2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

yok beee korkma hiç bişey yapmaz inşallah? çaresi oysa eğer ağrı çekme boşuna

oldu galiba :)

ilk resim pipimiz teyzeleri :)
yanda popomuz ok olan yerin üstü pipimiz :))
ögleden önce saat 11 gibiydi oglusum nasil da masum uyuyor annesi yer onu :)
rabbim hepimizin bebislerine bize bagislasin

Masallah kocaman olmus. Ne guzel almisin fotoyu bize bole vermedi ya siyah beyazdi ama yinede verse iyiydi. Ayrintilida cd aliriz ins.

ay yerim ben onu ne güzel yatıyor maşallah

bu arada ben bişey anlamıyorum galiba bu resmlerden pipi falan göremiyorum. benimkinde de göremedim zaten :/

Bende pek anlamıyorum. Sadece bakıp bakıp seviyorum oğlumu fotolardan

İi aksamlar bayanlar.. kizimiza aldigimiz ilk ciciler ve odamizin ilk susu.. cok isimiz var daha. Oda nasil dolacak bu yavaslikla bilmiyorum..

Çok güzelmiş kızınızın cicişleri
Herşeyi biranda alınır biter bence.
Ben bigün çıkıp hepsini biranda almayı düşünüyorum. Zaten çok çok gezmeye vaktimde olmuyor.
Özellikle büyük eşyalar için bebek arabası falan satan toptancı bi yer varmış oraya gidip bakıcaz. Uygun gelirsede alır çıkarız heralde.
Sizde bigün bi bakmışsınız aldıklarınız odalara sığmıyooorrr

yok beee korkma hiç bişey yapmaz inşallah? çaresi oysa eğer ağrı çekme boşuna

Doğru diyosun. Benim ilaçlarla aram pek iyi değil. Kendi kendine geçsin diye beklerim hep
Geçenlerde kuzenimde dedi sen iyi olmazsan bebek nasıl iyi olcak diye. Sonuçta ilaçta bizim sağlığımız için pööff illa içilecek o ilaç yaa

ayyy bende oğlumda öyleydim yaa devamlı sağlık ocağına gidip kalp atışlarına baktırıyodum. ağlamaktan helak oluyodum ebe çok acıyodu bana. ama benim devamlı kanamam oluyodu ve düşük tehlikem vardı. şimdi oyüzden hiçbirşeyi takmamaya çalışıyorum. beni üzecek her ne varsa kapı dışarı! eskiden üzüldüğüm şeylere acıyorum şimdi hiiiiiiç değmez.. tabi bunu anlamam geç oldu o da ayrı mevzu:)

Tesekkurler teyzeleri. Mobilya hali perde kiyafet araba sus ooo aklimdan gecio ama faaliyet yok bizdede.

iyi akşamlarrrrrr... oğluşumla biz geldikkk sonunda kesinleşti grafcım ekleyebilirsin sayfamıza bi oğlumuz daha geliyo.. bugün yazılacak ilaçlarım vardı hemde dedim muayne olıyım başka bir doktora gittim özel bi hastaneye bu doktoruda çok tavsiye etmişlerdi bn ilk defa gidiyorum.. herşey yolunda bebişim 16 cm 269 gr olmuş veee bugün normalde 18+1 günlük olmamız gerekirken vücuden 18+6 günlüğüz kafamızın ölçüsüne görede 19+1 günlük çıkıyoruz anlamadım gitti çok sevindim herşeyin yolunda olmasına çok mutluyum zaten adet tarihine göre 2 hafta geriden geliyorduk bebişim artık normale dönüyo gelişim olarak allahım nazardan saklasın.. doğum tarihimizde değişti 20 temmuz kısmetse..

Olsun canım çokta geç değil. Hiçbişey bebişlerimizden kıymetli değil. Bende herşeye takılmıştım bir ara artık hiçbişey umrumda değil. Yeter ki orda o mutlu olsun anneciğine tekmeler atsıınn
yerim ben onun minnacık ayaklarını yaaa bi çıksın ısırıcam her yerinii. Kıyamam ya neyse

Tesekkurler teyzeleri. Mobilya hali perde kiyafet araba sus ooo aklimdan gecio ama faaliyet yok bizdede.

Bende onlara hep internetten bakıp duruyorum. Nasıl bir oda yapıcamı hayal ediyorum.

Masallah.. hep boyle guzel haberler aliriz insallahhhhh....

Ohhh bir güzel haber dahaaa..
Eeee ismi ne olucak yakışıklının

yaaa.. bende bakıyorum hep bebek odalarına... ama biz ikinciyi de kısa süre sonra düşündüğümüzden nasıl yapıcaz diye de dövünüyoruz... bebek odası alsak olmaz... kızımıza göre alırız, e kardeşi erkek olursa ortak kullanamazlar... büyüyen beşik alsak kızımıza bide çiftli beyaz bi gardrop alsak, kapı kollarını değiştirip kız erkeğe uyarlasak diyorum... ama bu sefer parça parça alınca da çok tuzlu olucak... amannn karışık bişey işte...

Aynen nddd aksama kadar bende netten bakiyorum herseye. Ama odanin rengini belirledim beyaz olacak ins. Kulplari renkli olacak disney karakteri falan ayni desende hali. Perde de yine kulplarin deseninde kenarlik olarakda pembe tul... offf nasil birlestirecem yaa.

inşallah canım ya çok ihtiyacım vardı..

artık düşünücez bakalım :44:

Zor bir bölüme daha geldiniizz.
İsim seçmek gerçektenn çoookk zor.Ömrü onunla geçicek ve biz karar veriyoruz onun adına. En iyisi en anlamlısı olsun istiyoruz.
Allah yardımcınız olsun canım

Zor bir bölüme daha geldiniizz.
İsim seçmek gerçektenn çoookk zor.Ömrü onunla geçicek ve biz karar veriyoruz onun adına. En iyisi en anlamlısı olsun istiyoruz.
Allah yardımcınız olsun canım

ewet çok mühim bi konu kız olsaydı hep aklımda olan bir iki isim vardı ama erkeğe isim bulmakta çok zor..

küçük bişey rica edebilirmiyim?
ilk sayfada şehirlerin yanına semt ekleme şansımız varmı?
hastane de olabilir...

Canım hakkaten zor ve karışık senin işin :44::44:

Aklında bişeyler oluşmuş hiç olmazsa. En azından alışverişe çıktığında ne aradığını bilirsin

Benim bebek odasıyla ilgili hayalim denizci konsepti yapmak. lacivert kırmızı beyaz bir odası olsun istiyorum. Birde nette gemi şeklinde halı gördüm bayıldıımm. Avize vardı yine gemici çocuklar vardı avizede. Öyle bişeyler yapmak istiyorum. Zaten çocuk odası yapmıycam park yatak alıcam. olan eşyalarımı kullanıcam daha çok. Halısını perdesini falan bir örnek almak istiyorum. Çoook şeyler istiyorum bende bakalım nasıl olucak

ewet çok mühim bi konu kız olsaydı hep aklımda olan bir iki isim vardı ama erkeğe isim bulmakta çok zor..

Sende bendensin
Bende hep kız isimleri düşünmüştüm. Erkekte düşünmüştüm ama onu seçmek zor diye kız isimlerine bakıyodum hep.
Neyseki kararımızı verdik biz Ali Kaan olucak oğluşumuzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…