2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Eki Görüntüle 1145873 Eki Görüntüle 1145872

bebek odası için beyaz mobilya sipariş ettik mavi aksesuarlarla da renklendircez inşallah.pencerenin yanındaki duvarla divan arasına dolap gelecek. duvarımızı bebek mavisi yaptık.perde de lacivert renk fon perde yaptırcam tamamen kapanacak içine de beyaz tül düşünüyorum. size sormak istediğim
-tül yere kadar mı olsun yoksa pencere boyunda olsa nasıl görünür? ( uzun olsa kalorifer de küçük ya önünü kapayıp ısıyı engeller mi diye:44::44:)
-fon perde diğer resimdeki gibi tek kanat nasıl olur çok kararsız kaldım. tek kanat yapıp dolabın arkasında toplasam?? 2 kanat olursa renk koyu olduğu için odayı boğarmı acaba?
umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. oda da biraz dağınık kusura bakmayın :nazar:
şimdiden teşekkürlerr :KK71::KK71:

canım bence tülü yere kadar yaptırmalısın diğer türlü çirkin görünür ayrıca tül peteklerden gelen ısıyı engellemiyor merak etme oda ısınır.Ve fonları da tek değil çift yaptır tek de güzel durmaz ya hiç fon yaptırma ya da 2 tane yaptır derim ben

canım Gaziye gidiyorsan eğer Allah sana sabır versin.Ankaranın en kalabalık hastanesi orası.Asansörlerin önü metro çıkışını andırıyor insanlar hıncahınç dolduruyor heryeri

Ay deme kiz eşimde diyor (garibim henüz görmedi )ee doğumu asansör önünde yaparsan ne olacak diyor..doktoru beklemiyorsun orada beklediğin kadar. .birde para yaptırırken Allahım bekle dur insanın veresi kaçıyor..neyse az kaldı diye oyaliyorum kendimi

Ay deme kiz eşimde diyor (garibim henüz görmedi )ee doğumu asansör önünde yaparsan ne olacak diyor..doktoru beklemiyorsun orada beklediğin kadar. .birde para yaptırırken Allahım bekle dur insanın veresi kaçıyor..neyse az kaldı diye oyaliyorum kendimi

Vallaha Geçenlerde bi arkadaşımı ziyarete gittim oraya neredeyse vazgeçip geri gidecektim.Asansör gelmiyor gelse bile hastanenin içinde nefes alacak yer yok oksijen sıfır.Ama neyse az kaldı seninde bitecek inşallah dayan canım yapıcak bişey yok

yanına fonu kesin koyacaksan tülü yere kadar yaptır hoş görünür, odada tek penceren var ise fonun genişliğini kısa tutabilirsin yani fon pencere önüne gelmez duvar tarafında kalır ışığı engellemez. 2 kanat hoş durur fonun rengini daha açık tonlarda yapmayı düşünsen?
fon yaptırmaya da oda iyice renksiz olmasın diye karar verdim aslında. renk mecburen lacivert keske daha acık bi renk olsaydı ama ne yazıkki beğendiğim deseni bi bu renkte buldum:KK50:
canım bence tülü yere kadar yaptırmalısın diğer türlü çirkin görünür ayrıca tül peteklerden gelen ısıyı engellemiyor merak etme oda ısınır.Ve fonları da tek değil çift yaptır tek de güzel durmaz ya hiç fon yaptırma ya da 2 tane yaptır derim ben
gözümün önüne getirince hakkaten tül sırıtacak kısa olursa, en iyisi uzun tutmak ama fona hala karar veremedim :KK43::-)44::44:

selam ben uyku seti ve avize takım olarak aldım.funnEki Görüntüle 1144636 Eki Görüntüle 1144635 a baby nin arabalı modeli
meltem mi markası onun kırmızı arabalara bayıldım cok şirin.. güle güle kullanın sağlıkla

Midem cooook fena yaniyo ystamiyorum dik pozisyonda biraz azalio sadece rennie ictim hemen keserdi bu kez o da fayda etmiyor napmaliimmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım eşimin nenes elma yedirmişti birkeresinde bana iyi gelmişti.. dene istersen.. bir de bebeğin saçları cıkınca yanıyormuş mide diyorlar.. :))

