2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bana tansiyon inse bile günde 2 kez 14/9 oldumu tekrar yatırcam hastaneye dedi cnm sen druna sor kontrolde

ya kızlar benimde 28+5'de haftada 1500 gramdı. doktor bir şey demedi ama çevremdekiler çok diyor. bende şeker yok ama insan tedirgin oluyor yinede. ben de normal doğum istiyorum. kısmet artık...

geçmiş olsun canım.. en azından çok şükür o su boşalması bir sorun değilmiş çok şükür ben ona sevindim... şekerine de ALlah şifa versin... biliyorsun benim her iki yükleme çıkınca benim hayatıma girdi bu şeker.. ben de merak ediyorum normal olup olamayacağını ama bana herhalde şimdiden bi şey demezler, 28. haftadayım çünkü... sezeryan olursa da takılma zaten günümüzde her türlü sebebpten hop sezeryan yapıyor doktorlar.. inşallah evlatlarımza sağlıkla sıhhatle kavuşalım

hayırlı olsun canım.. Allah sağlıkla kullanmayı da nasip etsin..

ya kızlar benimde 28+5'de haftada 1500 gramdı. doktor bir şey demedi ama çevremdekiler çok diyor. bende şeker yok ama insan tedirgin oluyor yinede. ben de normal doğum istiyorum. kısmet artık...

Canim maşallah doktor birşey demediyse iyi demek ki..ama bana yürüyüş yap dedi ki hergün yürüyüş yapıyorum bebek zayıflayacak değil ya

Kizlar siz bebegin kilosundan yazmissiz bende panik oldum valla 5 haziran. usg ye gidicem dr bir bucuk aydir belkide cok olar artik gondermmiyo usgye ama ben gidicem bebegiminn kikosunu cok merak ediyorum.insallah guzel sonuclar aliriz. dr 32 haftada git diyor ama ben dayanamiyorum gidicem

Sizin orada baya değişik amerikadada hamilelik boyunca 3 defa gidiyormuşsun..kilolu olsa sorun mu oluyor bebekte ...

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Ya yine sertleşme oluyor karnımda bebede kıpır kıpır canm sıkılıyor dün nts ye girdim yok kasılma dedi ayağa kalktımi sertleşme oluyor doktora nts sonucunu söyleyince haftaya gel dedi. .bugün ilk defa eşimle vakitlerimiz uydu geri çağırdılar gidemedim birlikte gidelim diye istedim olmadı. .bu sertleşme çıktı bide kasılma değilse ne akintim var ondan mi acaba oda geçmek bilmedi. .aman hayırlısıyla zamanında alsak kucağımiza

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

çeşit çok olduğu için ben her kavanozu aynı yapmayacağım .Renk renk farklı farklı yapmaya karar verdim.harika modeller seçtim bu siteden tekrar teşekkür ederim canım

Rica ederim canım ne demek, bende ilk gördüğümde çok beğenmiştim. Öyle bir site olduğundan haberim bile yoktu

Ben geçen ay sormuştum. 28. haftadan sonra belli olur iri bebek olayı demişti. Maalesef her zaman ki diyetimi uyguluyorum ama yetmiyor. Daha da sıkarsam ne yiyeceğim bilmiyorum. Hiçbir rahatsızlığı olmayan gebelerin bebekleri iri olursa normal doğum yapabilir dedi dünkü doktor tabii kalça yapısı müsaitse ama benim gibi şeker hastası yada gebelik şekeri olan biri 4 ve 4'ün üstü bebekleri doğuramaz dedi. bebeğin omuzları geniş olduğundan takılıyormuş doğum esnasında ve anne içinde de yırtılmalar oluyormuş bu yüzden yapmıyorlar.

Çikolata filan benim için zaten hayal oldu da, meyveleri bile korkarak yiyorum şekerimi yükseltecek diye. Halbuki yaz meyveleri ne güzel...

Yok takılmayacağım artık, bebek için hangisi iyi olacaksa ona razı geleceğim. Ben geçen ay gittiğimde kilosu normaldi hatta gerideydi az biraz şimdi epey almış. Yarın kendi doktorum daha iyi bilgilendirir herhalde beni. Ne yapmam gerekiyorsa yapacağım. Şekerim işte benim gebeliğimin en kötü tarafı bu şeker. Gene de şükür yani çok ciddi bir sorun olmadı şimdiye dek. Hakkımızda hayırlısı.:2:

şekerin kaç çıktı?

farklı makinalardan kaynaklı kiloda farklı çıkabiliyor..ya sağlıklı olsunda normal ya da sezeryan önemli değil bence,şeker evet ayrı bir dert Allah şifa versin..

bebek aşağıya dönmüştür ayak olabilir..ne zamana kadar döner bilmiyorumda benimki 25 ten beri başı aşağıda ayaklar yukarda..

ya benim kizimin pozisyonu nasil tam anlayamiyorum. Okadar hareketli ki karnimin heryerinde oynuyor :) en son 2 hafta önce doktor kafasi asagida demisti ama dönüyor sürekli icimde :)
aman hayirlisiyla vakitlice gelsinler de gerisi önemli degil.

merhaba benım bebeğim 29+3 te 1360gramdı doktor iri bebek değil dedi. sizde kilosu normalmi. benim gebelik şekeri açlıkta toklukta düşük çıktı. herşeyden yiyiyorum ama sekizden sonra pek cnm bir şey istemior. geceleri meyve yiyiyorum. 7 kilo aldım.

daha ne olsun bence gayet iyo cok kilolu olmasin haftasinda olsun yeter zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…