2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Çok faydalı bilgiler :) inş tatbik edebiliriz.Ama soğanı yapamam sanırım.

Benim yarin adet olmak gerek fakat bugun Birden su geldi camasirim su icinde idi kadin Doktorinnen yeni gitmistim hamile kalabilirsin Hersey Yolanda demisti?bu suyun anlamı nedir acaba

amin canım inşallah...Allah razı olsun...

Gunaydin guzel annisler hepinizin kandili mübarek olsun önce. Dun o kadar sinirlenip hayatimin en uzun ağlama krizlerini yasadim esimide kendimide mahvettikten sonra emin evime konuşmaya gittim ve mantikli geldiği için arabami satip girmeye karar verdim. Aranizda bununla alakali bilgisi olan varmi? Veya etrafında daha önce tanidigi falan katilmiş ev almis olan ?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Günaydınn ben duymuştum bi tanıdıktan ev aldilar oyle belli bi pesinat verip katiliosun gün yapar gibi aylık para oduyosun ve kura cekip her ay birine veriolar o parayı

Günaydınn ben duymuştum bi tanıdıktan ev aldilar oyle belli bi pesinat verip katiliosun gün yapar gibi aylık para oduyosun ve kura cekip her ay birine veriolar o parayı

Tesekkur ederim canim bunları duymak insani rahatlatiyor :)

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ben de fuydum , bi ara biz de çok düşünmüştük ona girmeyi , bi tanıdık araba aldı o şekilde...

Ben de fuydum , bi ara biz de çok düşünmüştük ona girmeyi , bi tanıdık araba aldı o şekilde...

Babada çok mantikli geldi belki de diyorum hani bebek kismetiyle gelir ya buda benim kizimin kismetidir :)) siz niye girmediniz peki sonra sistemle alakalimi ?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Arkadaslar hamile kalmak isteyen bir arkadasim icin 41 hamileden 1'er yasin topluyoruz okuyabilecek arkadaslar yazarsa cok cok sevinirim..hayirli bol duali kandilleriniz olsun❤️

Kızlar bende zencefil işe yaradı galiba dün ve bugün içtim biraz daha toparladım :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Babada çok mantikli geldi belki de diyorum hani bebek kismetiyle gelir ya buda benim kizimin kismetidir :)) siz niye girmediniz peki sonra sistemle alakalimi ?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bize annemler falan yardım etti sonra ,biraz para verdiler bize , peşinatımız olunca geri kalanını bankadan krediyle alabildik canım...annemler veremeseydi emin evimi düşünüyorduk...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…