2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Di mi? Makyaj da zararli diyorlar aslinda ama ben pek cok hamilenin makyaj yaptigini görüyorum. Ben de alayim bari bu zararsizsa, yüzüme sürmem gerekiyor cünkü. Zaten diger kremim bitmek üzereydi.

Di mi? Makyaj da zararli diyorlar aslinda ama ben pek cok hamilenin makyaj yaptigini görüyorum. Ben de alayim bari bu zararsizsa, yüzüme sürmem gerekiyor cünkü. Zaten diger kremim bitmek üzereydi.

Ben normalde de hiç makyaj yapmadığım için sorun olmuyor ama ne kadar az kimyasal o kadar iyi tabii ki.

Bu tek olmasına rağmen o kadar pahalı değil. Ama kullanan var çok memnun. Ben de tatile gideceğimiz için aldım. Normalde güneşi pek göremiyorum

Son düzenleme:
az önce bu ismi gördüm ama hiç bu markayı bilmiyorum bakmadım bile,bende babe alayım diyordum :)

şimdi baktım hamileler için diyor bunu deneyim o zaman inşallah iyi olur

Ben de ilk kez duymuştum. Hatta o kadar güneş kremi üreticisinin hamileler için birşey üretmediğine çok şaşırmıştım.

Geçmiş olsun bdnde de oluyodu idrar yollarında enfeksiyon çıktı bir idrar tahlili yaptir istersen sabah ilk idrarla

geçmiş olsun
senin de mi kasılmaların oluyordu?
sertleşmelerin de oluyormuydu???
yarın gidicem doktora
enfeksiyon hiç aklıma gelmedi
gün de kaç kez kasılman sertleşmen oluyordu???

Hamilelikte her günes kremini kullanamiyor muyuz?
Ay ben yüzüme nivea günes kremi kullaniyordum.... :44::44::44::44::44::44:

içerik ne bilmiyorum ama hani çatlak kremi gibi düşün firma gebelik lekelerine karşı üretmiş..

ben güneş kremlerindede 0 kimyasala inanmıyorum

ee o zaman nasıl korusun...'' Gebelik döneminde oluşabilecek kloazma ve güneşin zararlı etkilerinden korumak için özel geliştirilmiştir. C ilt gebelik döneminde güneşe bağlı lekelenmelere karşı her zamankinden daha hassastır. Solante pregna anne adayını Gebelik döneminde oluşabilecek kloazma ve güneşin zararlı etkilerinden korumak için özel geliştirilmiş, güçlü ve güvenli güneş koruyucu bir üründür. Yağsız sivilcelenmeye neden olmayan, hipoalerjenik suya dayanıklı formül.. Klinik olarak test edilmiştir. Bütün içerikler gebelik dönemine özgün şekilde bilimsel bilgilere uygun olarak özenle seçilmiştir. Bir Üründe Birden Fazla Özellik: Çok yüksek UVA/UVB koruması, Spesifik etki, Anti-Aging & Antioksidan, Ultra Nemlendirme, Matlaştırıcı özellik''
diyor yani 0 kimyasaldan bahsetmiyor bence ne bileyim iyidir illaki ama diğerleri zararlı değildir

süper yaa

evet
dün akşam saat3 gibi wc ye kalktıgımda kasıldı
bide su ana kadar 3 kez falan kasıldı yani sertleşti
bide bebek aşağıda

valla bende korkuyorum arada sertleşme oluyor bazen o mu değil mi bilemedim uzun sürede geçmiyor mu ?

inşallah ters bir durum yoktur doktoruna gitte kullan derse kullan ilaçlarını inşallah düzelir

Kesinlikle 0 kimyasal değildir ama ne bilim belki dediğin gibi çatlak kremleri gibi içeriğinde bebeğe zararı olan kimyasal tespit edilmemiştir diye avutuyorum kendimi.

valla bende korkuyorum arada sertleşme oluyor bazen o mu değil mi bilemedim uzun sürede geçmiyor mu ?

inşallah ters bir durum yoktur doktoruna gitte kullan derse kullan ilaçlarını inşallah düzelir

kızlar şu sertleşme nedir?nasıl anlayacaüız hiçbir fikrim yok.Bende olursa ki inşallah olmaz Allah korusun ben kesinlikle anlamam sertleşme kasılma falan olduğunu

inşallah sağsalim vaktinde zamanında gelirler bebişlerimiz
sağlıklı sıhhatli gelirler
yarın doktordan sonra konusurz burda
anlatırım konustuklarımızı

geçmiş olsun
senin de mi kasılmaların oluyordu?
sertleşmelerin de oluyormuydu???
yarın gidicem doktora
enfeksiyon hiç aklıma gelmedi
gün de kaç kez kasılman sertleşmen oluyordu???

Sertlesme oluyordu bende cok olmuyodu ama akşamları daha çok oluyoxu 4-5 kez falan cuma genital bölgemin sol tarafinda kasigimda agri oldu yuruyemedim ağrıdan cumartesi sabah lidrar tahlili verdim enfeksiyon cikti

kızlar şu sertleşme nedir?nasıl anlayacaüız hiçbir fikrim yok.Bende olursa ki inşallah olmaz Allah korusun ben kesinlikle anlamam sertleşme kasılma falan olduğunu

anlarsın anlarsın
sertleşme olunca batma oluyor canın acıyor biraz
top gibi oluyor

sanırım 25.. 26. haftalarda başlıyor galiba bu kasılma ve sertleşmeler

Sertlesme oluyordu bende cok olmuyodu ama akşamları daha çok oluyoxu 4-5 kez falan cuma genital bölgemin sol tarafinda kasigimda agri oldu yuruyemedim ağrıdan cumartesi sabah lidrar tahlili verdim enfeksiyon cikti

ben de yaptıriim bari idrar tahlili
ama bende çok akıntı vs olmuyor..yada kaşıntı olmuyor
idrar yolu enfeksiyonunu önceden belirtileri var mı?????????*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…