2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
iyi hafta sonları:KK76::KK76:
herkeslere günaydınnnn
çalış çalış nereye kadar :)
bugun annemler geliyor cok mutluyumm
teee tekirdağlardan :)
bugun yarın beraberız özlem gidermiş olurum
sonra salı gunu de bebeşimi görmeye gideceiğiz nasipse
dr a giden arkadaşlar hayırlı haberlerle gelin inşallah

Gunaydin uykucular uyanamadiniz mi daha.

Ben sabahin korunde uyandim heycandan.3 de randevum var.

herkeslere günaydınnnn

günaydın canım gözün aydın ben annemlerle çok yakın oturuyorum yinede özlüyorum doya doya hasret giderin cinsiyeti öğrendin mi sen hemen hemen aynı tarihte doğuracaz allah kısmet ederse,ben daha öğrenemedim.

Dilerim yüreğimizden ve gözlerimizden gülücükler hiç eksik olmaz...
Dilerim günler hep günaydın sıcaklığında ve güzelliğinde yaşayın.
Dilerim Gönüllerinizden umutlarınız hiç eksilmesin,
Dilerim su berraklığında sevgiler yaşayın daima.
Dilerim daima mutlu olun, sağlıklı olun, sevgiyle kalın
Günaydın, günaydın, günaydın herkese..

Günaydın annişler ve güzel bebişkoları nasılsınız bakalım bu hafta sonuda çalışarak geçirenlerdenim ne sıkıcı şimdi evde olmak vardı ama neyse artık :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Eee nasılsınız bakalım biz iyiyiz teyzeleri :KK49::KK49::KK49::KK49:

Aynen canim hafta sonu calimak eziyet resmen.neyseki 3 de minnosumu gormeye gidecem.Allah iyilik versin canim cumlemize AMİİİNNNNN

günaydın canım gözün aydın ben annemlerle çok yakın oturuyorum yinede özlüyorum doya doya hasret giderin cinsiyeti öğrendin mi sen hemen hemen aynı tarihte doğuracaz allah kısmet ederse,ben daha öğrenemedim.

evet canım öğrendim
erkek dedi doktorumuz:KK17:

Dilerim yüreğimizden ve gözlerimizden gülücükler hiç eksik olmaz...
Dilerim günler hep günaydın sıcaklığında ve güzelliğinde yaşayın.
Dilerim Gönüllerinizden umutlarınız hiç eksilmesin,
Dilerim su berraklığında sevgiler yaşayın daima.
Dilerim daima mutlu olun, sağlıklı olun, sevgiyle kalın
Günaydın, günaydın, günaydın herkese..

Ne guzel mesajlar atiyorsunuz oyle.rabbim gonlunuzun guzelligini dilinize yansitmis.:nazar::nazar:

herkeslere günaydınnnn

Benim de kv ve annem ikisi birden geliyor.hafta sonu cildirtacaklar kesin beni:KK37:

Günaydın güzel anneler dün tetonoz aşısı oldum sizi korkutmak istemem ama yok böle bi acı :KK43:( sabaha kadar kolumun zonklamasından uyuyamadım bilerek cuma oldum ki haftasonu yatarım diye sol kolumu kımıldatamıyorum bir ay sonra bi tane daha olcam Güzel bebeğim için deyip deyip avutuyorum kendimi bakalım ne zaman geçecek kolum bugünkü dua listesini okuyup akşama kadar yatıcam hepinize güzel haftasonları

Günaydın güzel anneler dün tetonoz aşısı oldum sizi korkutmak istemem ama yok böle bi acı :KK43:( sabaha kadar kolumun zonklamasından uyuyamadım bilerek cuma oldum ki haftasonu yatarım diye sol kolumu kımıldatamıyorum bir ay sonra bi tane daha olcam Güzel bebeğim için deyip deyip avutuyorum kendimi bakalım ne zaman geçecek kolum bugünkü dua listesini okuyup akşama kadar yatıcam hepinize güzel haftasonları

hadı ya cokmu acıdı
off ıkı fatya kadar bende olucam tırstım :18::18::18:

Doktorum yapfirmasan da olur dedi ama ben 1 dz yaptirmak istigorum 5 sene koruyormus 1 dz.bebegim ne kadar az ilac alirsa o kadar iyi.ablam da bir dz yaptirmis.cok korkuyorum zaten bi kere vurdursam bi daha gitmem korkudan:)

Günaydın güzel anneler :-)
ben bebeğimi özledimmm doktor 22.haftada çağırdı biz çok uzağız merkeze yorma kendini dedi doğudayız ve yollar kötü..
ama o kadar zaman nasıl geçecek Mart ayının ilk haftası gideceğiz o zaman 3 boyutlu olarak göreceğiz oğlumuzu...
artık sesimizi duyuyor bebeğimiz her gün konuşuyorum onunla.. Elim karnımda uyuyorum severek onu... Şimdi hasreti böyleyse ya doğduğunda ... Vakit çabuk geç..

