2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

doğumdan sonra çocuk doktoru da araştırmak gerekiyor... ben erdem hastanesine gidiyorum.. .netten baktım biraz erdem hastanesinin çocuk doktorunu (oğuzhan dolar)çok beğeniyor hastaları... araştıran veya tavsiyesi olan var mı acaba...

Gunaydin canım cok guzel gözüküyor çanta hatırlıyorum sen bu siteyi soylemistin bi zahmet tekrar yazarmisin bende inceleyim nasil peki çanta gelince begendinmi buyuklugunu falan burdan gayet ideal gibi duruyor malzemesi falan kalitedir heralde bu arada güle güle sağlıkla kullanın bebisinle :)

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Arkadaslr günaydın,bugun bıberon alıcam ancak oldukça kararsız kaldım ,phılıps avent yenı doğan setı tavsıye edıldı,4 tane bıberonu var,bırde dr Brown set .sızler neler aldınız?

Valla ben sırt çantası aldım. Çinden bir siteden almıştım bir ayda geldi Isı geçirmez biberon çantası, alt değiştirme bezi ve cüzdan var içinde. Birde aynı siteden yemek çantası aldım. Ona da mamasını filan koyarım artık meraktan aldım

Eki Görüntüle 1138423 Eki Görüntüle 1138426 [/QUOTE]

canım sitenin adı ne çok beğendim aldıklarını

Arkadaslr günaydın,bugun bıberon alıcam ancak oldukça kararsız kaldım ,phılıps avent yenı doğan setı tavsıye edıldı,4 tane bıberonu var,bırde dr Brown set .sızler neler aldınız?

canım günaydın
dr.Brown gaz oluşumunu hava yutumunu engelleyen bi biberon ben oğlumda kullandım çok memnun kaldım nuk biberon seti almıştık sonrası için pek kullanamadım sonra avent aldım ve aventi oğlum 4e girecek hala kullanıyoruz gerçekten kaliteli ve sağlıklı bi ürün...

Bende dr brown alicaktim ama saticiya sordum aventmi de brownmu diye oda kesinlikle avent dedi bende ama onun içinde gaz onlemesi icin çubuk yok dedim oda aventin zaten biberon başlığında bulunduğunu söyledi ve biberonlarini emziklerini avent aldim ben bu yuzden ve arastirdigima gore gercekten en cok tercih edilen marka avent bu konuda

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bende erdem hastanesine gidiyorum :) peki siz cakmaktaki mi yoksa camlicadakine mi gidiyorsunuz doktorunuz kim

çamlıca erdeme giidyoruz ayşegül hanıma... ama pek memnun değilim... siz hangi erdem hastanesine gidiyorsunuz elifylmz hanım...

çamlıca erdeme giidyoruz ayşegül hanıma... ama pek memnun değilim... siz hangi erdem hastanesine gidiyorsunuz elifylmz hanım...

Ben cakmakdakine gidiyorum Sevil hanima kendisi cok yumuşak halden anlayan bir insan ama hastane yoğun olduğu için yada benim şansına her gitmemde ya ani ameliyat yada acil hasta geliyor odada cok fazla kalamiyorum doktor çok ilgilenemiyor

Ne güzel olmuş maaşallah canım

Ben de girişiyorum yarın. Hepsini yıkayarak başlayacağım. Ama ben hurçlar aldım. Tozlanmasın taze kalsınlar diye. Sana da tavsiye ederim. Ucuz ve hayat kurtarıyor

kızlar hepinize maşallah:))) ben daha önce de yazmıştım hatırlayan arkadaşlar vardır, hiçbir şey almadım henüz( inşallah 10-15 günden başlayacağım.. Rabbim hepinize sağlıkla kullanmayı da nasip etsin.... ayrıca da stres oldum biraz sizi böyle maşallah hazır görünce:))))

Allah yardımcın olsun inşallah... Rabbim önce sana şifa versin, sonra da sana en hayırlı zamanda hayırlı uğurlu sağlıklı nur topu gibi bir evlat versin inşallah... benim ilk gebeliğimde 9. haftada sonlanmak zorunda kalmıştı( hep şöyle teselli ettim kendimi inşallah o bana cennette şefaatçi olur... inşallah kaybettiğin evladın da sana cennette şefaatçi olur... her şey Allah'tan geliyor ama elbette evlatla imtihan çok zor RAbbim beterinden esirgesin... sana tekrar şifalar diliyorum...

Son düzenleme:
Reactions: 2k1

Allah yardımcın olsun arkadaşım... Allahım sana da şifa versin evladın da sağlıklı sıhhatli kazasız belasız dünyaya gelsin inşallah... yüreğini ferah tutmaya çalış... Allah korusun ama sağlıklı hamileler bile bazen doğumda tehlikeli durumlarla karşılaşabiliyorlar... her şey Allahtan geliyor inşallah Allah tüm hamilelerin de bizim de yardımcımız olsun...

dört gözle bekliyorum şekerlerinin bitmiş halini:)))) mutlulukla dağıt inşallah..

benim hem 50 hem 100 yüksek çıktı diyetle kontrol altına tutmaya çalışıyorum şekeri... bu hafta salı kendim açlık tokluk ölçtürdüm hamdolsun normal çıktı... diyetisyene gidiyorum diyet mantıksız bir şey değil 3 ana 3 ara öğün yapıyorum.. beyaz ekmek, hamurişi, tatlı vs yasak günde 3lt ye yakın su iç, bol yeşliik ye dendi bir de yürüyüş ama benim kalçam dehşetötesi ağrıdığı için artık yürüyemiyorum((( inşallah diyetle şekerim kontrol altında kalır...

Evet bu hafta mebinki var. Ben de girmedim gerci ben artik sinav gorevi almıyorum 28 hafta olcaz nerdeyse kizim daha önemli

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Evet zor olur artık haftaya görevim var ama kararsızım gidip gitmemekte bu arada kaçıncı yılını çalışıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…