2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

stres olunmaması için ilerleyen zamanlarda genelde kullanmazlar
ama sen sankinsen kendine dikkat ediyorsn bence sorun olmaz

Ayakları benim gibi dana gibi şişip agrıdan uyuşmadan yatamayan varmı?
Bu çalıştıgım için oluyor
hafta sonları evde yattıgımda şişme hiç olmuyor ama uyuşma oluyor

ahhh ahhh ellerim ayaklarım çok şişiyo. tuz zaten pek sevemem iyice kıstım,ama geçen kontrolde dr tuz ve kırmız et yemelisin dedi.elim ayağım şişiyo ama dedim yapcak bişi yok şişcek dedi

Ayakları benim gibi dana gibi şişip agrıdan uyuşmadan yatamayan varmı?
Bu çalıştıgım için oluyor
hafta sonları evde yattıgımda şişme hiç olmuyor ama uyuşma oluyor
benimde ayaklarımda şiş oluyor dediğin gibi haftasonları olmuyor.ben işyerinde odamda ayaklarımı uzatarak çalışıyorum ama pek fayda etmiyor dinlenmek gerek heralde

günaydın herkese ,oyun parkı ve besık arasında kalakaldım,sızler ne aldınız bebegınıze,hangısının artısı daha fazla,tavsıyelerınız?

ahhh ahhh ellerim ayaklarım çok şişiyo. Tuz zaten pek sevemem iyice kıstım,ama geçen kontrolde dr tuz ve kırmız et yemelisin dedi.elim ayağım şişiyo ama dedim yapcak bişi yok şişcek dedi

peki uyuşma var mı sende.. Beinm uyuşma hissisleşme gibi oluyor
sallaya sallaya uyumaya çalııoyurm bacaklarımı
akşamları yukarı dikioyrum ama pehhh
sabah anca inmiş oluyor
bugun terlik giymeye başladım inş. çok şişmez yaa

benimde ayaklarımda şiş oluyor dediğin gibi haftasonları olmuyor.ben işyerinde odamda ayaklarımı uzatarak çalışıyorum ama pek fayda etmiyor dinlenmek gerek heralde

benimde öle masanın altıda bişi var ayaklarımı koyuyuorum ama evdeki kanepede yayılma gibi olmuyor
yoldada aşağıya sallanıyor
offf offfffffffff

kızlar slmlar iyi günler,
bu bahar aylarında alerji olan varmı , çok fena durumdayım , peşpeşe hapşryorum boğazım yanıyor, bebeğime geçeermi bu alerji acaba ....
bu durumda olann varmııı?:2::2:

Tansiyonu çıkan var mı? Dün akşam yemeğinden sonra başım bi garip oldu , tansiyonumu ölçtü eşim , 14/9 çıktı , sabah yine ölçtük 13/9 çıktı...yüksek dimi?

cnm seni korkutmak istemem ama ben tansiyondan 1 haftadır hastanede yatıyorum 14/9 du benimkide dr hemen yatırdı takip ettiler bi hafta birde alfamed diye bi ilaç verdiler yüksek tansiyon erken doğum tehlikesiymiş bence drunla hemen konuş ben şimdi iim tuzu azalttım bol su hamurişi tatlı vs azaltılacak sebze falan yemek gerekiyor birde stres heyecan yok moral çok önemli bebişlerimiz için :)))

benimde öle masanın altıda bişi var ayaklarımı koyuyuorum ama evdeki kanepede yayılma gibi olmuyor
yoldada aşağıya sallanıyor
offf offfffffffff

evdekiler o kanepelerin kıymetini bilmiyolar,ben işden eve gidiyorum bide çocukla uğraş parka götür filan o kanepeyi ortalama her akşam saat 11 gibi anca yayılabiliyorum

evdekiler o kanepelerin kıymetini bilmiyolar,ben işden eve gidiyorum bide çocukla uğraş parka götür filan o kanepeyi ortalama her akşam saat 11 gibi anca yayılabiliyorum

aynen yaa sormaaa
çalışanla evde yatarak geçiren hamileler arasında bence çok fark var
heleki bizim gibi büyükşehirde olup
sabahın 6,30da yola çıkıp akşam köprü trafıgında SAATLERCE kalmak

Son düzenleme:
Allah nasip ederse bende ağustos annelerinden olacağım. Topiği görünce atladım:)))). Hamilelikleriniz nasıl geçiyor, ne hazırlıklar içindesiniz?

aynen yaa sormaaa
çalışanla evde yatarak geçiren hamileler arasında bence çok fark var
heleki bizim gibi büyükşehirde olup
sabahın 6,30da yola çıkıp akşam köprü trafıgında SAATLERCE kalmak

ay yok canım çokşükürki ben istanbul ankarada değilim oralarda trafik çok feci ben malatyadayım,yol çok vakit almıyor daha doğrusu ben şöyle yapıyorum burda mesai saati 8,ama ben 8den sonra evden çıkıyorum çünkü 8 de trafik oluyor arabada stres oluyorum ben patronlarımla konuşmuşum ortalama 9:15 gibi işde oluyorum

ohhh iyiymiş o zaman

olmazmı geceleri özellikle tabanlarım yanıyo.benim işim gereği ve odam itibariyle rahatım karşıma sandalye çektim ayaklarımı uzatıp çalışıyrum ama genede ölüyorum şişten.zaten ayakkabılara sığması imkansız.bazen sporlarımın arkasına basıyorum.bütün gün kapalı ayakkabıda kalırsa daha fena.en iyisini yapmışsın terlik giyerek. bende artık giyiyorum çok daha rahat ama şişmeyi engellemiyo söyliym

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…