2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Yaptırdım fakat daha dr ile görüşmedim...cumartesi...Kimyasallar normal fakat yaş 1/101 mis...Ne diyecek bilmiyorum Bu arada telefondan yazıyorum hatam varsa affola

benim de yaş riski yazan yerle hiç ilgilenmedi biyokimyasal trisomy 1:152 kombine trisomy 1:135 çıktı buna göre amniosentez dedi ama ben yaptırmıycam sonraki testleride yaptırmıcam düşünmekten dudaklarım hep yara oldu bu kadar sıkıntıya gerek yok bana göre ne olursa olsun ben bebeğimi istiyorum doktorun lafına görede asla bebeğimden vaz geçmem senin inşallah sorun çıkmazda sıkıntı yaşamazsın bu arada ben 34 yaşındayım bu yaşta bu değerler çok diye doktor vurguladı 30 yaş üstü herkeste bu değerler zaten yüksek çıkıyormuş o sebenten ben allaha sığındım canım

açar açmaz senıı gordumm cokmutlu oldum canımm ogluma kız adayı daha geldii hehehe cok sukur ınsll bısde gusel haberler alırızz oglumla ılgılı rabbım kaldıramıyacagımız yuk yuklemz ınslll ımselereee

yarım ben demıstım kızolma ıhtımalıı yuksek dıye hayırlısıı ınsll

sabahdan berıı kıslık yatak nevresım ne varsa kv.ile eı alt ust ettk belım kopuyr sandaa cok cnm yanıyorrr kuyruk kemıgı kısmım dahada cok acıyor dık oturamıyorum yaaaaaaaaaaaaaa ama oglumun tekmelemesııı hepsını unutturuyor cok sukurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

arkadaşlar 4 lü tarama testi yaptıran varmı,ikili test normal çıktı, normal çıkıncan yaptırılmıyor diye biliyordum,ilk kızımda yapılmamıştı,kafam karıştı

Ooo 4 ledik İzmitliler olarak....Kuzenim Kazıma gitti 9 ay ve tam doğum yapacağı zaman izine çıkmış Kazım ve doğumuna Gülçin girmişti ve çok sevdiğpini söylemişti :)) Bana kanama demeyinnnn daha 3 günrü iyiyimmm ve cumartesiyi iple çekiyorum...Bende çok memnun oldummm...

slm bende memnun oldum ne güzel sohbet ettikçe izmitliler çıkıyor ottaya:)))

Son düzenleme:
romaroma senin sonraki randevun ne zaman

haftaya cumartesi canım :)

evet toplaştık gerçektende :) çok sevindim sizlerle karşılaştıgıma :)

gülçin hanım iyidir.bi kere içten samimi..çok ayrıntılı ultrason yapıyo..birde her gittiğimde bana hep ismimle hitap eder buda benim çok hoşuma gidiyo..ne biliyim ya hiç hatırlamamasından iyidir :)

geçen muayeneye eşim ben kardeşim gittik kadını soru yağmuruna tuttular yinede bişey demedi sağolsun :)

Canımmm çok sevindimm.
Utangaç kızımız nihayet göstermiş kendini

Darısı başımıza inşallah ayrıntılı usg de.
Nasıldı görüntüsü. Herşeyini incelemek nasıldı. Benim daha var kontrolüme. Merakla bekliyorum.
Hadi anlat anlattt

Olumlu düşünmek en güzeliiii...Amniyosentez yaptırıp ondada yüksek risk dese bile o bile %100 değil kiii...Sakın internetten araştırmaaa sinirleri bozuluyor insanın...Benimde kombine 1/700....Diğerleri 1/1.100 ve 1/66.000 sadece yaş 1/101 banadamı anmiyosentez derki bende ilk başta çok sıkıldım ama düşünmüyorum şimdi....Cumartesi bakacağız...Kimyasallar normal deyip avutuyorum kendimi...4 lü mü ister ki???
Aynenn yüksek çıkacağı belliydi zaten...Sağplıklı sıhhatli kucağımıza alırız inşallah....Ama ayrıntılı da bi sorun görünce Kazım bey mi yönlendiriyor...Yoksa şimdiden Eray yada Semihten randevu alsammı diyorum ?? Önerin nedir???