Günaydın anneler:) Şimdi benim aklıma bişey takıldı 30. haftaya girince biz 7 aylık mı olacağız 7,5 aylık mı. Hafta hesabına göre 7,5 oluyor fakat gün olarak hesaplayınca tam 7:26::26::26:

ay zaten çok karışık, ben şimdi 28+4 ama millet kaç aylık diye soruyor mecbur 7 diyorum "oo iyi 2 ayın kalmış" ama aslında 2 aydan fazla var:)))) amaaan işte ben kendim haftamı bileyim de eş dost sorunca ortalama bir ay cevabı veriyorum mecbur haftayı diyince anlamayan çok çünkü benim çevremde:)))

hiç sormayın ya bana da diyorlar kaç aylık 7 diyorum sonra 7,5 sonra 8 bakıyorlar hesaplayamıyorum şimdi ben kaç aylık oluyorum sen anladıysan bana da bi hesaplasana canım ;:))

Kızlar,bunu almayı düşünüyorum.Fikirlerinizi alabilir miyim?

http://www.e-bebek.com/fisher-price-aslancikli-anakucagi-ve-sallanan-sandalye_FPR-80857

lFPR-80857_1.jpg

aslanlı en sevdiğim:)) kullanışlı olur ya almak lazım bence hem gezmeye gidince de götürebiliriz kendimizle

Eki Görüntüle 1145781 Eki Görüntüle 1145782 kızlarrr oğlumun mevlid kıyafeti ve benim lohusa terliğim ve tacımda hazır yarın kargoya vericeklermiş :KK16:

ayy ben yerim yaa ne tatlı bayıldımmm... annem de bana isim koyma kıyafeti almış getirince fotosunu eklicem.. loğusa kıyafetim tacım terliğim de kırmızı senin ne renk

Canım normal bir durum bu.Arada duraksayabilir hareketleri,arada da kudurur :))) Sakın stres yapma

evet evet sakın stres yapma benim ki 3 saatte bir en az oynuyor diger zamanlarda da dikkat edince kıpırdanmalar hissediyorum.. yorulunca daha az oynuyor biraz dinlen canım odaklan oynar kesin

bebek odası için beyaz mobilya sipariş ettik mavi aksesuarlarla da renklendircez inşallah.pencerenin yanındaki duvarla divan arasına dolap gelecek. duvarımızı bebek mavisi yaptık.perde de lacivert renk fon perde yaptırcam tamamen kapanacak içine de beyaz tül düşünüyorum. size sormak istediğim
-tül yere kadar mı olsun yoksa pencere boyunda olsa nasıl görünür? ( uzun olsa kalorifer de küçük ya önünü kapayıp ısıyı engeller mi diye:44::44:)
-fon perde diğer resimdeki gibi tek kanat nasıl olur çok kararsız kaldım. tek kanat yapıp dolabın arkasında toplasam?? 2 kanat olursa renk koyu olduğu için odayı boğarmı acaba?
umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. oda da biraz dağınık kusura bakmayın :nazar:

$bebek-odasi-perdeleri2.jpg canım bak fonu böyle de yapabilirsin güneşlik kısa tül uzun hem odanı boğmamış olur.. renk de gelir

evt tvde haberlerde cikti tasarruflu ampuller cep telinin 40 Kati radyasyon yayiyormus.ben evdekileri cikarttim bebise ve bize zarar vermesjn diye

peki çıkartıp ne taktın yerine..?? bizim evdeki avizelere ne takıcam bilemiyorum başka ne takılabilir? şu kırmızı ampullerin beyazı olabilir mi o radyasyon yayıyor mu acaba

Ben kendi fikrimi soyliyeyim o zaman cnm..perdeler cok toz tutar cok sık yikamak gerek..2tane koca fon olunca yikamak isi zaman alicaktir..benim cocuk odasinda 2yasa kadar kullanilmamasi gereken 3sey duydum avize hali ve katkat perdeler...ben oda yapsaydim kesinlikle kullanmiycaktim cok zararini duydum bu 3nun...avize yerine oda lambasi perdelerde de sadece tul ve altina gunluk (istersek)...yani cnm tek kol şık fonlar yaptira bilirsin ki diger tarafa dolap diyorsun orda fon olsa bile gozukmuycek karmasiklik olucak ve sadece toz yumagi olucakkk..bide tulu kisa istiyorsun ya o biraz şik durmuycak sadece isinin karsisini alir diyorsan kesinlikle onlemiyor...bilmiyorum belki ben toza karsi bu kadar gicigim...alerji yapma olasiligi buyuk ya ondan ben hatta bebekten sonra her 10gunde 1perde yikarim:KK53::KK53::KK53::KK52:

