2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım eşinle kılarsaniz illaki bırakma olmaz teşvik oluyor. ..Allahım ben kaynanamlara geleli bıraktım utanıyorum eşimle kılıyorduk annem hergün diyor kıl diye valla anlamadım ne kötü ben hep çocuğumuz bilsin görsün istiyorum hani yabancı kalmasın eskiden bizleri ilkokulda kuran kursuna filan gonderirlerdi biz yine bazi şeyleri biliyoruz çocuğumuzu bilmiyorum yalnız gönderemem bari bizden bilse

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bugün bizde ondan bahsettik.. ben çocuğuma kitap okuma alışkanlığı kazandırıcam dedim.. eşimde ona kazandırmak istediğimiz her şeyi önce bizim yapmamız lazım dedi. namaz mevzusuda ordan açıldı.. önce biz kılalımki o da bizden görsün heves etsin, merak etsin.. sıcak baksın.. hep hayal etmişimdir ramazanda ney müziği eşliğinde ailemle iftar hazırlığı yapmayı, çocuğumun biz namaz kılınca anne siz ne yapıyorsunuz diye merak etmesini sorgulamasını..
benim annemde aynı seninki gibi kıl diyor sürekli hamileliğimden beri bu ilk namazım oldu düşün yani :)

e-bebekte indirimde olan ürünlerin fiyatlarını bir kağıda yazdım. Mağazaya gittiğimde baktım fiyatlar aynı, aldım geldim. Biberon, krem vs. almıştım ben. Yani vaktin varsa mağazasından da alabilirsin yoksa internetten de sipariş edebilirsin. Tek yapman gereken indirimli ürünleri takip etmek.

Bu arada çantam ve mama çantam geldi, geçen hafta. Bir ay bekledim ama değdi. Bazen içini doldurup, sırtıma takıp dolanıyorum evin içinde

merhaba.öncelikle geçmiş olsun inşallah allah sizi ve yavrunuzu korusun.bende 27+2 günlük hamileyim sizin bu durumunuz benden iyi kimse anlayamaz diye düşünüyorum.aslında burda yazanları okuyorum ama çok acemi sayılırım inşallah yazabilmişimdir.doktorunuz size tam olarak ne dediğini ve şu andaki durumunuzu merak ettim.

Teşekkür ederim canım , ben 26+1im bugün...iki gün önceki kontrolümde doktorum bebeği besleyen iki damardan bi tanesinde direnç olduğunu tespit etti , çtıkalı mı diye sordum hayır dedi , sağ taraftaki damarda az kan akışı oluyomuş ama soldaki damar iyimiş , böyle durumlarda tek damar da yeterli olur dedi...ma bebeğim hep 10 gün önden gidiyordu , beslenmesi maşallah çok iyiydi , işte bu kontrolde hala önde 6 gün önde, bu 4 gün geri kalmış demek çünkü 10 gün öndeydi , şu an bi problem görünmüyo ama bi dahaki gittiğimde geri mi kalıcak temelli diye korkuyorum..sizde de mi aynı durum var?

evet aynı durum bendede var 22. haftada detaylu ult.söylendi. üstelik iki damardada direnç olduğu söylendi.sizde araştırmışsınızdır neler olabileceğini falan pisokolım berbattı.27.haftada bide devlete gideyim dedim ordada yapıldı dopler ve sorun lamadığı söylendi kafam iyice karışmasına rağmen rahatlamaıştım zaten 28 den sonra netleşeceği söyleniyor bu seferki kontrolümü bekliyorum inşallah düzelmiştir.en iyi birbirimizi anlayabileceğimi düşünüyorum.çok zor bir süreç allah bizlerin yardımcısı olsun inşallah.

canım geri kalmış diye düşünme bebekler usg de bazaen sata göre ilerde bazen de satla aynı görünebiliyor

Canım bu site cidden çok uygun. Sen buradan alışveriş yaptın mı acaba güvenilir midir? Sebamedin ürünleri baya bi indirimde ama ben güvenemedim sen bişiler aldıysan ben de ordan beğendim bişiler

Evet canım seni çok iyi anlıyorum , ben de araştırdım ve 28 den sonra düzelebiliyomuş , özellikle seninki gibi 20-22 haftalarda ortaya çıkanlar düzeliyomuş , benimki 26 haftada çıktı bilemiyorum, bi dahaki kontrolüm 12 gün sonra, o zaman 27+5 olucam bakalım ne durumda olucak...Allah korusun bebeklerimizi...senin bebeğinde gerileme var mı, oldu mu hiç?

canım geri kalmış diye düşünme bebekler usg de bazaen sata göre ilerde bazen de satla aynı görünebiliyor

Canım benim durumum satla alakalı değilmiş , bebeği besleyen damarlardan biri hafif tıkalıymış, bebeğe az kan gidiyomuş, birdenbire çıktı ortaya , hiç böyle bişii yoktu...

