2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ben 4sene once lazere gitmistim sukur hic yoktu ama tup bebek tedavisi ve hamilelign hormonlarima etkisinden sonra ic kisimlarda yniden cikmaya basladi yarim agda ile deneme yapacagim bakalim insallh bebege bi zarar gelmez;((

tam gününe denk geldi :) bende az önce o işleri hallettim.. ben ağdayı pek tercih etmiyorum cildime hiç iyi gelmiyor.. genital bölgede cerrahi eldiven kullanıyorum. hem çok uzun süre çıkmıyor böylece... birde kıl tüy işlerinde eşimden yardım istemiyorum , özelimiz olsun istiyorum.. zaten noldu bilmiyorum ama hamileliğimden beri göbeğimde tüylenme oldu diğer tarafların tüyleri iyice seyreldi...

iyi pazarlar kızlar :))
benim oğlan iyice büyüdü sanırım bugün sabahtan beri hareketleri daha net, daha güçlü maşallah oğluma
aslan parçası

yaaa evet velet hiç durmuyor yaa :))) hele sabah uyanırken:))) açıp karnımı seyrediyorum dışardanda bariz belli artık

ayna karşısında yapıyorlar genelde canım ama ben hiç öyle denemedim şimdilik gerek yok göbek daha o kadar büyümedi ama sanırım bende sonlara doğru jlet yapabilirim..

ayna karşısında yapıyorlar genelde canım ama ben hiç öyle denemedim şimdilik gerek yok göbek daha o kadar büyümedi ama sanırım bende sonlara doğru jlet yapabilirim..

Ben becerebilecegimi sanmiyorum öyle. :) Bir de deriyi kesmemek lazim, ayna tersine dogru gösteriyor ya.. :) Ben sirtimi alirken agdayla ayna ile yapiyordum beceremedim, esim yapiyordu sirta gelince. Simdilik benim de göbek engel degil, jiletle acisiz dertsiz hallediyorum. Aslinda agdayla canim cikiyor saatlerce, pratikligi konusunda cok memnunum. :) Özel bölgeye artik esim yardim edecek sonuna dogru.. Ya da aynayla uzun süre staj yapmam gerekecek.

agda konusunda bende guvendıgım yere gıdıyorum ama sımdı sehır degısıklıgı yaptık ayda bır annemlere gıdıp aldırıyordum artık jılete dondum mıkrop kapacak dıye korktum bıde acı erkenb dogumu tetıkler dedıler korkuttular uffffffffff...bu gılette venus heryerde satılıyormu canım lınk bulursan atarmısın cestılerı varmı?onu deneyeyım bari...

Aslinda ben de agdayi kendim yaptigim icin cekerken falan kendimden geciyordum düsündüm cidden hamileyken kendimi kasiyorum falan, belki iyi olmaz diye jilete döndüm. Aslinda esim tesvik etti yoksa jilete dönmeyi hic düsünmüyordum, ne canini yakiyorsun bos yere dedi. Gilette venus büyük marketlerde vardir sanirim, ben kozmetikciden almistim. Hani böyle agda oje parfum hersey satan büyük kozmetikcilerden.

Hic bulamazsan internetten alabilirsin:

http://www.hepsiburada.com/liste/pr...&categoryid=60004299&sku=SGGIL886166&rcm=a.rp

http://www.hepsiburada.com/Liste/Pr...60004299&SKU=SGGIL012572#12|39291|SGGIL886166

Jeli cok ise yariyor cidden erkek jiletleri gibi yapmiyor. Yalniz temizledikten sonra özel bölgede hafif sizlama etkisi yapmisti birincide, ikinciden sonra cok az esimin tras sonrasi losyonundan üst bölgeye ve kilodun iz yaptigi bölgeye azcik sürdüm, daha rahat ettim sonra.

Burda birisi de migros kasalarinda satiliyor diyor: http://sormabulmadunyasi.blogspot.com/2011/07/kadnlar-icin-uretilen-jilet-var-m-jilet.html

Benimki bundan pembe: http://www.cosmodays.com/Gillette-Venus-Bayan-3-Bicakli-Makina,PR-470.html
dedigi gibi jel bicakta da var, ama bir süre sonra bitiyor tabi, ben o yüzden ekstra jeli de kullaniyorum.

http://www.vitaministe.com/Gillette-Venus-Embrace-5-Bicakli-Bayanlara-Ozel-Tras-Makinesi,PR-768.html (Bir de böyle 5 bicaklisi var.)

