2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kesinlikle heleki wc kısmına bayıldım tam benlik bi dışarı çıkıyoruz arkadaşlarım kızıyor bana çıkmadan yap çişini diye :)

Anlamıyorlar işte. evde bile wc ye girmiş olsak 2 saat sonra yine olcak yapçak bişey yokk

slm konakta kazım bey nasıl konak hastanesinin sitesinde doktorlar da o gözükmüyür ismini dudum ama kendisiyle ilgili tek bir kişi fikrini paylaşmış

Hiç bir açıklama yapmadı mı...Mahkemelik bir olay bence Bizler neden gidiyoruz ki doktora,herşeyi önceden bilmek ve görmek için...Acibademdeki Semih beyi duydum ve ayrıntılı için bende ona gitmek istiyorum...Sadece ukalaligini duydum ama çok iyi bir dr.muş...Bir de üniversitenin bir dr u var adını unuttum Dolphin de muayenesi...O da çok iyiymiş...Akademi Gökhan beydede geçen sene bi arkadaşım yaptı doğum ve memnundu...Çok anlayışlı ve her saatte arayıp birşeyler danisabiliyordum diyordu...

ikiziz ve can-sın gölcükte numan bey varmış oda şu an konak ta onunla ilgili bilginiz var mı?

slm konakta kazım bey nasıl konak hastanesinin sitesinde doktorlar da o gözükmüyür ismini dudum ama kendisiyle ilgili tek bir kişi fikrini paylaşmış

Siteden bakmistim ben olması lazım...IKIZIZinde dedigi gibi çok yoğun ...Zaten Konağın en iyileri Erkan ve Kazım...Ben çok memnunum...Iletişimi çok iyi en başta....Ben 4 aylık oldum ama kötü geçti bu zamana kadar...kanamalar vb. elinden geleni yaptı bence...Ben çok memnunum yani...

valla bu olyın sonunu bende merak ettim ama malesef yazmamış semih bey gerçekten biraz ukala insanı konuşturmuyor ben bakınca anlıyom zaten sen boşuna anlatma havasında bana bir ameliyat birde aşılama yapmıştı gökhan beyde bana güven vermişti ama ikili testte beni çok korkuttu semih beye gönderdi sonra ben biraz araştırdım internette forum silesinde ikisinin bu şekilde birbirlerine hasta gönderdiklerini yazmışlar ne kadar doğru bilemem ama insanın içine kurt düşüyor acaba sadece para için mi bütün bunlar diye

ikiziz ve can-sın gölcükte numan bey varmış oda şu an konak ta onunla ilgili bilginiz var mı?

Numana ettim gitti geçen sene...Eğer normal bir hamilelik geçiriyorsaniz gidin de benim gibiyseniz yok gitmeyin...Gökhan bey de arkadaşımın arkadaşı bu arada ben ona bile gitmedim...Ama şu Dolphindeki üniversitenin dr.u en iyiler arasında

sal canım bende erkan beye randevu albilirsem ona gidicem olmazsa kazım beyi denerim artık ikili test yaptırdınmı yaşın kaç bende sorun çıktı yaşla alkalı

numan beye gittim ilk başta işte aile tıpta. adını duymuştum. ama bana pek hitap etmedi.tarzını sevmedim . ilk kez gitmişim heyecanlıyız falan eşimle. ultrasona aldı bak bu kese bu bebek bu kalp hoop tamam. kaldık öle.ben sevmedim tarzını

Dolphindeki dediğin eray bey mi acaba o da eskiden üniversiteteydi şimdi orda laboratuarlı muayenehene açmış

sal canım bende erkan beye randevu albilirsem ona gidicem olmazsa kazım beyi denerim artık ikili test yaptırdınmı yaşın kaç bende sorun çıktı yaşla alkalı

Yaptırdım fakat daha dr ile görüşmedim...cumartesi...Kimyasallar normal fakat yaş 1/101 mis...Ne diyecek bilmiyorum Bu arada telefondan yazıyorum hatam varsa affola

" Yaşama Yolculuk - Anne Karnında Yaşam" çok güzel bir national geographic belgeseli.

Bölümlere ayrılmış olarak aşağıdaki bağlantı sayfasından türkçe olarak izleyebilirsiniz kızlar. Yaşadığımız bu süreci gözümün önünde daha net canlandıra bilmemi sağladığı için benim çok hoşuma gitti. Ve vaktiniz olduğunda sizinde eşlerinizle bile izleyebileceğiniz bir şey olabilir diye düşünerek sizlerle de paylaşmak istedim güzel anne adayları.

anne karnında yolculuk - YouTube

hıım anladım desene o da bana göre değil benim doktorum sorularıma güler yüzle cevap vermeli bende güven uyandırmalı sanırım bu herkes için de geçerli sonuçta canımızı emanet ediyoruz onlara şimdi birde bebişlerimiz var ayy benim bu bir ay içinde acil bir doktora gitmem lazım herhalde erken beyin randevu zamanı gelene kadar kimi bulursam ona gidicem yardımlarınız için çok sağolun

Eveeeet Eray bey...Ayrıntılıda bir numaraymiş....Internetten de araştırmıştım

şimdi güleceksiniz belki ama ben onada gittim onada ilk tüp bebeğim için gitmiştim üniversiteye tutmamıştı dortorun kendisi için diyebileceğim fazla birşey yok çünkü sadece ilaçlarımı temin etmekte ve yumurta toplamada muayeneme girmişti o aralar hükümetin üniversite doktorlarıyla sorunu vardı ve onlarda hastalara bakmıyorlardı üniversitede de çok sıkıntılar yaşadım ve bebek tutunmadı o kadar sitrese tutunsa şaşardım zaten neyse eray bey tüp bebek konusunda daha yoğunlaşmış durumda diye biliyorum ama son durumundan haberim yok bir şey öğrenirsen benimlede paylarırsan sevinirim
bu arada benimde izmitte gitmediğim doktor kalmadı nerdeyse:))))

merhaba arkadaşlarrr bende konakta gülçin hanıma gidiyorum :) memnun oldum sizlerle tanıştıgıma...

gecen hafta bazı nedenlerden ötürü kahverengi akıntım geldi ama gülçin hanım yeni ameliyat olmuştu 2 hafta izinliydi..

hastaneye gittiğimde bana numan beyden sıra verdiler ona gözük dediler..ama kesinlikle kendisinden hiç memnun kalmadım..

ya ben kahverengi akıntım var diyorum..bana bu kalbi bu boyu gayet normal dedi..başından savdı açıkçası..çok boş halden anlamayan heyecanımızdan anlamayan bi doktor kesinlikle tavsiye etmem..

bir elin beş parmağı kadar doktor var zatenallaha tevekkül edin içinizi rahat tutun ,ben ikili test yaptırdım bir ay olacak nerdeyse sonucu için aramadım bile fazlamı rahatım bende bilmiorum ama:):)

Allah'ım ölüyorum sanki heyecandan... ayaklarım yere basmıyor resmen heyecandan zırt pırt çişim geliyo çıldırmak üzereyim... Rabbim sen ne büyüksün... gerçekten kullarının inanarak istediği şeyleri sunuyorsun ya bizlere...
bugün ayrıntılı ultrasona girdik... Alllah'ıma binlerce kez şükrolsun ki bebeğimiz oldukça sağlıklı... ve kızımız geliyor inşallah Zeynep Su... graf teyzesi bizi listeye eklermisin lütfen... babamız da bende çok mutluyuz... Rabbim hayırlısıyla sağlık sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…