2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

başın sağolsun arkadasim..Allah sabir wersin..inan cok uzuldum((

Canim Allah sabır versin..inşallah herşey çok güzel olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok üzüldüm başın sag olsun ( ne kadar dogmamis olsalar da baglilik gelistiriyoruz canlarını hhissediyoruz allah daha buyuk sknti vermesin inşallah

allah sabır versin

Zümrem kac haftaliksin 32. Hsftadan itibaren rapor alınınca dogum izninden düşürülüyor

Selam kızlar,
daha önce de yazmıştım buraya doğum izniyle alakalı, doktorumla görüştüm 2 hafta erken verecek bana 32 haftalık raporumu.. 15 haziranda almam gerekirken 2 haziranda alacağım böylece 4 haftayı doğum sonrasına aktaracağım tabi eğer erken doğum olmaz da her şey planlandığı gibi olursa

>Ben onun hıçkırık olduğunu düşünüyorum.. Bebeklerimiz nefes egzersizi yapıyor bence hıçkırarark

haklısın canım.Allah herkese bol rızıklar versin bebişlerimize ve kendimize ne istiyorsak alalım inşallah.

canım bebek yağının markasını değiştirip bide öyle deneseydin keşke belki o markaya allerjin olmuştur.Bide bepantholün hamileler için özel üretilen çatlak önleyicisini kullan bence diğerine göre daha faydalı bol bol su iç bide çatlamazsın inşallah:)

bendede boğaz ağrısı ve grip var dun gecede evde dolanıp durdum ateş varmıydı bilmiyorum , kendi doktoruma gıtsemmı kı bı bebege baktırsam ,bide yüksek ateş olunca bebeğe de etki ediyormuş ..

kızlar günaydınlarrr ,
babalar günü yaklaşıyor ,eşlerinize bişeyler yapmayı planlıyormusunuz ,
baba değiller şimdilik ama en azından adaylar..

Günaydın ben anlamadım 2 hafta erken alinca ne fark edecek ki beklenen doğum tarihi belli erken dogunca zaten sonraya aktarılıyor izin biz her türlü 1 temmuzda zorunlu izne ayrılıyoruz

Günaydın ben anlamadım 2 hafta erken alinca ne fark edecek ki beklenen doğum tarihi belli erken dogunca zaten sonraya aktarılıyor izin biz her türlü 1 temmuzda zorunlu izne ayrılıyoruz

Evet bu konu iyiden iyiye kafami karistirdi... geçen de demistim bakanligin yolladigi yaziyi ama bi çaresi varsa bizde bilelim aksi halde raporda alamazsam 2 aylik bebekle calismak zorunda kalacağım. ..

kızlar günaydınlarrr ,

Valla ben anneler gününde birşey görmedim kutladı sadece bende aynısını yapmayı düşünüyorum..inşallah bebisler gelsin sağlıklada sonra olması güzel. .şimdi o hissi tam yaşayamiyoruz

Allah sabir versin çok kotu olmuş çok üzüldüm ne dicegimide bilemedim en kisa zamanda kucagina allahim sana saglikli bir evlat almayi nasip etsin.

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

bakın hanımefendi yaşınız kaç bilmiyorum.Sosyologsunuz sadece bunu biliyorum sürekli her fırsatta bana bunu söylediğiniz için oda.Bu topikde kimse kimsenin dedikodusunu yapmadı yapmazda.Sizin dediğiniz gibi bir gruplaşma falanda yok çok abartmışsınız konuyu.Bana özelden mesaj atan arkadaşlarda beni merak edip nerelerde olduğumu sormak için msj attılar kimse sizin dedikodunuzu yapmadı tarafta tutmuyorlar.Lütfen diyer arkadaşları konuya dahil etmeyin.Yazılarınızda insanların ne yazacağı nasıl konuşması gerektiği vs.hakkında sürekli akıl veriyorsunuz vermeyin.Hepimiz ne yazacağımızı ne konuşacağımızı biliriz.Benim foruma gönül rahatlığıyla girip yazmaya devam edebileceğimi falan söylüyorsunuz bunada mı siz karar vereceksiniz ben istersem girerim zaten.Bunca zamandır bu topikdeyim ilk kez böyle bir şey yaşıyorum.İnanılmaz sinirim bozuluyor canım sıkılıyor lütfen benim kime ne yazdığıma ne yazacağıma karışmayın buna ben karar veririm.Eski yazdıklarınıza bakarsanız eyer benim alınganlık yapmakta haklımı haksızmı olduğumu anlarsınız.Yeter artık bu konu kapansın size cvp vermek istemiyorum sinirden başım ağrıyor burda.Ben başka bir arkadaşımla hazır meyve suyu içen bir bayanla ilgili burada konuşurken geldiniz sizin konuyla hiç alakanız yokken beni eleştirdiniz burada üstelik kırıcıydınız.(Size göre kırıcı sayılmasa da) lütfen benim başkalarıyla konuşmalarıma da karışmayın ben burada size laf Atmadım,sizi eleştirmedim,sizle bir sorunum yoktu olamazda .Tanımam etmem sizi.Ama başka bir insanla konuşurken gelip bana sataşırsanız bende tabiki size cevap veririm.Bu benim en doğal hakkım.Bu konuda burada kapansın lütfen.

Son düzenleme:

Ben de sadece öyle kutlamayı düşünüyorum. Anneler gününde hediye gelseydi durum farklıydı tabi

Cok cok uzuldum canim :-( basin sagolsun Allah sabir versin...

kızlar günaydınlarrr ,

Bence intikam zamani geldi o bana anneler gününde sen anne oldunmuki dedi bende simdi ona sen baba olmadinki dicem banane

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bence intikam zamani geldi o bana anneler gününde sen anne oldunmuki dedi bende simdi ona sen baba olmadinki dicem banane

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Canım zaten oda böyle düşünüyordur erkekler hani baba olunca anlarmis ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…