Ne guzel mesajlar atiyorsunuz oyle.rabbim gonlunuzun guzelligini dilinize yansitmis.:nazar::nazar:

Benim de kv ve annem ikisi birden geliyor.hafta sonu cildirtacaklar kesin beni:KK37:

teşekkür ederim.rabbim hepimizin gönül güzelliklerini dilimize yanstmış canım benim.

Kızlar günaydın herkese :))) her bünyeye göre değişiyor mu bilmiyorum belki hamilelikte de farklıdır vücut hassa oluyor tabi ama ben 5 dozu da yaptırdım hamile olmadan önce çok acımadı ya acaba hemşire çok mu hızlı vurdu ki size? ben hergün pıhtılaşma için iğne vurunuyorum şu anda, o da çok yakıyor bazen ağlıyorum küçük ama acayip yakıyor. oğlumda da vurundum çok şükür dayandığıma değdi. benim gibi hergün vurunmak da var :KK52:

kızlar bide bişey soracagım dün kuzenime gittik o da 18 haftalık hamile, ayrıntılı ultrasona girmeyeceğim diyor bebeğin gözüne falan ışın gelirse şaşılık yapabiliyormuş dedi. Arkadaşının oğlu öyle olmuş. benim de mart ayında ayrıntılı ultrason var canım sıkıldı hiç öyle bişey duydunuz mu? ya da yakında doktora gidecek olan varsa sorabilir mi? Farklı doktorların görüşlerini almak iyi olur bence. sorup burada paylaşalım mı arkadaşlar doktorlarımızın dediğini? Ne derecede doğru acaba

Çalışırken zorlama inşallah beni. Ateş yapıyor demişlerdi. Sende var mı öyle bi sıkıntı şuan??

Biraz zorluyor canım kolunu çok hareket ettiremiyorsun. bir de gece yatınca kolunun üzerine yatma gibi bir lüksün yok. Dün gece biraz zorlandım soluma yatamadığım için inşallah bugün geçer.
Bu arada Günaydın güzel anne adayları.. :KK3:

Aynen canim hafta sonu calimak eziyet resmen.neyseki 3 de minnosumu gormeye gidecem.Allah iyilik versin canim cumlemize AMİİİNNNNN

AMİN canım öyle valla canım eziyetki ne eziyet ay ne güzel bugün minnoşunu göreceksin güzel haberlerle gel inş canım :nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Cinsiyeti belli değil sanırım inş öğrenir gelirsin onuda artık prensimiz mi prensesimiz mi olacak bir tane daha :-) :-) :-)

Son düzenleme:
Merhaba canlar :emir_bebek:

İlk defa görüyorum bu topic i . hakikaten hoş arkadaşlarlar hepsi .. Rabbim sizi ve yavrularınızı korusun..
Bende bir tosunpaşa annesiyim :emir_bebek: şuan 250 gr oldu paşam .20 cm :nazar:

Merhaba canlar :emir_bebek:

İlk defa görüyorum bu topic i . hakikaten hoş arkadaşlarlar hepsi .. Rabbim sizi ve yavrularınızı korusun..
Bende bir tosunpaşa annesiyim :emir_bebek: şuan 250 gr oldu paşam .20 cm :nazar:

hoşgeldin
ilk sayfadaki bilgileri sende yazarsan senıde ekleyeblirim listeye
bebegın hayırlı ugurlu olsun
ilk sayfada ankette ver kızmız oluyor oğlumuz oluyor dıye
oylarsan sevınırım
sevgiler,

Aldık gitti canımm :KK1::KK1:

Hoşgeldin aramıza.
Hiç ikiz annemiz yoktu iyiki geldinn :))
Nasıl bebişlerin cinsiyetleri belli mi?
teşekür ederim:)Allah nasip ederse bir oğlum bir kızım olacak teyzesi.ilk hamileliğim ve acaip heyecanlıyım.Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

X