Son düzenleme:
arkadaşlar 4 lü tarama testi yaptıran varmı,ikili test normal çıktı, normal çıkıncan yaptırılmıyor diye biliyordum,ilk kızımda yapılmamıştı,kafam karıştı

Benim de 2 li testimin sonucu iyiydi.
Doktorumuz sordu isterseniz 4 lü testte yapalım dedi. Bize bıraktı tercihi. Çok şükür oda iyi çıktı. Merak etme tedbir amaçlı yapılıyor bence. İnşallah güzel sonuçlarla dönersin

bir elin beş parmağı kadar doktor var zatenallaha tevekkül edin içinizi rahat tutun ,ben ikili test yaptırdım bir ay olacak nerdeyse sonucu için aramadım bile fazlamı rahatım bende bilmiorum ama:):)

eğer ne olursa olsun umursamam diyorsan bak ama sonuç ne olursa olsun sıkıntı yapma çünkü allahtan başkası bilemez tahlilleri bedava yapsalar gerçekten bizi düşünüyorlar dicem ama baktığın zaman herşey para ve böyle söylenen çoğu çocuk sağlıklı doğmuş inşallah bizimkiler de sağlıklı doğar

Eki Görüntüle 632859

kızlar bebek arabası ve ana kucağı bunlareı düşünüyorum
sizce nasıl yada maxi cossi quılty
Chicco I Move Stroller Top Bebek Arabası Siyah - e-bebek.com
Ben kraft twist rlx aldim.bu modele benziyor.guzelmis canim.simdiden gule gule kullan
kızımın oda takımı dün geldi. çok sade, ama perde halı ve dekorasyonla güzelleştricem ilk halini paylaşayım sizlerleEki Görüntüle 632071 Eki Görüntüle 632072 Eki Görüntüle 632073

Ayy bayillddiiimmm tek acele eden benim saniyordum.bizim de tek eksik oda takimi ve guzel kizim ikra.ne kadara aldin canim ayiptir sormasi.hangi sehirdesin.bende yaptirsam mi yavas yavas acaba:44:

hayırlı olsun kuzu,gönlünden geçen oldu bak.kızın geliyor
Allah hayırlı evlatlardan eylesin.

hayırlısıyla bir de ben öğrensem artık

Son düzenleme:
Çok memnun oldum İZMİTlilerrr...Arkadaşlık isteği yolladım hepinizeee...Bulmuşken bırakmiyim dedimmm :))

amın enn onemlısı saglık cnm mmm bızım ıcınde halen dr erkek desede fark etmes cunku bıızm aılede hıc kıs yok aksınee kı z olması ıcın dua edılıyordu ama esımın aıle tarafındaa kız beebee yok ondan benmkıde erkek olduguna pek sasırmadık rabbım hayırlı evlat nasıp etsın bır avaz da ınslll

Oohhh deymeyin keyfimeben de kicimi zor kaldiriyom sandalyadanbizim yerimize de uyu kuzumm
allah senıı ne uyumasııı kız uzanıyorumm oglum o akıt rahat edıyor tepınmesı artıyorrrrrrrrr heheh ve belımede ıı gelıyor yaaaaaaaa
Hadi bakalım hamarat anne önce dinlen sonrada yap güzel yemekleri

bu arada azönce dualarınızıda okudum kızlar allah kabul etsin sağlıcakla bebelerinizi alın inşallah kucaklarınızaa :119:
sagol cnm dua ıle ınsll

anaammmm ben geldim kızlaarrr.. geldim de nası yoruldum yaa. ütüler 2,5 saat sürdü bil fiill ayakta. evi süpürdüm toz aldım anca, silmeye halim kalmadı valla anam belim kopuyor ,artık yatışş bugünlük yeter demi bravo bana
ya size bişi dicem eşim beni neden anlamıyo yaa?
ben normal bir hamile gibi bi kere olsun kontrole gitmek istiyorum diyorum hayır gitme diyor. içimde kalıcak ama yaa. cerrahpaşada tamam çok güzel bakıyolar ama ben özelde normal bi şekilde,bebeğimin sanki hiçbişeyi yokmuş gibi rutin bi kontrole gitmek sorularımı sormak istiyorum. bi usg fotosu istiyorum yaaaaaaaahhhhhh
tamam bakıcaklar ama omfoloselinide görücekler belki kafanı karıştırcak moralini bozucak bişi dicekler,ters bi yorum yapıcaklar, gitme diyor dün akşam bu yüzden atıştık yine. ama ben istiyorum napıyım ilk bebeğim, normal bi gebe nasıl gider ultrasona bilmiyorum ben hep ağladım konuşamadım, kendimle ilgili merak ettiğim hiç bişeyi soramadım. doğru düzgün izleyemedim. 3 aydır elimde bi usg bile yok. off napıyım bana akıl verin kızlar, gizlice ona söylemeden gitsemmi?

amin inşallah,ay sonuda şeker yüklemesiyle ölçümlü bi test daha yapılcak ya bu durumu olmayan insan lar ne yapıyor allah aşkına,her gittiğimde en az 150,200 bırakıyoruz,yazık günah vallaha,kuzu kuzu yaptırıyoruz ama çoğu gereksiz bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…