2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Okula başlamanızi isteyenler için dedim yanlış anlasilms olmasın okuyunca yanlış geldi

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Bugün bebegimizi bir ay arsan sonra göreceğiz cok heyecanlıyım. Bu hafta bebegin tüm ihtiyaçlarını karşıladık ama benim içimde bi korku var ya bişey olursa diye. Daha önceden cok rahat gidiyordum doktora bu sefer biraz farkli hissediyorum nedenini bilmediğim bi huzursuzluk var içimde umarım herşey yolundadır tamamen rahatlamış olarak geliriz evimize

arkadslar merhaba,ınternette bebek arabası olarak ne aldınız,travel sıstemmı normal mı,travel agırmıs dıyorlar,tek basına açması kurması zor olabılıyrmus,aranızda daha once kullanan varsa yardımcı olabılır mı?

ben nuna aldım
çok güzel geldi kolay pratik ve hafif
ana kucuagıda var 2 li olarak satın alabiliyorsun. travel oluyor yani :)

Canımmmm korkuyla okudum yeminle ama sonu iyi bitti çok şükür. Çok çok geçmiş olsun. Kendimize dikkat etmeliyiz sanırım. Ben de normalmiş gibi hareket ediyorum bazen eşim kızıyor :18:

Geçmiş olsun, dikkat et kendine

Evet kahvaltı hazırlayacağım diye biraz fazla ayakta kaldım galiba, gerçi ne ev süpürdüm ne balkon yıkadım. Bir toz aldım uyduruktan, birde masayı hazırladım o kadardan da yorulunur mu? Eşimde kızdı bana zaten, hamile kadınsın nerden çıkardın evde kahvaltıyı herkesi dışarı götürseydik ya diye bağırdı. Bende ne bilim yakında Ankaraya gidiyoruz ya, bu evde pek birşey yapamadık beraber olalım diye istemiştim işte. Şimdi hiç birşey yaptırmaz artık. Gerçi yapan kim.

Canım vallahi ben de sipariş verdim şimdi Buralarda bu fiyata bulamazdım allah senden razı olsun
Şimdi 1 ay beklicek miyim yahu

Evet en zor kısmı beklemek, 20-25 günden sonra ptt kargodan takip edebiliyorsun. Kargon gemide, kargon gümrükte, kargon İstanbul'da filan diye yazıyor.

Bende diğer ay annelerinde görmüştüm. http://www.zazzle.com/baby+shower+stickers şöyle bir site var, oraya girip beğendikleri etiketin üzerindeki yazıyı değiştirip, print scrip'le kopyala yapıştır yapıp matbaacıya veriyorladı. Genelde işte "hoşgeldin kayra bebek" gibi bir yazı oluyor. Maatbacı da bu yuvarlak kesme aletinden varsa kesiyor yoksa sen evde kesiyormuşsun :)

Çok güzelmiş bunlar :)

canımm bu siteye bayıldım bana yeni fikirler oldu teşekkür ederim paylaşımın için Bu arada eşin haklı yorma kendini boşverr doğumdan sonra alırsın herkesi kahvaltıya

geçmiş olsun cnım neyseki önemli bişeyin yokmuş maşaALLAH..
bende öyle düşünüyorum bizim topikte temmuz 20 sinden sonra başlar ama..
hiç istemiyorum yaa ağustosta doğurmak istiyorum hayırlısıyla..
oğlum erken doğdu ya bunu içimde tutabildiğim kadar tutmak istiyorum

kızlar merhaba birşey sorucam ..ben yürürken veya biraz hareket etsem sol göğsümün altında inanılmaz ağrı oluyor sizde de oluyor mu böyle birşey? ağrı batma gibi yanma gibi dayanılmıyor ağrıya sizde de oluyor mu? acaba bebek ayağını mı vuruyor ya da bilemiyorum yaşayan var mı

arkadasim bende kraft nova travel sistem alcn n11de var ama cesaret edemiyom napicm bilemedim

o batma gibi ağrı benimde sağ göğüs altımda oluyo bazen, bebiş kafasını sokuyomuş oraya dr öle demişdi, korkma
oralarda oynuyo oğluşum

bende önümüzdeki ay anakucağı, anadizi arabasınnı, odasını, bide yatak yanıma küçük beşik alıcam diğer eksikler bitti

Maalesef canım.Okula bizim direk yazı geldi.Aktarılamaz diye.Biz ağustos anneleri biraz kısmetsiziz bu konuda.Allah diğer konularda kısmetimizi açık etsin inşallah.

canım bizim okulada yazı geldi.. doğum izinleri aktarılamaz.. ama bizim dediğimiz bebek beklenen doğum tarihinden önce gelirse doğum öncesinden olan kayıp aktarılırmı?? resmi gazetede aktarılacağı yazıyor

Çok güzelmiş bunlar :)

canımm bu siteye bayıldım bana yeni fikirler oldu teşekkür ederim paylaşımın için Bu arada eşin haklı yorma kendini boşverr doğumdan sonra alırsın herkesi kahvaltıya

Evet çok tatlılar. Özellikle son bir-iki senedir baykuşlu şeyler çok moda. Hani uğursuz bir hayvan filan deniyor ama bana acayip sevimli geliyorlar. Tabi ben denizci-yelkenli temalı birşey yapardım, yapacak olsaydım şayet. Tayin filan girince işin içine pek çok hevesim kursağımda kaldı. Photoshop biliyorum ben, kendim de hazırlayabilirim bunları ama bu site gerçekten çok tatlı rengarenk...

İşte haziran annelerinden örnekler

Eki Görüntüle 1030998 Eki Görüntüle 1086699

Eki Görüntüle 1041519 Eki Görüntüle 1041520

Sağolasın. Normal doğumda 40. haftasında zamanında doğurayım istiyordum. Ama şimdiden iri demeye başladılar, şeker olduğunu da biliyorlar ya hiç yanaşmazlar normal doğuma. Sezeryan bizim taşınma işimizi kolaylaştırıyor aslında, iki hafta daha toparlanmış olarak yola çıkaracağız bebeyi ama gene de vaktinde gelsin yavrucak. Hakkımızda hayırlısı :)

Son düzenleme:
çeşit çok olduğu için ben her kavanozu aynı yapmayacağım .Renk renk farklı farklı yapmaya karar verdim.harika modeller seçtim bu siteden tekrar teşekkür ederim canım

canım benimde 27.haftamda 1200gr çıktı doktor çok dedi,

çikolata,tatlı yeme dedi hergün değil ama yiyordum nette baktım max 1500 gr olabılırmıs o haftada bilmiyorum kiloda tahmini değil mi?

4 e kadar mı normal doğum yapıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…