Son düzenleme:
meltem mi markası onun kırmızı arabalara bayıldım cok şirin.. güle güle kullanın sağlıkla

canım eşimin nenes elma yedirmişti birkeresinde bana iyi gelmişti.. dene istersen.. bir de bebeğin saçları cıkınca yanıyormuş mide diyorlar.. :))

hiç sormayın ya bana da diyorlar kaç aylık 7 diyorum sonra 7,5 sonra 8 bakıyorlar hesaplayamıyorum şimdi ben kaç aylık oluyorum sen anladıysan bana da bi hesaplasana canım ;:))

aslanlı en sevdiğim:)) kullanışlı olur ya almak lazım bence hem gezmeye gidince de götürebiliriz kendimizle

ayy ben yerim yaa ne tatlı bayıldımmm... annem de bana isim koyma kıyafeti almış getirince fotosunu eklicem.. loğusa kıyafetim tacım terliğim de kırmızı senin ne renk

evet evet sakın stres yapma benim ki 3 saatte bir en az oynuyor diger zamanlarda da dikkat edince kıpırdanmalar hissediyorum.. yorulunca daha az oynuyor biraz dinlen canım odaklan oynar kesin

Eki Görüntüle 1145946 canım bak fonu böyle de yapabilirsin güneşlik kısa tül uzun hem odanı boğmamış olur.. renk de gelir

görsellerde böyle bişey görmüştüm perde modellerine bakarken şirin gerçekten ama diğer türlü gerektiğinde fonu kapatıp gunduz de olsa loş-karanlık bi ortam sağlayabilme avantajı olacak.
fikirlere hala açığım tek kanat mı 2 kanat mı ne dersiniz?

Ben kendi fikrimi soyliyeyim o zaman cnm..perdeler cok toz tutar cok sık yikamak gerek..2tane koca fon olunca yikamak isi zaman alicaktir..benim cocuk odasinda 2yasa kadar kullanilmamasi gereken 3sey duydum avize hali ve katkat perdeler...ben oda yapsaydim kesinlikle kullanmiycaktim cok zararini duydum bu 3nun...avize yerine oda lambasi perdelerde de sadece tul ve altina gunluk (istersek)...yani cnm tek kol şık fonlar yaptira bilirsin ki diger tarafa dolap diyorsun orda fon olsa bile gozukmuycek karmasiklik olucak ve sadece toz yumagi olucakkk..bide tulu kisa istiyorsun ya o biraz şik durmuycak sadece isinin karsisini alir diyorsan kesinlikle onlemiyor...bilmiyorum belki ben toza karsi bu kadar gicigim...alerji yapma olasiligi buyuk ya ondan ben hatta bebekten sonra her 10gunde 1perde yikarim:KK53::KK53::KK53::KK52:

evet haklısın aslında tek kanat olunca dolabın arkasında fon çok da görünmeyecek belki 100-150 cm kadar.. ama görevini yerine getirmiş olur yani kapattığımda ışığı keser ve toplu halde de odayı boğmaz ama toz toplama konusunda da ne yazık kı doğru söylüyorsun.fon konusunda biraz daha düşüneyim :44::KK50:
tül uzun olacak ama inşallah, onda karar verdim :nazar:

bence renkli stor perde yaptırabilirsin.:KK52:

Eki Görüntüle 1145946 canım bak fonu böyle de yapabilirsin güneşlik kısa tül uzun hem odanı boğmamış olur.. renk de gelir

benim lohusa terlik ve tacım mavi renk canım üzerinde taşlı ayıcık var

ayy mucar çok şeker bunlar yaa nerden sipariş ettin,güle güle kullanırsın inşaallah..

sağol canım benim daha güzelleri senin olsun.Facede masalsı telaşlar diye biyer var.Oradan sipariş verdim.Terlikleri başka bir sitede bulmuştum mia baby diye biryerdi.Ama çok pahalıya satıyorlardı.Bu masalsı telaşlar sitesindeki bayana rica ettim bana bu terlikleri ve tacı yapabilirmisinz diye yaparız dediler.Bitirmişler bile fotolarını yolladılar bana whats up dan aynısı olmuş bayıldım.

Canim bunları nerden ne kadara aldın ben de bakiyodum da seninkileri cok begendim

canım facede ve ınstagramda da var bu site.Masalsı telaşlar.Oradan sipariş ettim daha farklı modellerde var seçenek çok fazla hepsi birbirinden güzel.Bu gördüklerinin hepsine toplam 180 tl verdim.

X