Hepsiburadaki 2 bicakli sanirim. Sen arastir civar marketlerde, en az 3 bicakli olmasina dikkat et. :) Jelini de mutlaka al.

Bir de unutma önce ilik suda o bölgeyi islat, kil kökleri yumusasin, sonra jeli sürüp temizligini yap.

Son düzenleme:

ben de güvenemıyorum ama şimdiden alırken zorlanmaya başladım.. ben acı hissetmedim fazla.. normal yani..
ama 11 sene sonra jiletten çok zor döndüm tekrar jilete dönmekte istemem bakalım nolcak sonumuz :))
ya da kıllı kıllı gidelim bizdee

yaaa evet velet hiç durmuyor yaa :))) hele sabah uyanırken:))) açıp karnımı seyrediyorum dışardanda bariz belli artık

maşallah aynen benimkide öle ne zaman uyuyor dinleniyor anlamıyorum :))
sanırım bu oğlumda uykusuz bir bebek olcak

cok sagol canım mutlaka denıycem dogumdan sonra donerız agdaya napım zaten normal dogum dıkıslı falan olursa agda yapmak ımkansız..

cok sagol canım mutlaka denıycem dogumdan sonra donerız agdaya napım zaten normal dogum dıkıslı falan olursa agda yapmak ımkansız..

Ben de hep venüs kullanırım.hiç ağda yapamamışımdır katlanamıyorum acısına.venüsün 2 veya 3 bıçaklıları güzel.ben meönunum.

Ya kızlar şu yurtiçi kargo var ya paralıycam adamları resmen beni dün o kadsr sinir ettiler ki..trendyoldsn hamile giysisi almıştım bi hevesle.bir haftadır gelcek diye bekliyorum meğerse kargo kaybetmiş.aradım bi de utanmadsn kaybolmuş demezler mi..şimdi uğraş dur işin yoksa.

Ben de hep venüs kullanırım.hiç ağda yapamamışımdır katlanamıyorum acısına.venüsün 2 veya 3 bıçaklıları güzel.ben meönunum.

ya jılet kullanmak kıl koklerını sertlestırıyor ve 2 gunde bır cıkıyor ya o problem karnım buyudu goremıyorum ayaktayken.pozisyon degıstırıp ayna ıle bakmam gerekecek sanırım pufff..sen hangısınden kullanıyorsun canım lınk atarmısın ona göre bır tercıh yapıcam..bırde jelı ayrı sanırım onun

Ya ust kisimlar agdayla tamamda asagilari jiletlicem sanirm cunku enfeksiyn kapmak istemiyrum..son aylarda doktorlar jilet onermiyormus diye okumustum netten.cunku kesikler olusabilecegi icin dogum ve cerrahi durumlarda istenmeyen bir durummus..valla su eldiven isini deneyecegim.en temizi bu sanitim)

Benimki de tambur arkadaşımızın paylaştığı linkte var 2 bıçaklı olan.zaten hangi çeşidi olursa olsun farketmez.hepsi iyi.jel kullanmıyorum yalnız , duş jelimle yapıyorum.o da oluyor.

Canim o kadar ağrı eşiğim düştü ki dün bacaklarımi alirken mahvoldum herzaman ki şey oysaki ama çok canım yandı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mayıs annelerının hıkayelerıne bakıyorum dogumlar baslamıs.ay ne guzel ya bızde gunu gelıcek ve sancım var veya nısanım geldı dıye yazıcaz buralara...ınsan bıran once o gunler gelsınde meleklerımızı kucagımıza alalım ıstıyor..heycanlanıyorum korkuda var ıcımde ama merak ve heycan daha fazla...korkuyorum acaba ıyı bır anne olabılıcekmıyım dıye ama mutluyum..nasıl yıkıycam nasıl emzırıcem..bazende hamıle oldugumu unutuyorum sonra yedıgım ufacık tekme ben burdayım anne dıye hatırlatıyor kendını bana..bu bır mucıze yoktan varolmak..hayata tutunmak..gunu gelınce dogacak ve evımıze bırı gelıcek.ufacık savunmasız benden babasından bırseyler almıs yenı bırı...hayatımız olucak.artık hıcbırsey eskısı gıbı olmayacak..onu sımdıden cok sevıyorum ve kıskanıyorum..benım o sadece dıyorum esıme yavrum benım melegım..kucuk poposunu ısırıcam onun bennnnn

