2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Üsküdar memi aradim 1 temmuzdan sonra zaten izinde oldugumuzdan o rapor gecerli olmazmi 1 temmuza kadari düşermis 16 haziranda ümraniye İlçete geçiyorum onlar ne der bilmiyorum bazı okullara yazi gitmis yaz tetilinde calisabilir raporu olmaz diye bir arkadas yazmıştı

Off biri olur diyo biri olmaz ne olack bu is 40 gunude 5 gun 5 gun alsam kasimda bitiyo bn ilk donem bitsin istiyorum ya

Off biri olur diyo biri olmaz ne olack bu is 40 gunude 5 gun 5 gun alsam kasimda bitiyo bn ilk donem bitsin istiyorum ya

Evet bazi ilce ve okullar kabul etmis önceki yıllarda hatta kk da okumustum benim sadece 5 gün rapor hakkım kaldı ortaöğretim yonetmeligi degismeseydi izne çıkış 15 temmuzdu bu sene bir belirsizlik var 1 temmuz oldu herhalde eskisi gibi olsaydı cok iyi olacaktı

Selamun aleykum kizlar bizde 28+6 haftalik olduk buyuduk insallah haziran 5i oglumu usgde gormeye gidicem bugune kadar hersey normal her hafta kalp atislatinnni dinliypruz normal sukurler olsun. bakalim usg nasil cikicak 1 bucuk aydir gitmiyoruz usgye. sizler nasilsiz benim hafytamda olub usgye giden varmi bebegi kac kilo oldu banada yazin lutfen opdum

Önerin için sağol bende canbebe aldım acaba dalin nasıl diyordum. Gerek kalmadı canbebeye devam o zaman

Sanırım tüm annişlerin ortak sorunu olacak bu sıcaklar, hava henüz 30 derece bile tam olmamışken (Ankara için konuşuyorum) daha sıcak ve bunaltıcı hissediyoruz, akşam eve kendimi zor atıyorum(

Nasıl geçecek son aylarımız düşünemiyorum, bir de önümüz ramazan, çalışan olarakt toplu yerde çalıştığımız için daha da zorlanıcaz:S

Son düzenleme:

evet biz konuşmuştuk ama o karar ilçelerin yada ilin aldığı bir karar değil arkadaşlar izin yönetmeliğinde öyle yani ilçelerin bileceği bir iş değil

İyi akşamlar kizlr bnim bel ağrilrim berbat derecede artti nasil durcagimi bilmiyoum ytsm olmuyor uzansam olmuyor zaten yürüyemiyorum çok cı cekiyorum nasil gcer bilgisi olan var mi?

bende ölüyorum ağrıdan.yürüyemiyorum çok acı çekiyorum.seninki erkekmi? erkek bebek beli ağrıtırmış kız kasığı diyolar.ben daha 28 de böyleyim sonumu düşünemiyorum

Ayakları benim gibi dana gibi şişip agrıdan uyuşmadan yatamayan varmı?
Bu çalıştıgım için oluyor
hafta sonları evde yattıgımda şişme hiç olmuyor ama uyuşma oluyor

günaydın annişler
kızlar ya aklıma bişey takıldı ve bu konuda hiç bilgim yok doktora sormak aklıma bile gelmedi,aranızda araç kullanan varmı yani gebelikte araba kullanmanın bi zararı varmıdır yada acaba belli bi haftaya kadarmı kullanmak gerek,valla ben hergün rutin kullanmak zorundayım çalıştığım için çocuğu anneme bırakmam işe gelmem gitmem vs,bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

Kac gecedir uyurken ayagima kramp giriyor cok feci agriyor uyandigimda kramp giren ayagimi basamiyorum kaslarim sertlesiyor dokunamiyorum bile

bende ölüyorum ağrıdan.yürüyemiyorum çok acı çekiyorum.seninki erkekmi? erkek bebek beli ağrıtırmış kız kasığı diyolar.ben daha 28 de böyleyim sonumu düşünemiyorum

Dün doktora kasık ağrısını sordum agrir ama çok agrimamasi gerek. .işte Çok kavramı değişiyor kişiye göre. .belim ağrıyordu geçti. Hergün bir taraf valla

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…