Canım bu site cidden çok uygun. Sen buradan alışveriş yaptın mı acaba güvenilir midir? Sebamedin ürünleri baya bi indirimde ama ben güvenemedim sen bişiler aldıysan ben de ordan beğendim bişiler

Ben bi sürü şey aldım dün akşam sipariş verdim , 2-3 güne gelir diye düşünüyorum bakalım, şu ana kadar bi problem yaşamadı canım..

Canım benim durumum satla alakalı değilmiş , bebeği besleyen damarlardan biri hafif tıkalıymış, bebeğe az kan gidiyomuş, birdenbire çıktı ortaya , hiç böyle bişii yoktu...

Çok geçmiş olsun bu durumda olan birkaç kişi duymuştum bebeklerini sağlıkla kucaklarina aldilar insallah sen de hepimiz de sağlıkla kucaklarımiza aliriz yavrularimizi

tek damarda olunca çok ciddi sorunlar olmayacağını en kötü ihtimalle kilosunun biraz düşük olacğını öğrendim.o yüzden bence sen çok stres yapma dediğin gibi belkide 28 de geçme ihtimalide çok yüksekmiş bol bol dua etmek elimizden gelenin en iyisi.bide beni düşün ikisindede var ve olabilecekleri bilde düşünmek kötü.ben 1.5 ay hiç kalmadan sürekli sol tarafıma yattım limon tükettim vede tuzlu çok azaltıım tansiyonu yükseltmesin diye sanada tavsiye ederim vede bol bol dua ve şükür.benim kontrollerimde bebekle ilgili bir sorun çıkmadı şu ana kadar çok şükür dedimya zaten bu haftalardan sonra belli olur daha net.inşallah bu güzel günlerin yüzü suyu hürmetine rabbim hem bizleri hem bebeklerimizi korusun sağlıkla sıhhetle kucağımıza alırız inşallah.sürekli takip edicem seni ve güzel haberlerini:)

Çok geçmiş olsun bu durumda olan birkaç kişi duymuştum bebeklerini sağlıkla kucaklarina aldilar insallah sen de hepimiz de sağlıkla kucaklarımiza aliriz yavrularimizi
İnşallah canım , sağol Allah bebeklerimize sağsalim kavuşmayı nasip etsin inşallah.

stres yapmamaya çalışıyorum, ben zaten yatıyorum hep , hamileliğim başından beri riskliydi canım , doktorum sadece tuvalete kalmaya izin veriyo , işin ilginci bu yatarken oldu üstelik bende bunun olmasını gerektiren tansiyon yada diyabet de yok..sadece sürekli yatmamdan dolayı stres var hep , aylardır yatıyorum 15 de bir doktor kontrollerim oluyo, bu haftaya kadsr geldim çok şükür inşallah bundan sonrasını da sağsalim atlatırım , ben zaten kanın pıhtılaimssını önleyen iğne üstüne bi de kan sulandıran coraspin içiyorum, yani bu damar durumunun olması çok ilginç...herşey Allah tan işte napalım, halime çok şükür yine de...inşallah bebeklerimizi sağsalim kucağımıza alırız canım, buraya yaz haberdar et beni ...seni merak ederim şimdi ben..

Evet nereye kayboldun kiz sen :)

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ben merak ettim açıkcası , ters bi durum yok inşallah...

Ben ettim adanada olduğunu tahmin ediyorum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
dogru tahmin
Annemlerdeydim canlar otobusteyim eve varmak uzerim.odayi filan hep hallettim kizlar eksikleri aldim.detaylar aonra öptüm

E-bebekte lansinoh süt sagma pompası 40 ml göğüs kremi 24 tane göğüs pedi 25 tane süt saklama poşeti temizleme ve bakim mendilleri 199 liraydi ben aldım inşallah memnun kalırım almak isteyen varsa diye yazdım sadece göğüs pompası 159 liraydi boyle çok daha uygun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…