Benimki de tambur arkadaşımızın paylaştığı linkte var 2 bıçaklı olan.zaten hangi çeşidi olursa olsun farketmez.hepsi iyi.jel kullanmıyorum yalnız , duş jelimle yapıyorum.o da oluyor.

Canim dus jeli biraz tahris edebilir orayi ama antibaktriyel jel veya ultrason jelleri tam bu is icin

Canim bende hem heyecana hem kork icerisindeyim iyi biranne baba olup hayirli bir evlat yetistirelim diye heran dua ediyorum ve küçu erkegimi çok seviyor biranönce kavuşmak istiyorum saglika inşallah

Karindaki fazla hareketlilik uykusuz bebekler demek mi? Benim kiz hic uyumuyor sanki, özellikle gece uyandigimda tekmeliyor dönüp dolasiyor oluyor. :)

Valla benim de bir 10 yillik agda gecmisim var, hic jilet sürmemistim. Ama mecbur kaldim. Agdayla hamile degilken bile ugrasamiyordum.
Eger düsünürsen bu kadinlar icin özel olan jiletleri düsün derim, cok sertlestirme yapmadi. Yani normal jilet kullansaydim simdiye orman olmustum.

Evet haklisin zaten bir sekilde degisecek yani. Merak etme jelini al ve keyfine bak bu jiletle. Gercekten korktugum gibi degil hic. Mesela normal jiletle 2 trasta kazik gibi cikarirken tüyleri, bu jiletle bastan birkac gün sert olsa da, sonra yine ince haline dönüyor ve bak 6 aydir kullaniyorum cogalma oldugunu da söyleyemem, belki biraz koltuk altinda ve özel bölgede, ama bacaklarim ayni.

Aynen dogumdan sonra döneriz, belki de cok alisip, aman ne aci cekicem de diyebiliriz.

Cok beter cok yurtici kargo, ben bir kere tabak seti almistim hediye, ben evde yokken gelmis, kardesim almisti, icinde ne var bilmiyor tabi. Neyse "aaa geldi mi?" bakayim deyip paketi kucagima aldim ki, cok hafif. Kuskulandim actim, icinde hicbirsey yoktu. Bos paket sadece plastik destekler...
Kavga ettim, o zaman acip baksaydiniz kapida falan dediler. Magazaya mail attim, kargo caldi dedim, cok anlayislilardi, bedava yenisini gönderdiler, o gün bugündür hep oradan alisveris yapiyorum.

Madem kaybetmisler, ödemeyi yapmak zorundalar. Sana ödesinler bütün fiyati. Insanin sinirlerini hoplatiyorlar cidden.

Moonlight dus jeli kurutucu etkiye sahip, özellikle de özel bölge civarina kullanmayin diyorlar. Bence sen jelinden al, azicik kullaniyosun, kocaman köpürüyo cok gitmiyo zaten, emin ol daha yumusacik, rahat edersin.

Canim o kadar ağrı eşiğim düştü ki dün bacaklarımi alirken mahvoldum herzaman ki şey oysaki ama çok canım yandı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hadi ya.. Gecmisler olsun canim. Evet ya hastalanma zamani bile aciyordu cok, hamilelik hormonlar derken...
Canim tatli, jilete döndüm o yüzden ben.

Canim bende hem heyecana hem kork icerisindeyim iyi biranne baba olup hayirli bir evlat yetistirelim diye heran dua ediyorum ve küçu erkegimi çok seviyor biranönce kavuşmak istiyorum saglika inşallah

akabe 28. haftaya girmissin, nasil iyice agirlastin mi? Yoksa 25. 26. haftalar gibiyim mi dersin? Islerin güclerin yüzünden soruyorum, nasil hissedecegimi bilip hazirlikli olayim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…