bugün içimde çok olumlu bir his var inşallah bir kez daha yıkılmam hayırlısı olsun ve evet sürmeli arkadaşımızın son durumu ne acaba kendi yorumu mu acaba bu yoksa doktor mu söylemiş çok meraktaym bende

cnm sen anlatınca ben o doktorun doktorluğundan şüphe duydum dış gebelik olması içinde kese görmesi lazım overlerde yada tüplerdeyse bebek dış gebelik olur.nasıl doktorlar var hergün içlerindeyim ve tek dediğim sağlık sistemi nereye gidiyor :KK43:

kızlara isim çok sanki,bende erkek için bulamadım,anlamlı güzel isim neler var acaba?

bana da erkek ismi daha çok gibi geliyor hep :))

Aa ben gitti sandım neyse olsun nasılsa gidiceksin güzel haberlerle dönersin inşallah
Canım benim bebegimin kalbi durmuştu biliyorsun o yüzden doktor idrar ve kan testti yaptı
Birde kaybımın cok kücük olmadıgını söyledi igne yazdı hergün kendim vuruyorum karnımdan
Büyük bir ihtimal kandan beslenememiş bebek o yüzden kanımı sıvılaştırmak icin verdi inşallah iyi bir karar vermiştir doktor
Kansızlık cıktı onun icinde hap verdi birde omega 3 kullanıcaksın dedi kanını akışkan hale gelmesine destek dedi
1 ay sonra gel dedi cok korkuyorum allahım inşallah bize bagışlar evladımızı dua ediyorum cok hakkımız da hayırlısını versin rabbim :26:

canım geçmiş olsun inş ALLAH ın izniyle şifa olsun ilaçların..
bana da biraz kahverengi akıntım vardı diye progestan verdi..
ama çok şükür herşey yolunda kalbi okadar güzel atıyor ki meleğimin teyzesi:))
Rabbim inş kucağımza almayı nasip eder..

Kızlar erken ama isim düşünüyor musunuz bebeğinize?

kız olursa ben koycam ENİSE düşünüyorum..
oğlum olursa eşim koycakmış ama çok endişeliyim bu konuda :KK1:

Hayatim doktora gitsene hemen yada bu satte olmaz belki cep telefonu varsa ara. Bak bu konularda ben cok cekingendim ama kendime söz verdim bu benim yavrum. arsizlik edicem, hep ariycam, sorucam, doktora gidicem gerekirse her hafta :) kuruntu yapicagina bunlari yap arkadasim burda sana bu konuda nasil yardimci olabilirizki?

Dr.tlfonda ne diyeyim ki agrim sizim yok gelen gidende yok akinti vs. yani napcakki tlfonda bilemedim simdi

seninki en azından sana seçenek bırakmış cnm benim eşim sen fikrini söyle nasıl olsa nüfus kağıdını ben çıkartcam diyo :KK70:

Son düzenleme:

cnm riske atmaya değmez bencede doktorunla görüşmesin hatta acile git ultrasonla baksınlar ağrım devam etmiyor diye ihmal etme aklında kalacağına gör için rahat eder en azından

seninki en azından sana seçenek bırakmış cnm benim eşim sen fikrini söyle nasıl olsa nüfus kağıdını ben çıkartcam diyo :KK70:

eğer isim konusunda zevkliyse okey ya da zevkelrimiz uyuyorsa demek daha doğru olur..

Reyyan, Gülce isimlerinden hoşlanıyorum
erkek için ali, yağız,cihan isimleri...

oğlumun adı EMİR ALİ bende erkek te en çok ALİ ismini severim :))

Merhaba hanımlar nasılsınız, bugün doktor randevum vardı, çok şükür gördük bebişimizi kalp atışlarını da duyduk. :KK16: Rabbim herkese nasip etsin hayırlısıyla. :KK16: 1.5 cm. olmuş boyu yavrumun. midemin çok bulandığını söyledim hap verdi sabah akşam içebilirsin dedi, umarım faydası olur, 2 gündür midem biraz daha rahatladı gibi, inşallah tez zamanda geçer.

X