2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ceyda sen Fisher price egitici kart mi demiştin neydi o kaç yaş aralığındaydi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yok canim Fisher price değil edukids bak bu ben netten buldum aldim ama henüz elime geçmedi sifir yas gurubu için olacak canim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Eklentiler

• $1400876083923.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 19
Yok canim Fisher price değil edukids bak bu ben netten buldum aldim ama henüz elime geçmedi sifir yas gurubu için olacak canim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Sağol canim bizde eşimle bakıyorduk bulamadık..Fisher price da da baya şey var ama saçma geldi bazi eğitici şeyler..

Ne oldu ya hayırdır. ..

Bugün kontrolüm vardı canım , doktorum herşey çok iyi dedi ama bebeği besleyen damarlardan birinde direnç varmış yani bebeğe bi damardan iyi kan gidiyomuş ama öbüründen az gidiyomuş, bu da bebekte gelişme geriliği düşük kilo anne karnında ölüm falan yazıyo internette..doktorum çok üstünde durmadı ama internette niye böyle şeyler yaxıyo madem diyorum , bana mı çaktırmadı ki ...15 gün sonra kontrolüm var nadıl sabrediycem beklicem bilmiyorum..

Allah korusun kötü şeyler dusunmeyelim ben de cok kotuydun ama akisa biraktim en iyisi... allahim hem bizleri hem bebeklerimizi korusun inşallah.

Benimkide aşağıdaydı yeni çıktı.28. haftada çıkarmış.O kadar sorun etme,korkma ve rahat ol.Seninki de çıkar inş.

Inşallah ama bnmki tam kapatiyo ihtimal cok az bakalim 10 gun sonra gidecegim doktora inşallah dediğin gibi cikar...

Canim eğer çok takildiysan arada baska bir doktora daha gözüküp fikir al aslında söyle bisey benim halamin kizindada var maalesef o sorun ben sana yazmadim çok buyutursun diye onun bebeğe giden kan damarlarınin hepsi ince oyuzden bebek yeterince beslenemiyor mesela aslında 32 hafta anne ama bebek içerde 26 haftalık ve daha buyumedigi için bu sebepten iki kere kaybetti bebeğini yedinci ayini bir doldurabilse bebek hemen alacaklardı düşün ama neyazikki olmadi senin çok şükür öyle bir sorunun yok hatta önde bile bebegin büyük ihtimal senin nette okudugun yazilar benim dediğim gibi vakalardir

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Sağol canim bizde eşimle bakıyorduk bulamadık..Fisher price da da baya şey var ama saçma geldi bazi eğitici şeyler..

Doğru bazi eğitici diye satilan şeyler gereksiz olabiliyor ama bu dediğim kartlar benim yurt dişinda ve çocuk gelişiminde tavsiye edilen bisey gerçi biz kucukken bunlar yoktu sanki bizim beynimiz gelismedimi oda ayri bisey ama neyse

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Evet genelde öyle şeyler yazıyo , tek damarda sorunu olan yazı bulmya çalıştım ama pek bulamadım, iyi örnekler okuyup moralimi düzeltmek istedim aslında ama olmadı, benim gibi tek olan pek yok , ne iyi olarak ne de kötü olarak...

Tek damarda sorunu olanlarda sonuçta bisey olmamistir o yüzden bulamiyosundur bide buradan düşün Allahin izni ile bisey olmicak stres yapma kendine boşa

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Canim sen kendin demiyor muydun doktorum çok titiz pimpirikli diye sence böyle bir durum olduğunda seni uyanmaz mi yada ne yapılacaksa yapmaz mi sen nette ki şeyleri okuma herkes farklı ayrıca o standard şeylerde herzaman doğru değil. .o yüzden bos yere kendini hirpalarsin Rabbim bebeklerimizin rizkinida nasibini de bu dünyays versin ..kötü düşünme,düşük kiloda olsa ne olur birşey olmaz annem geçen diyor ablam doğduğunda zayıflıktan buruş buruşmus yani bişey olmaz. .Allahin izniyle Rabbim korusun onlari

Evet doktorum çok pimpirikli hem de nasıl , çok riskli olsa bu durum haftaya tekrar gel derdi eminim ama bugün doktorumun toplantısı vardı ona yetişmeye çalışıyordu acele acele konuştu , ne bileyim ya belki o yüzden acele etti de söylemedi bilmiyorum, 15 gün sonra anlıycam durumu...düşük kilolu doğsa bişii olmaz tabi ama ben zaten erken doğum yapıcam büyük ihtimal bu yüzden benim durumum için kilosu çok önemli küveze girmemesi için...

Dur bakalım 28.haftana birsey kalmadı o belli olmaz. Ben ilk ikili test yaptıracagim zaman beklerken bir kadınla konuşmuştum kadında gebelik şekeri çıkmış artık nasılsa çocuğu zehirlemeye başlamış 6.5 aylıkken almışlar kadın dedi küveze bile konulmadi diye. .senin bebeğin zaten ileride birşey olmaz

Oyyyyyy benim tatlı anneeeeeem nazli anneeeem yerim senin o naziniyerim kııııısss... beni hatirladin mi bebekiiiiim özelden yazisiyoduk hani kk da bi ara problem oldu bağlantımiz koptu kac kere mesaj attım sana ama iletilmedi herhalde güzel hatunum benim...oglani büyütmüsün maşallah maşallah seni çok özledim

Kadıköy Çağıner Hastanesi,normal ve sezeryan 2000TL ...Doktorundan da çok memnunuz...

Günaydın herkese

ya interenete mecbur başvuruyoruz bir bilg i kaynağı olarak ama bakmasak valla daha iyi.. hep kötü şeler, çok uç çok istisna duurmlar var. bir de forumlarda "hah tamam tam benim probelemimi yazmış" diyorum sayfalarca okyorum konuyu ama sonuç YOK. yarın doktora gidicem demiş ama neticeyi yazmamış:))) benim de gebelik şekerim çıktı kendimi tutamadım baktım ve yine aynı şeyler ya çok kötü durumlar Allah korusun ya da tam kafamdaki sorular ama cevabı yazılmamış. tamam şahısların yazdığı bilimsel veri değil eyvallah ama damdan düşenin halinden de damdan düşen anlar insan başkalarının tecrübelerinden istifade etmek istiyor... eşimle şimdi tartıştık kızdı araştırma şekeri nettten diyor.. haklı.. zaten kafama takıyorum bir de olumsuz şeyler okuyunca fenalık basıyor...

sana da Allah şifa versin inşallah... Allah büyüktür.. biz elimizden geleni yapacaz gerisi Rabbime kalmış..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…